Сільський ансамбль• 22 января 2024
Ваша любимая песня на украинском языке
У меня "Спи собі сама" Скрябіна і "Наодинці" Бумбокса .
А что есть в таком духе из более новых?
Svetlana-7070• 22 января 2024
Важко сказати. Багато чого подобається. Скрябін, Океан Ельзи, Білик ( коли вона українською співала), Пономарьов, навіть Іво Бобул і Сандулеса. Особливе місце в серці це Петриненко- Україна, мурахи від неї.
Я взагалі вважаю, що частина наших артистів допустились помилки, коли почали орієнтуватись на москву в своїй творчості. Взяти ж ту саму Білик, її пісні українською хіти, а російською поспівали і забули.
Карпатський грибар• 22 января 2024
Дмитро Гнатюк співав у брежневські часи пісню, яку написав сотник УГА Роман Купчинський. ЇЇ неможливо було заборонити.
’Човен хитається серед води’ - один твір, і автор обезсмертив своє ім´я.
В ІФ є вулиця Купчинського.
бифидобактерияЖоржик• 22 января 2024
’На небі’ Океан Ельзи
’Ні обіцянок, ні пробачень’, ’Ти подобаєшся мені’ Віктор Павлік
НуКаНаКа• 22 января 2024
Місця щасливих людей
Відмінимо плани
Вінні-Пух чомусь дуже подобається))
Відмінимо плани
Вінні-Пух чомусь дуже подобається))
Люблю Украину• 22 января 2024
Така красива тема. Про українські пісні. Невже не можна було тих 2 речення одрпзу українською написати? Аде тема про українське.
Чи ви принципово отих пару слів осилити не можете рідною, адже ж слухаєте українські пісні, значить мову знаєте.
Крик душі з цим ’языком’
Аль де Барановна• 22 января 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Для мене всі пісні Без обмежень,дуже талановитий виконавець
Так, обожнюю ❤️
Дракон2000• 22 января 2024
Ответ дляСало не люблю
А мне Минає день в исполнении Софки нравится
да, Софку и я обожаю! Талантливая и красотка!
Дракон2000• 22 января 2024
одну песню не назову, очень много нравится, именно Национального возрождения 90-х! Та же Сандулеса, Оксана Билозир, Алла Кудлай и прочие той эпохи! И ту же Руслану Лыжичко обожаю! И Могилевскую очень люблю, она вообще молодец, и поёт, и танцует...
Дракон2000• 22 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Раньше любила много песен Лорак на украинском.
а я и сейчас Лорак обожаю! Она не стала хуже петь! И украинские, ранние, песни её люблю! И русские, современные тоже!
Сало не люблю• 22 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Скрябин
по моему чувак нас кинули як лохив розвели за спинами
А еще пророческая ’А моя країна суцільна руїна’😢