L-i-s-a-92af• Изменено 22 января 2024

Законопроєкт щодо множинного громадянства

Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроєкт щодо множинного громадянства.

Про це він сказав у привітанні з нагоди Дня Соборності.

_’Сьогодні я вношу у Верховну Раду України ключовий законопроєкт, який дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства’,— розповів президент.
NYC• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Згодна з вами!
Вот нашла, это для иностранцев, украинцев это никак не коснется.
Як відзначив президент, це ’дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу’. Він уточнив, що окрім громадян країни-агресора.
’Всі, хто в періоди різних хвиль еміграції вимушено залишив рідну землю, опинившись у Європі, США, Канаді, країнах Азії, Латинської Америки. Всі, хто допомагає нам попри сотні й тисячі кілометрів від рідної землі’, - відзначив Зеленський.
Крім того, він згадав і про іноземних добровольців, які стали на захист України. ’Усі, хто воює за свободу України, як за рідну Батьківщину. І Україна стане для них такою. Для всіх, хто зможе відчути, що бути в Україні означає бути вдома. Не туристами, а громадянами. Великої, соборної, єдиної України. За свободу якої ми боремося. Б’ємося за право бути українцями. І відповідне рішення – один з елементів такої свободи, одна з можливостей реалізації такого права. Права бути українцем’, - повідомив глава держави.

Irina898989• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Нарешті. Це дійсно хороший крок.
это уже давно не актуально
Это нужно было лет 20 назад но уже это не актуально вообще
Леска• 22 января 2024
Ответ дляNYC
Я думаю это для того, чтоб гражданство Украины могли получить иностранцы не отказываясь от другого гражданства.
а навіщо гр ін країни громадянство України?
Думаю, це зроблено на фоні лібералізації отримання громадянства Німеччиною. Гадаю, й решта єврокраїн щосбь подібне приймуть для наших біженців. Тож, цей закон для утримання / повернення людських ресурсів Україною.
Irina898989• 22 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Але Конституція забороняє подвійне громадянство. Чи її перепишуть, чи знову наплювали?..
её уже 100 раз переписывали.....Это просто PR ход и для себя бОльше, у всех нардепов по 2-3 паспорта
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляIrina898989
это уже давно не актуально
Що саме не актуально? Отримання іноземного нами, чи українського іноземцями?)
Nasta9019• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви можете бути першою, хто зможе отримати громадянство іншої країни не купуючи його та не відвідуючи ’нову’ країну)))
В деяких випадках таке можливо без відвідування країни нового громадянства. Нещодавно дізналася.
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Нарешті. Це дійсно хороший крок.
Так у нас не запрещено двойное гражданство. Зачем это мы все понимаем.

NYC• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
У каждого свои причины. Кто то давно живет, кто то женился/ замуж вышел за украинца.
Гражданство другой страны вы можете и сейчас получить, не отказываясь от украинского, если этого не требует другая страна.
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Конституція не забороняє.
NYC• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
В Украине нет двойного гражданства, можно иметь несколько гражданств. Но двойного нет!!
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляNasta9019
Деякі випадки це інвестиції, коріння та фактична покупка. І то це поодинокі країни. І це вимагає величезної підготовчої роботи/грошей.
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
Почитайте коменти NYC.
РыжаяЛиса• 22 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Конституция все равно на паузе, можно все что не попадя принимать. Пипл хавает
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Да в нас вся Західна Україна мала два паспорти,що дає цей закон?
Уточнення даних в ТЦК.
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Ніяка тцк не зможе прийти до громадянина лише Польщі, бо його у наших базах не має) До чого тут паспорт?
Щоб в Україні не показували польський паспорт, а в їх єдиному реєстрі були дані що є ще і український.
чир• 22 января 2024
А это зачем подписал, создаст очередное министерство для заботы о кацапах?

В День соборности Украины президент Владимир Зеленский подписал указ «Об исторически населенных украинцами территории Российской Федерации». На сайте офиса президента текст документа еще не был опубликован.
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляreokioto
Теперь гражданин другого государства сможет получить гражданство Украины, тем самым обойдя запрет на покупку земли негражданами.
Тоже вариант
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
Людина, яка покаже польский паспорт, а по базі буде видно, що людина не вийшла з укр.громадянства, на території України вважається громадянином України)
NYC• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
У них есть данные что ты гражданин Украины. Знаете сколько умных невыездные в Украине, которые прилетели по паспорту другой страны?

Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
А хто скаже, що він був громадянином?
nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
Не приймуть інші країни такого,хто хотів і так отримував виконавши вимоги
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
А хто скаже, що він був громадянином?
Бази даних) Якщо він не є (а не був, бо від громадянства не можна просто відмовитися, з нього потрібно виходити) громадянином України, то і умовні тцк до нього не прийдуть)
NYC• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
А хто скаже, що він був громадянином?
Почему то на границе знают об этом, и не выпускают из страны .
Леска• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Подивимося. Але Німеччина вже послабила вимоги. Що забороняє це саме зробити ін країнам?
Krasotka-d9fd• 22 января 2024
Ответ дляNYC
Не кажіть дурниці. В мене родичі завжди їздили по загран паспорту іншої країни.
МиссКаприз• 22 января 2024
Ответ дляNYC
Так, ті що будуть заселяти наші землі після того, як знищать більшість наших хлопців на війні.
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Німеччина прийняла. Інші -- будемо дивитися. І то не спец.для наших біженців, насправді, це, хотілося би вірити -- глобальна тенденція.
NYC• 22 января 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
Ну во первых, это нарушение закона Украины. Во вторых, сейчас мужчин призывного возраста с двумя гражданствами не выпускают, даже по паспорту другой страны.
Конфет04ка• 22 января 2024
Ответ дляNYC
а они горят желанием?
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
Які вимоги послабила? Отримання громадянства? Це нічого не змінює. Бо наявність німецького громадянства не позбавляє автоматично українського. На тер.України людина з цими громадянствами вважається українцем.