Мост_Устал• 22 января 2024

Рак грудей - як ви зрозуміли?

Які симптоми були у вас?
автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Кісту? Звісно ні. Якщо більше 2х см то пропонують пункцію ( просто шприцем витягнути вміст) і гістологія. Якщо менша, то нічого не робити. Ну тільки до лікаря регулярно, звісно
Дякую! Дівчата, усім - здоров´я!

автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляНесу пургу
Нащупала сама фасолинку в грудях. Узі робила раз в пів року бо мастопатія була. Від попереднього узі якраз минуло рівно 6 місяців і опля-рак. Не боліло, не пекло. Просто ущільнення. 37 років. Природні роди, вигодовувала грудьми, ніяких абортів і тд. Генетичних мутацій немає.
Дякую!
VAKULKA• 22 января 2024
Нащупала в груди уплотнение.
И пошла к врачу
автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляVAKULKA
Нащупала в груди уплотнение.
И пошла к врачу
Підкажіть, боліло?
Мастер Пис• 22 января 2024
Ответ дляКапитанша
це ви автор теми про виділення з сосків?
Странные подобные вопросы: это вы писали? Это вы задавали? А если да, то что? Что дальше, если так? Вам 15 лет? Смешно
Фея_3уровень• 22 января 2024
У подруги. Помітила вона у себе ущільнення. Пішла до лікаря, каже спостерігати. Але воно ставало все більше. Пішла знов записали на узі і мамографію. Потім на кт. Діагностували агресивний тип раку. Зараз лікується. Хімія плюс імунна. Операція через півроку.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 января 2024
Я вже ретроспективно, після встановлення діагнозу зрозуміла, що давно відчувала дискомфорт в хворій залозі, але списувала на мастопатію (вона була у мене давно). Навіть під пахвою іноді побалювало, але я думала, що то якась невралгія (лімфовузол вражений був). УЗД робила щороку, в роду ні у кого цього діагнозу не було. Однак це мене не врятувало.....
Цукрові вишні• 22 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тобто по УЗД не побачили, коли вже проблема була?
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Побачили. Через рік після останнього УЗД, вже була 2 стадія. Припускаю, що, можливо вже на попередньому було щось, але лікар не помітив. Треба ретельно обирати лікаря УЗД, а я не дуже на це звертала увагу.

АфродитаПетровна• 22 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Головне, щоб був хороший лікар.
Якщо в Києві - можу порадити

Ще є кісти грудей, це не так страшно.
Поменше накручуйте себе
Порадьте мені, будь ласка. Яке прізвище лікаря?
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Так, записалася на середу на УЗД, бо відчуваю ущільнення, яке наче розпирає та іноді підпікає
В мене таке було- виявилось мастопатія. Пропила курс таблеток що гівном смерділи, все ок.
автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
Дякую, аж розсміялась)
Чебураха з перцем• 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
А что за таблетки?
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Дякую, аж розсміялась)
Я серйозно) там екстракт брокколі в складі, сморід коли баночку відкриваєш такий, наче за сільскою зупинкою.
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А что за таблетки?
Щось індол... не пам´ятаю, кілька років пройшло
Патриоточка• 22 января 2024
Интуитивно. Была фиброаденома, ходила на узи. Пошла к новому врачу, она сказала все ок, но решила перепровериться, поехала с левого берега на Верховинную к Аникусько. Когда он начал меня пальпировать, я по его лицу все поняла.
Симптомов не было никаких.
Чебураха з перцем• 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
Спасибо. А киста большая была?
Аноним НаВсеГда• 22 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Навроцька Світлана Юріівна
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
А візуально ви його бачите, може підняти руку і нащупати ? Йдіть до лікаря, ущільнення можуть бути різного характеру. Може фіброаденома яка. Але до лікаря максимально швидко.

Та не реву я• 22 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Симптомов не было никаких.
А як давно у вас була фиброаденома і якого розміру?
Патриоточка• 22 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Да фиг его… давненько. Размер до 2 см.
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Спасибо. А киста большая была?
Кілька наче. Я пішла бо в цицьках пекло і стріляло, а в мене вже одна опухоль була в нирці, повезло що не злоякісна, бо на чоловіка страшно було дивитися, на його очі як в Хатіко. Тому про цицьки вже нічого йому не сказала і тихенько сама обстежилась і пила потім ті смердючі ’вітамінки для нігтів’
автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
візуально - ні, на дотик
Чебураха з перцем• 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
У меня тоже так, наблюдаю на узи, не растёт и не уменьшается уже 2 года. А как долго принимали?
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
До півроку. Замовляла на айхерб, бр в наших аптеках те саме ціна ×3
Чебураха з перцем• 22 января 2024
Ответ дляМать драконов
Спасибо, тоже попробую
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Кажуть, що рак не болить і не пече, не панікуйте, більше схоже на мастопатію. Повинно перед місячними більше турбувати.
Це помилкова думка, нажаль, маю свій досвід і можу це точно стверджувати. Болить і пече, ситуації різні, різний Ki67 від якого все теж дуже залежить.
автор Мост_Устал • 22 января 2024
Ответ дляНаша взяла
розкажіть, будь ласка, коротко
Мать драконов• 22 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Спасибо, тоже попробую
Я прочитала склад того що лікарка назначила і замовила те саме на айхерб, тільки дешевше в 3 рази. Ті шо не смердять- дорожчі. Але мені ще не таке в морду пхали, так шо пропила і тепер бігаю з гордо піднятими ліфчиком цицьками
Наша взяла• 22 января 2024
Ответ дляМост_Устал
розкажіть, будь ласка, коротко
Вам точно потрібно на ніч? Вам потрібно максимально швикдо потрапити на УЗД і бажано , щоб зробили трепан-біопсію, після цього напевно точно зрозуміло, спостерігати чи діяти. Може боліти і доброякісне утоврення, а ви будете дарма хвилюватися. Просто в таких ситуація час дуже важливий. Беріть направлення у свого сімейного про всяк випадок на узд і маммографію і до маммолога.