Isidda• 22 января 2024

Закон Зеленського! Я чуть не впала! Молодець!

Слава Україні!Слава нації!
16 минут назад
У День Соборності України президент Володимир Зеленський підписав указ «Про історично населені українцями території Російської Федерації».

Президент постановив, що уряд має розробити план щодо збереження національної ідентичності українців в росії, зокрема на історично населених ними землях — Кубані, Стародубщині, Північній та Східній Слобожанщині в межах сучасних Краснодарського краю, Бєлгородської, Брянської, Воронезької, Курської, Ростовської областей росії.

Для цього Кабмін повинен залучити міжнародних експертів, представників Світового конгресу українців, вчених, громадськості, а потім внести план на розгляд Ради національної безпеки і оборони.

Для розробки плану потрібно буде зібрати й проаналізувати факти та свідчення про злочини проти українців, які живують або жили на територіях рф, населених етнічними українцями. Ідеться про політику примусової русифікації, політичні репресії та депортації щодо українців.

На Кабмін президент також покладає такі обовʼязки:

• протидіяти російським дезінформації та пропаганді щодо історії та сьогодення українців в росії та всіх поневолених нею народів, а також розвивати взаємодію між українцями та поневоленими росією народами;

• спільно з Національною академією наук України підготувати й поширити в Україні та світі матеріали про понад тисячолітню історію українського державотворення, історичні звʼязки земель, населених етнічними українцями, з українськими національними державними утвореннями у різні історичні періоди;

• висвітлити у навчальних програмах і підручниках правдиву історію етнічних українців на історично населених ними землях у межах рф.

МЗС також має враховувати положення цього указу під час розробки комплексної стратегії взаємодії України з українською всесвітньою спільнотою.

Указ набув чинності 22 січня 2023 року.

Також Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства. Законопроєкт дасть змогу мати українське громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам, окрім громадян рф, а також іноземним добровольцям.
Мариш_ка• 22 января 2024
Ответ дляРеверанс
Точняк
Я кращого не бачила
овва, і то вже не кумовство? На рахунок Дашутіної: голоси регіоналів на голосуванні за антиукраїнські закони недешово вартують. Не з власної ж кишені платити

Павела• 22 января 2024
Ответ дляМариш_ка
так може цього якраз і добиваються зелені щурі?
Не дуже вірю в ці всі теорії змов, але те що теперішні проти простого народу очевидно.
Соната любви• 22 января 2024
Ответ дляMaryna804
ви пишете, що людей не цікавлять факти. Що є фактом доведеним із написаного вами? просто копіювання тез людей, які, як мінімум, викликають подив, а більше сприймаються як зрадники. Може щось напишете із ’факт Ковальова’, ’факт дубінського-деркача’.
ну с таким успехом же можно на любой текст сказать, где факты, всего ли перепечатки высказываний определенных лиц и копипаст.
и оправдывать любые действия.

дубинского посадили, слишком много стал говорить против зе-ермака, а чтобы и из сизо не особо вещал, еще и избили.
Nataliia• 22 января 2024
Господи Вас ещё в бан не отправили(((
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
Господи Вас ещё в бан не отправили(((
а за что меня в бан.за Закон Украины.
Вітер у голові• 22 января 2024
Все перемога.
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
Господи Вас ещё в бан не отправили(((
Я горжусь президентом своей страны.Молодец.

автор Isidda • 22 января 2024
мне зеленский нравится.пока что я на его стороне .
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляВітер у голові
Все перемога.
пока не все.война ж еще не закончилась.
Kok-a136• 22 января 2024
Шо там, опять выбори на носу? Про мову почаще надо и памятники пушкиным...
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляKok-a136
у вас окурок как всегда впереди планеты всей бледная моль .
Nataliia• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Ага , что аж следующую тема в поддержку пАрошенко склепали, не ну я верю, что это для поддержки Нашего президента Вы делаете так сказать собираете инфу о конкуренте. Но если честно Вы с октября 2023 столько новостного говна на форум притащили (((
Kok-a136• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Это про шо?
Nataliia• 22 января 2024
Ответ дляKok-a136
Это про шо?
Это у автор в отделении таблетки закончились, а интернет нет .
автор Isidda • 22 января 2024
матрьшки сдрыснули с моей темы иначе сейчас выставлю репортажик как мамаши из калерии срочников сыновей ищут по запчастях 18ти летних в ростовском морге и фотки повешенных апалченцев лнр дыныры после изнасилования кадыровцами и вой на болотах скину.вы меня знаете
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
конечно притащила.с болот какашек.поржать и постебаться с великодержавия а шо нельзя
Nataliia• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Вас совсем накрыло простите ?
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
а матрьошек опустить с сепарами.святое дело
MaBka• 22 января 2024
Господи, хай хоч Авдіївку звільнять! В ростовську область вони зібрались!

автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
Вас совсем накрыло простите ?
скинуть?тема в топе сейчас будет
4мама• 22 января 2024
Ответ дляПодрысь
тогда я на Таганрог)
Кстати, Чехов тоже считал, что это украинский город, знал историю. Только вот сейчас это без толку, никто их возвращать не будет. Так, закон подразнить кацапов.
Я б хотіла думати що це все ж таки крок до історичної справедливості. Та московія срана не має право називати себе Русь.
Ну і буферна зона нам також потрібна.
4мама• 22 января 2024
Ответ дляПавела
А які були за простий народ? Колись було таке?
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
Вас совсем накрыло простите ?
сейчас накроет.только не меня
Павела• 22 января 2024
Ответ для4мама
Певно ні. А якщо і були, то їх не вибрали. Але зараз компанія знатна зібралась. Всім попередникам на заздрість
Nataliia• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
скинуть?тема в топе сейчас будет
Мне в принципе насрать , что происходит на болотах, ведь все понимают, что если там свинособаки дохнут то и наши дети ,мужья и отцы погибают (((
автор Isidda • 22 января 2024
Ответ дляNataliia
так скажите путину пусть одним звонком остановит войну и сохранит жизнь своим людям и детям
Павела• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
4мама• 22 января 2024
Ответ дляПавела
Та в нас так заведено, що кожні наступні ’краще і краще’ від папєрєдніків.
Тут я безнадійно песиміздю.
З мого оточення жодна нормальна людина не хоче йти у владу.
Лише хапуги та пиздаболи.
То є якесь наше національне прокляття.
Хоча взяти тих же американців з їх блазнями. Всі вони там , у високій політиці - виродки роду людського.
Maryna804• 22 января 2024
Ответ дляСоната любви
я не являюсь поклонницей этих персонажей.
а в пример привела янину, так как за был у нее в эфире и давал ей интервью.
никто же за насильно в эфир не тащил.
это была его инициатива и он прекрасно отдавал себе отчет в своих дифирамбах
арестовича в пример, так как есть фотки арестович в обнимку с за.
есть высказывание арестовича об его рекомендации за.

и я хочу понять, кто основной заказчик, кто является организатором, какая окончательная цель, кто и какую сыграл роль в произошедшем.

для меня не существует кумиров, идолов, я никому не поклоняюсь.

я нигде не писала, что зе мой кумир или из него нужно делать кумира и ему поклоняться.

я говорю лишь о том, чтобы люди вообще не делали себе кумиров, а трезво относились, думали, анализировали.

а не так, одни воруют, какие негодяи, потому что их не любим.

другие воруют, всем молчать, да как посмели на них сказать, потому что они любимчики и им все простительно.

все виновные должны нести ответственность, не взирая на лица. должности.

так как это война, а не компьютерная игра.
это судьбы и жизнь реальных людей.

и именно народ,, своими руками, в итоге приводит к полученному результату.
Ну так, всі мають нести відповідальність, але ’абстрактні всі’, і абсолютно чітко визначений Залужний. Ви ж навіть список склали. І жодного проступку від зе, Буданова, єрмака, резнікова, Наумова і далі по списку. Хоча тут є куди розігнатися. Так що так, ви взагалі не за зе , саме це ми намагаємося розвидіти в ваших повідомленнях
Nataliia• 22 января 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
Так з самого початку було зрозуміло хто вона ну який з неї провладний бот, в нас таких м´яко кажучи не творчих людей не має, тут в неї завжди копіпаст вибачте )