Коко На Страже• 21 января 2024
Що найбільше допомагає підтримувати стосунки на відстані?
Марічка• 21 января 2024
Не знаю, але ми з чоловіком просто спілкувались кожного дня півтора роки
Марічка• 21 января 2024
Ответ дляКарапулька
Поступления на мою карточку
Це не для підтримування стосунків
Карапулька• 21 января 2024
Ответ дляБорода
А йому що з того?
Типо заботиться, любит, думает , что не сбегу)
Борода• 21 января 2024
Ответ дляКарапулька
Якщо хтось поруч з´явиться симпатичний, то цікавіше буде любити і піклуватися
Марічка• 21 января 2024
Ответ дляМалинка
Еще как для
Це просто, бо він чоловік а ви-жінка. Він має давати вам гроші.
Карапулька• 21 января 2024
Ответ дляБорода
Все мы не без греха)))
Аноним_1859• 21 января 2024
Я пожила 3 месяца без мужа и поняла что чем дальше тем хуже. Со временем говорить не о чем, звонить уже не хочется, отвыкаешь.
Бавовнятий Пупс• 21 января 2024
Дівчата, питання без стьобу, реально комусь вдалося зберегти теплі, ніжні, сімейні стосунки на відстані?
Карапулька• 21 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Конечно же нет, все подгуливают молча) но со счастливым лицом общаются по скайпу
Глаголиця• 22 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Удалось, півтора року жили окремо. За цей час приїжджала із дітьми до нього 4 рази по 3 тижні . Постійно ввечорі сімейні зідзвони на півгодини, плюс спілкування в чатиках. Тепер, нарешті, разом. Хоч і вредний, але свій.