Isidda• 22 января 2024

Закон Зеленського! Я чуть не впала! Молодець!

Слава Україні!Слава нації!
16 минут назад
У День Соборності України президент Володимир Зеленський підписав указ «Про історично населені українцями території Російської Федерації».

Президент постановив, що уряд має розробити план щодо збереження національної ідентичності українців в росії, зокрема на історично населених ними землях — Кубані, Стародубщині, Північній та Східній Слобожанщині в межах сучасних Краснодарського краю, Бєлгородської, Брянської, Воронезької, Курської, Ростовської областей росії.

Для цього Кабмін повинен залучити міжнародних експертів, представників Світового конгресу українців, вчених, громадськості, а потім внести план на розгляд Ради національної безпеки і оборони.

Для розробки плану потрібно буде зібрати й проаналізувати факти та свідчення про злочини проти українців, які живують або жили на територіях рф, населених етнічними українцями. Ідеться про політику примусової русифікації, політичні репресії та депортації щодо українців.

На Кабмін президент також покладає такі обовʼязки:

• протидіяти російським дезінформації та пропаганді щодо історії та сьогодення українців в росії та всіх поневолених нею народів, а також розвивати взаємодію між українцями та поневоленими росією народами;

• спільно з Національною академією наук України підготувати й поширити в Україні та світі матеріали про понад тисячолітню історію українського державотворення, історичні звʼязки земель, населених етнічними українцями, з українськими національними державними утвореннями у різні історичні періоди;

• висвітлити у навчальних програмах і підручниках правдиву історію етнічних українців на історично населених ними землях у межах рф.

МЗС також має враховувати положення цього указу під час розробки комплексної стратегії взаємодії України з українською всесвітньою спільнотою.

Указ набув чинності 22 січня 2023 року.

Також Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства. Законопроєкт дасть змогу мати українське громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам, окрім громадян рф, а також іноземним добровольцям.
Julieta78• 22 января 2024
Что-то вы в этот раз припоздали с темой

vidivan• 22 января 2024
Ответ дляJulieta78
Что-то вы в этот раз припоздали с темой
то вона ж від ранку молилася і свічки за зелене здравіє ставила.

прости Господи....
Дева Мария• 22 января 2024
Да. Вместо антикоррупционных законов у нас Кубань возвращаются вместо наших территорий , а особо недалеко хлопают в ладоши 🤣
Павела• 22 января 2024
Хоч один з тих ’етнічних українців’ виступив проти війни? Ви блять боріться за народ, який проживає на території України, ось він тут. Очі відкрийте. Заохочуйте і створюйте умови для повернення тих людей, які вимушено виїхали. А не санкціями душіть. Їздить сволота по світу і розказують в інших країнах, як змусити українців повернутись. А добились лиш того, що з одного згуртованого народу ми перетворились на рабів, які зараз масово намагаються втекти. То може збережете тих, що тут є і жили всі ці роки? Може боріться за тих, хто ще готовий на цій землі дітей родити? А заявами, що в Україні не можна просто дихати, ти або воюєш, або працюєш, точно не повернете нікого.
Odna Takaya• 22 января 2024
Ответ дляvidivan
Адекватна людина розуміє, що цей папірець нічого не означає, а ба більше, реальне і очевидне відволікання від чогось більш важливішого! Про що в телеграм помийках не напишуть..
Але ж ні,,ми маємо цим ЗАКОНОМ заполонити вест простір. Щоб говорили, який же зєлька маладєц!
Цей папірець - не просто папірець, а чергове джерело для відмивання бабулетів.
Павела• 22 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Цікаво подивитись скільки мільйонів на це виділити треба.
мульти1• 22 января 2024
до сраки

