Мост_Устал• 22 января 2024
Рак грудей - як ви зрозуміли?
Які симптоми були у вас?
Мост_Устал
• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Вам точно потрібно на ніч? Вам потрібно максимально швикдо потрапити на УЗД і бажано , щоб зробили трепан-біопсію, після цього напевно точно зрозуміло, спостерігати чи діяти. Може боліти і доброякісне утоврення, а ви будете дарма хвилюватися. Просто в таких ситуація час дуже важливий. Беріть направлення у свого сімейного про всяк випадок на узд і маммографію і до маммолога.
дякую, певно, піду спочатку на узд, відпишусь, думаю, тут
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Хай все буде ’добре’, якщо дійсно потрібно буде, то звісно напишу про свій досвід.
Мост_Устал
• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
дякую, і Вам - здоров’я’
Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Це помилкова думка, нажаль, маю свій досвід і можу це точно стверджувати. Болить і пече, ситуації різні, різний Ki67 від якого все теж дуже залежить.
А що таке Kі67?
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляТа не реву я
А що таке Kі67?
Кi-67 – маркер активної проліферації, клінічний показник, який показує, наскільки агресивний ріст пухлини. Чим вище цей індекс тим агресивніша пухлина і швидше росте. У мене він був 100.
Чим менший Ki67, тим повільнеше росте пухлина, тому й кажуть регулярно перевірятися, є шанси піймати на ранній в такому випадку.
Результат імуногістохімії.
Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Результат імуногістохімії.
Дякую за роз´яснення. Якщо на ранній стадії піймати, то це не вирок? Можливо без хімії вилікуватися?
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Це взагалі не вирок, рак молочної залози досить успішно лікують. Ви ж читали скільки дівчат відписалися тільки в цій темі, значит вони вже пройшли своє лікування. Чи можливо без хімії не скажу, не лікар. Є різні типи пухлин, різні протоколи лікування. Зі мною лікувалася жіночка 70+, то здається ій просто видалили і назначили препарати, якщо гормонозалежна, то призначають тривалі курси гормональних таблеток. Жіночка така цікава, інтелегентка, бандуристка, а тут ситуація, в палату забігає штук 10-ть лікарів, потрібно дуже швидко оголотися для огляду, після всього вона така видає ’мене навіть чоловік так не ’щупав’. З іі донькою якийсь час тримали зв´язок, все добре було.
Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
В мене мама померла від онко грудей. 26 років минуло, а в мене все те перед очима стоїть. Маю надію зараз медицина здатна на більше, бо тоді відрізали молочну залозу і робили людину інвалідом
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Тому й не потрібно боятися хімії, вона не така страшна, звісно приємного мало,але медицина не стоїть на місці.
Я як згадаю, як мені зуб в школі лікували, бррр, а зараз можна й покуняти у стоматолога, крісло, як космічний корабль, окуляри вдягнули, кіношку вімкнули, скільки всіляких прибамбасів сучаних у лікаря , що можна лікувати запросто аби ще таблеточку від страху давали
Престидижитатор• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Так, записалася на середу на УЗД, бо відчуваю ущільнення, яке наче розпирає та іноді підпікає
Может быть до 10 диагнозов.Это не повод думать о худшем.Лучше мамография
Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
А зараз не оперують так радикально, як раніше?
Кіна не буде• 22 января 2024
Я о хорошем. Пару недель назад, как то повернулась, и почувствовала боль, нащупала болезненную шишку, испугалась так,что всю ночь меня рвало и диарея была. На следующий день не могла пойти никуда. А ещё на следующий с утра написала семецнику, она дала направление, и сказала, куда можно пойти, приходу, а там акция- типа день женского здоровья, принимали маммолог, гинекологи, маммография. Я везде позанимала очередь, маммографию через 15 мин отдали результат, к маммологу я не пошла,гинеколог сказала через 3 месяца, выписала лечение. Резко скакнул пролактин от стресса, и поэтому шишка вскочила, уже и нет ее. На УЗИ груди пойду 30 числа, хотя предыдущее в ноябре делала. И на гинекологическое запишусь, прошло месяцев 8-9 как делала. Буду чаще ходить . 42 года.
Мост_Устал
• 22 января 2024
Ответ дляКіна не буде
супер, дійсно, позитивна історія, здоров’я Вам!
Кіна не буде• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
И Вам! Я ещё так удачно попала, частная клиника, но работают по нсзу, врач такая хорошая гинеколог, и под микроскопом шейку посмотрела, я за всю жизнь такого приятного гинеколога не встречала. Мне как идти, так настраиваться надо, проблемы есть.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Оперують і радикально. Пухлини різні, тому лікування теж може відрізнятись.
Несу пургу• 22 января 2024
В Києві є приватна клініка, спеціалізується на онко: груди, по жіночому. То там в черзі зовсім не страшно. Хто в перуці, хто так. Але всі жінки виглядають дуже гарно, от чесно. Ліками не пахне, чисто, картини на стінах.
Я коли вперше побувала там, то навіть взбодрилась. Не все так страшно. Всім здоров´я.
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляНесу пургу
Маммологічний центр на Лобановського ?
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Пишіть відразу назву клініки, можливо комусь з цієї теми згодиться або хтось, хто сидів, скористається вашою рекомендацією. На днях теж реклама вискочила про подібний приватний, але назву не запам´ятала.
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Пару днів тому я заснула в стоматолога в кріслі під оце монотоне бззз. Аж захропіла) прокинулась від їхного з асистентом ржача))
Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
Класний нік у вас👍
Кіна не буде• 23 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Одеса. Зоопаркова 8.
Мост_Устал
• 25 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Автор, Ви як, все нормально ?
Ви знаєте, сама не знаю, наче фіброзно-кістозна мастопатія - в одній груді 2.2 см десь на 1.6 см, а ще й в другій менша. Завтра планую до гінеколога, бо в нас і немає в місті маммолога. Можливо хтось знає, певно, маммографія - більш інформативне дослідження? Чи по УЗД було б видно, раптом що гірше? Дискомфорт страшний, пече, горить сильніше, постійно, особливо ввечері відчуття, ніби молоко приходить. Підкажіть, може запитати лікаря про аналіз на пролактин? Чи це не має значення? Читаю, що фіброз нікуди не зникне((
Наша взяла• 25 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Чудово, не дивлячись на біль, це все ж позитивна інформація. Нажаль у мене не було такого, не можу сказати, як проявляється чи лікується. Маммографію, якщо вам більше 38 варто зробити, зайвим точно не буде, дивляться на наявність кальцинатів і ще щось там, чого не показує УЗД. Вам все ж варто знайти в доступній відстані маммолога, можливо гінеколог порадить, бо прийдеться спостерігатися.
Ось була тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-860890
Ось була тема
Мост_Устал
• 25 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Ось була тема
Дякую за підтримку!
А_мій_самий_самий• 27 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Зараз те саме - мамі обидві видалили ((( Місяць після операції зараз
Та не реву я• 27 января 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Хіба імпланти зараз не ставлять?
Мост_Устал
• 02 февраля 2024
Ответ дляНаша взяла
Автор, Ви як, все нормально ?
Добрий день, напишіть все-таки, будь ласка, про свій досвід, робили мамографію, взяли трепан-біопсію, певно, все-таки гірше(((( Не знаю, чи вже на око, лікарка сказала про ті стовпчики, вона їх вже бачить на око?((((