РокерША• 22 января 2024

Что посмотреть в Черновцах?

Подскажите пожалуйста, что можно посмотреть в Черновцах, где погулять и перекусить вкусно и без пафоса?
Укр_жіночка• 22 января 2024
Всі ходять гуляти в Університет, поїсти на Кобилянської.
Ще можна погуляти по єврейському ці цвинтарі

Санька-4b93• 22 января 2024
Хоть город и исторический, но гулять там особо негде. Пройтись по улице Кобылянской, от нее до Университета. Университет это мастхев. Съездить в музей под открытым небом. Ну и вечером, возможно, в театр сходить. Еда везде нормальная и недорого. Мне сеть кафешек Шошо нравится
Заела_пластинка• 22 января 2024
Без пафосу - на автовокзалі ліворуч другий поверх
Над хлібним магазином є чудова домашня їдальня
Там дуже смачно дівчата готують
Шошо не рекомендую 😈

Смачні ресторани на кобилянській, все дуже дешево , кальян покурити можна
Тут же є краєзнавчий музей , пішки можна пройти центр зробити фото
Швидка Настя• 22 января 2024
Замовте в чернівецькому екскурсійному бюро екскурсію по місту. Влітку 100грн. коштувала. Мені дуже сподобалося, було цікаво. По універу окремо екскурсію беріть, при вході збираються групи, 60грн. вартість
Заела_пластинка• 22 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Вже 80 грн
Чернівецьке бюро також рекомендую
Поїздила з ними по всій Буковині Карпатам Румунії кожні вихідні все літо
Супер
Швидка Настя• 22 января 2024
В центрі, біля магазину Колос і бургерної, недалеко від театру Кобилянської, є типу нашої Пузатої хати, Каша з маслом називається. Смачно і недорого.
Швидка Настя• 22 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Вже 80 грн
Чернівецьке бюро також рекомендую
Супер
Я в Чернівцях нечасто, але з ними на Говерлу ходила, в Хотин, Кам’янець їздила. Весною планую в Румунію. Якщо не важко, поділіться, який тур в Румунію брали?

Плету корзинки• 22 января 2024
Сходите в картинную галерею,если такое любите,я была поражена какая она огромная как для такого города
Библиотекарь• 22 января 2024
В Румунію на шопінг з*їздьте.
Або на Калинку
Elena Rus• 22 января 2024
Разве что историческую архитектуру, кто любит европейский стиль.