vidivan• 22 января 2024
Ответ дляПавела
та я це розумію. писала вде, що будуть запити робити на транши на мільярди
Odna Takaya• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
як добре ,що можна землю продавати.а то сиділи під забороною своєї власності!чудовий закон.а де гори зброї з 14 року?де з 14 року мінні поля на кордонах,хто відповість за іловайський котел,а чого син шоколадного не на фронті а в лондонських універах?а чому навіть у 17 році липецька рошен працаювала аж гай шумів на податки путіну?а чому від орбана йдуть мільйони євриків на рахунок шоколаду.і чому під час війни 3 місце в журналі фобс у ..подивіться у кого.а чому склади взривалися при шоколаді.багато чому.а чому під столицею ділянки деребанили і мер ірпіня мав 90квартир при петі?а чому будуються нові фабрики конфєтки а не хоч одна під втробництво дронів?а чому з яйцями по 17 та білоцерківська хвойдя з хорватськими отелями замішана,яка при петі фірми відкривала і крали так аж гай шумів.
Гріхи пороха ніяк не виправдовують, те жахіття,що творять зелені.
vidivan• 22 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
та не зважайте на неї. Вона зеленоботка. Але таке відчуття, що їй років 13
Дева Мария• 22 января 2024
Ответ дляvidivan
Тут ще є парочка таких , зараз зʼявляться
neortoju• 22 января 2024
То вы лично поможете Кубань захватывать? Тут бы со своим разобраться. Или хотя бы с тем, что от него осталось. А захват Кубани как-то подождёт.
Екатерина27• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
молодец наш президент.
Да наш президент вообще бубочка. А уж как он ловко про гражданства придумал…
vidivan• 22 января 2024
Ответ дляДева Мария
ісіда вже про порошенка питає в сусідній темі. Збирає всіх порадниць і баблішко рахує
vidivan• 22 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
100000%
янгол прям
neortoju• 22 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
А что там с гражданством? Уже двойное можно?
clernikol• 22 января 2024
Ответ дляneortoju
Боже, вы хоть читали написанное? Где там про завоевание земель? Все, как обычно, одним местом читают
Екатерина27• 22 января 2024
Ответ дляПавела
А наши боротися за тих, хто тут? Тут все добре. Бачите як у Ісіди все зашибісь. Вона вважає, що так у всіх
Ira_Do• 22 января 2024
Ответ дляАnnеt
Закарпатье, Черновцы, Львов отдаём ?
Стосовно Чкрнівців. Ви окупацію Буковини з 1918 по 1940 р румунами вважаєте достатньою підставою вважати Буковину територією Румунії? Буковина належала до земель Київської Русі (приєднана за часів Володимира), пізніше була під владою Австро-Угощини, за часів якої і було забудоване місто, центральна історична частина, резиденція митрополитів, а не румунами. Румуни могли хіба що ходити бити сільських мешканців і заставляти їх розмовляти румунською (це не з чуток, це те що моя родина та інші переживали за часів окупації Румунії). Можливо, деякі села області і мають відношення до Румунії, інформація про що теж відрізняється в різних джерелах, але точно не Чернівці. Тому Чернівці залиште Україні 😉

Екатерина27• 22 января 2024
Ответ дляneortoju
ЮлияА91• 22 января 2024
Кукухой поехал.
Юния13• 22 января 2024
я так це бачу : ’розробити план щодо збереження національної ідентичності українців в росії,’тобто українці їдте, покидайте землю, але ми будемо про вас пілкуватися там
ЮлияА91• 22 января 2024
Ответ дляКава з перцем
А хто ж розмінував безліч ділянок, відвів війська, здав південь без бою? Хто ж це віддав наказ? А хто зараз не карає мародерів української арміїї, а навіть схвалює та захищає банду Резнікова-Єрмака? Хто ж це все робить?
Хто витрачає мільярди народних коштів на канали олігархів для трансляціїї Єдиного марахвону?
А де 40 МІЛЬЯРДІВ НА ДРОНИ?Хто вкрав та чому не розлідують, а пропонують людям за свій кошт ті дрони збирати?
А ХТО ПІД ЧАС КРИВАВОЇ ВІЙНИ РОЗПРОДАЄ УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ?
ХТО Ж ЦЕ ВСЕ РОБИТЬ?
Люди закрыли глаза и не видят правду. Молятся на этого чмыря
lady.dziu2011• 22 января 2024
Оце автора понесло.
Lika1019• 22 января 2024
Ответ для4мама
Кому???
Тем, кто такой же указ может издать. Не будем показывать пальцем кто, все ж историю знают
lady.dziu2011• 22 января 2024
Дуже сподіваюсь що31 березня він складе свої повноваження як цього вимагає Конституція , але щось не дуже віриться, бо вона в нього на паузі
Екатерина27• 22 января 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Не складе, бо наступного дня його першого ж і стратять
Кава з перцем• 22 января 2024
Ответ дляЮлияА91
Никто на него не молится, прозрели даже упоротые, но есть еще и проплаченные и недолеченные)....Сейчас все всем ясно, даже тем, кому было КАКАЯ РАЗНИЦА
lady.dziu2011• 22 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
Ну це узурпація влади, а це вже кримінальне відповідальність
Кава з перцем• 22 января 2024
Ответ дляlady.dziu2011
не впервой им нарушать Конституцию и Закон, не уйдет добровольно