60 метрів сметани• 22 января 2024
Як зберегти романтику у довготривалих відносинах?
Примарочка• 22 января 2024
Жарить яйца в виде сердечек. Сегодня такую формочку купила...блин , но яйца закончились
Забагаловка• 22 января 2024
Ответ дляLike-995b
У мужа 37.1 вот ношу ему в кровать чаек с кексиком, шапочку надела и прямо хочется заказать песню про умирающего лебедя как в том фильме )))
Отличный план!
Бабуся мороз• 22 января 2024
Ответ дляLike-995b
Чайки мужику в кровати зачем-то, песня про лебедя, жена в шапке носится. Романтикаа)
Забагаловка• 22 января 2024
Ответ дляLike-995b
В полосочку)
О! Котомуж получить миска кексик! Романтика!!!!
Язвочка• 22 января 2024
Всі відносини проходять різні етапи. І романтичний - на початку. А далі вони в нормі трансформуються в дружбу, партнерство, піклування... Це нормально. Для чого вам весь час романтика? Вмійте насолоджуватись різними етапами, це природньо.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляПримарочка
Жарити яйця чоловіку добре.
Забагаловка• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Гостьовий шлюб. Часті командировки. Романтичний склад особистості(?) -- у мене знайомі такі, там можно ромком знімати буквально кожен день;)
Романтичний склад, чи розлад?
Забагаловка• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Ми ще не вирішили) Там тонка межа)
Але справедливості раді єдиний раз коли я чула серенадний спів під гітару та не відчувала іспанський сором, то вони були) Якось у них плюс-мінус органічно виходить)))
Пишить їх біографію. Потім надрукуєте як жіночій роман. PROFIT!!!111
Забагаловка• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Спочатку хотіла написати про авторське право, але там такі люди, що будуть ще і рекламувати)))
О! Договаривайтесь тогда сразу за PR-компанию книги на Онлике.