мегамоСГ• 22 января 2024

Порадьте бухгалтера для подачі річного звіту

Фоп 2 групи, потрібен досвідчений та перевірений бухгалтер. Якщо знаєте, напишіть одразу вартість послуги по податовій річній звітності
Юлия Крамарева• 22 января 2024
Надаю послуги з ведення ФОП і з подачі річної та квартальної звітності,звертайтесь в особисті повідомлення.
Ціна залежить від того,чи потрібно підраховувати ваші доходи,чи ви самі даєте цифру, і чи потрібно подавати додаток 1 по ЄСВ.
В танке• 22 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
А яка вартість, якщо сума доходу є, а додаток по ЕСВ не треба?
Юлия Крамарева• 22 января 2024
Ответ дляВ танке
350грн.
Попадалочка• 22 января 2024
Себе можу порадити. Але шо там його подавати.
автор мегамоСГ • 22 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Начебто так, але здавалось би, в мене сестра бух по осівіті, але їй якось вдалось нахомутати зі звітом так, що нарахували борги. От я і боюсь цього всього)
Сижуревувшоке• 23 января 2024
Ответ длямегамоСГ
+380 96 689 05 22
Ми тут дистанційно консультуємося. Звуть Вікторія.