Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроєкт щодо множинного громадянства.
Про це він сказав у привітанні з нагоди Дня Соборності.
_’Сьогодні я вношу у Верховну Раду України ключовий законопроєкт, який дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства’,— розповів президент.
Конфет04ка• 22 января 2024
Ответ дляNYC
Ну может кому то надо. У всех разные причины.
ну разве чтобы выбрали, например, депутатом или министром
Ответ дляTammy21
Деякі випадки це інвестиції, коріння та фактична покупка. І то це поодинокі країни. І це вимагає величезної підготовчої роботи/грошей.
Але є можливість, хоч дуже обмежена. Особливо для рашиків по корінню, хто там має румунські/молдавські, щоб вирватися з тої резервації
Popeye the Sailor• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Таммі подорожує та експатствує з своїх 18-ти, працює з 15-ти, у Таммі є коріння, яке дозволяє отримати громадянство ЄС плюс Таммі (нічо, що я так багато про себе?) переходить з 24 п і вже за рік з хвостом може подаватися на німецьке, якщо захоче.
Ви теж можете зробити як Таммі, ага.
ПС. Хоч якось до реальності включиться, будь ласка. Якщо вам потрібно громадянство ін.держави, ви і тільки ви повинні над цим працювати. Ніхто вам його не принесе. Це ж цирк очікувати, що перебуваючи в Україні тобі дадуть ін.громадянство.
Ви теж можете зробити як Таммі, ага.
Удалено администрацией...
Конфет04ка• 22 января 2024
Ответ дляNasta9019
с румынской резервации в украину? :)
ole4kakissa• 22 января 2024
Ответ дляlus_so
Інших проблем нема, от треба прямо зараз влаштувати антиконституційний заколот, ну коли ж ще.
Не от большого ума...
Зато весело. Да, 73%, смеётесь?
Ответ дляTammy21
Нарешті. Це дійсно хороший крок.
Згодна з вами.Таке рішення дуже на часі зараз.
Ответ дляNatal_ka91
Але Конституція забороняє подвійне громадянство. Чи її перепишуть, чи знову наплювали?..
В Конституцію ВНОСЯТЬ ЗМІНИ конституційною більшістю.І це вже відбувалося неодноразово в затвердженній законній процедурі.
Ответ дляЛеска
це типу коли треба мобілізуватися то громадянин НЕ України, а як треба безкоштовну мед допомогу то гр.України.
Ні
Ответ дляPopeye the Sailor
А чому тільки для тих, хто за кордоном? Тим, українцям, що виживають на рідній землі, можливо теж потрібно дати змогу отримати ще одне громадянство?)
Текст цього творіння, хтось повний читав?
Ще немає в загальному доступі.Депутати ознайомлюються,далі буде суспільне обговорення.
Ответ дляTammy21
Це фактична легалізація. Демократичний, дипломатичний крок)
Так
Ответ дляЛеска
ну то я ж про те й кажу. Людина має 2 гр. Прийшли ТЦК і людина дістає паспорт Польщі, на приклад, і посилає ТЦК під три чорти. А треба скористатися мед допомогою - дістає паспорт України.
Це так не працює
Ответ дляPopeye the Sailor
Ні. Це лише для таких як таммі, наприклад. Які сидять в Німеччині і хочуть там ,,зачепитись,, і тут не втратити.
Зараз таких українців до 7млн.по-всьому світу
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
Ответ дляreokioto
Теперь гражданин другого государства сможет получить гражданство Украины, тем самым обойдя запрет на покупку земли негражданами.
Кому что
Для того,что б получить гражданство Украины нужно пройти очень много ступеней.Кому попадо украинское гражданство не раздают.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це так не працює
Як ви можете знати як воно працює якщо у вас і у нас ще не було досвіду кількох громадянств? Принаймні офіційно.
Може приклад не дуже гігієнічний, але Собчак виїздила по паспорту Ізраїля з росії тоді, коли не могла виїхати по рос паспорту.
Ответ дляЛеска
а навіщо гр ін країни громадянство України?
Думаю, це зроблено на фоні лібералізації отримання громадянства Німеччиною. Гадаю, й решта єврокраїн щосбь подібне приймуть для наших біженців. Тож, цей закон для утримання / повернення людських ресурсів Україною.
Саме так і є в першу чергу,щоб Україна не втратила 5 млн громадян в найближчі роки
Ответ дляNYC
У каждого свои причины. Кто то давно живет, кто то женился/ замуж вышел за украинца.
Гражданство другой страны вы можете и сейчас получить, не отказываясь от украинского, если этого не требует другая страна.
Именно так и есть,но украинское гражданство при этом не потерять легально.
Ответ дляTammy21
Людина, яка покаже польский паспорт, а по базі буде видно, що людина не вийшла з укр.громадянства, на території України вважається громадянином України)
Так это работает в любой стране
Ответ дляЛеска
Бо я знаю,як це працює на прикладі інших країн,де дозволено подвійне громадянство.
Процедура однакова практично по-всьому світу
Конфет04ка• 22 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
допустим. только толку от таких громадян, мягко скажем, немного.
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...
Цей закон дуже актуальний і дуже на часі.
І тільки тупі довбні можуть казати протилежне.