Дівчата всім доброго вечора, таке питання, в мене закінчується строк дії картки для виплат заробітної плати в Приват банку, хочу замовити нову щоб прийшла по пошті, чи прийде на неї моя зарплатня? Чи потрібно в бухгалтерію надсилати нові дані? Чи там автоматично це відбувається? Дякую за відповіді🫶
Natalifairy• 22 января 2024
Мені ось автоматично дію карти подовжили. Хоча я нею вже 3 роки не користуюся.
Они Вам начнут писать всякое на телефон и почту, когда карточка закончится, приглашать в гости и прочее. Типа такого - ’Для оформлення зайдіть до Приват24 й скористайтеся меню «Гаманець – Картки – Вибір картки – Управління карткою/рахунком (⚙) – Замовити доставку картки»’
english book• 22 января 2024
Гроші надходять на рахунок. Картку можете міняти скільки завгодно, гроші все одно надійдуть на рахунок.
Ответ дляbonny1
Приват продлили на 2 года все карты
ну и попробуйте заплатить такой картой в интернете, там же срок действия карты вводится, а он уже просрочен, уже 100 раз писали что продленными картами заплатить нельзя через интернет. Вам удалось заплатить просроченной картой там, где вводится срок действия карты?
Ответ дляsvett1981
В приват24 перевыпустить карту на Digital карту и будете оплачивать и интернет покупки