ДА да да• 22 января 2024

Як зменшити біль в горлі

Зараз застуда і дуже болить горло ті ліки, що призначив лікар зовсім не допомагають.Навіть купила стрепсілс з лідокаїном. Така біль ніби там рана. Дуже боляче ковтати.Після таблеток стає ще гірше ніби вони навпаки ще більше подразнюють горло. Можливо в домашніх умовах можна трохт зменшити біль або якісь спреї.
Залізний кіготь• 22 января 2024
Випейте щось обезболююче. Будь що, можна засіб від головного болю.

Позитивна• 22 января 2024
Просто обезболивающие препараты принимайте парацетамол или аспирин + обычное полоскание солью
Этожзвяздаяегообожаю• 22 января 2024
Будьте уважні. Зараз гнійні ангіни часто зустрічаються. На тому тижні тільки різали абсцес в горлі мамі. Починалось з сильного болю в горлі
katya1107• 22 января 2024
Дуже добре допомагає спрей Інгаліпт, він на основі стрептоциду, але краще за все - сходіть до лікаря, це може бути і ангіна яку лише антибіотиком лікують.
автор ДА да да • 22 января 2024
Ответ дляПозитивна
Пила і парацетамол і ібіпрофен результат ноль
Этожзвяздаяегообожаю• 22 января 2024
Ответ дляДА да да
А антибфотики ви приймаєте?
автор ДА да да • 22 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Теж за це думала
автор ДА да да • 22 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А антибфотики ви приймаєте?
На бо температури немає і горло просто червоне
Позитивна• 22 января 2024
Ответ дляДА да да
Та неможе бути, в мене як раз закінчується ангіна, тільки звичайні ліки і знімали біль, ні спреї ні сосалки нічого не допомагало

автор ДА да да • 22 января 2024
Ответ дляПозитивна
Можливо випити анальгін
Добро с Кулаками• 22 января 2024
Голос не пропадає?
Аленький носочек• 22 января 2024
Німесил, дексалгін
автор ДА да да • 22 января 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Голос не пропадає?
Ні Але коли громче говорю то біль в горлі стає сильнішим.
Покорительная• 22 января 2024
Можно дать противоотечку. Что то антигистаминное. Полоскать и пшикать тоже нельзя часто
Можно частым полосканием и пгиканьнм пережечь горло и тоже будет красное горло
Покорительная• 22 января 2024
Треба виртимувати мінімум 3 години. А краще взагалі тричі на день обробляти горло антисептиками. До 6 разів на день типу іслам мос. На ніч антигістамінні . Можно ще нурофен а правильному дозуванні на вагу
Ласковая_львица• 22 января 2024
Можна значно полегшити біль у горлі і прискорити одужання без використання всяких ліків. Подивіться в інтернеті вправу з йоги ’Поза лева’. Багато років тому випадково прочитала, спочатку не повірила, що таке можливо, але так сильно боліло горло і нічого не допомагало, що вирішила спробувати. Робила на ніч. Одразу після виконання полегшення не відчула, але вранці біль майже пройшов.
булоТАЙминуло• 22 января 2024
Мені допоміг спиртовий хлорофіліпт. Але це єдине, що працює з моїм горлом. Конкретна хроніка. Ще обожнюю полоскання Сангвірітрином, але його нема чомусь((
Забрала і не сказала• 22 января 2024
Ответ дляЛасковая_львица
вам даже ник в тему дали)
а вообще йогой занимаетесь на регулярной основе?
fialka123• 22 января 2024
Выпейте Нимесил. У меня в начале зимы такое было. Я от боли даже просыпалась по ночам. Лечение само собой, но боль снимал только нимесил