Розумна Губка• 17 декабря 2024
Рак шлунку 4 стадії
Дізналась що у знайомої діагностували рак 4 стадії, пішли метастази в усі органи та в голову, об’єктивно, чи є надія? Може хтось був очевидцем, чого чекати?
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Нажаль, ні ( вибачте
Як гадаєте, скільки часу?
Маргарита и Мастер• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Як гадаєте, скільки часу?
Ніхто того не скаже
Забризкана водою• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Як гадаєте, скільки часу?
Двоюрідний брат - 5 місяців від діагнозу
Стигла полуниця• 17 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
У знакомого всего 3 месяца прошло
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляСтигла полуниця
У знакомого всего 3 месяца прошло
Який жах…
Губной рояль• 17 декабря 2024
4 стадия и метастазы везде - к сожалению, очень неблагоприятный прогноз(
Клин_Кляйн• 17 декабря 2024
Автор, сколько лет вашей знакомой?
Она не рассказывала, были ли жалобы у нее ранее?
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Автор, сколько лет вашей знакомой?
54 роки, останній рік майже не сприймав організм їжу, дуже схудла, постаріла, самопочуття було погане, але відмовлялась проходити огляд, минулого тижня після втрати свідомості діти відвезли до лікарні, і от діагноз
Клин_Кляйн• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Зрозуміла. Дуже шкода. Із цього варто зробити висновок, що якщо протягом тривалого часу такі симптоми, то потрібно не йти, а бігти до лікаря. (
Маргарита и Мастер• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Нажаль,все можливо було змінити......Це був її вибір (
Клин_Кляйн• 17 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Удалено администрацией...
Вам необязательно было это писать в такой грубой форме.
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Гадаю вона і сама знала чи здогадалася та розуміла, проте зробила свій вибір, але нажаль нам від того не краще на душі
Элька-Карамелька• 17 декабря 2024
Сметану кушать, лучше домашнюю,но наверное не сильно жирную.
Мама рассказывала это было при СССР,у женщины был рак желудка врачи отправили домой умирать,она где то услышала кушать домашнюю сметану и самогон пить немного,стала так делать,вылечилась,выжила
Навряд ли можно самогон.Но сметана полезная,для желудка
И читала девушка писала у отца был ее или рак желудка кушал овсянку та что геркулес,пошел на поправку.Не тяжелу,кашу для желудка,не перловка
О капусте белокочанной почитайте и о сладких яблоках они тоже защищают желудки,чтобы рака не было.
Селен.
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую за підтримку, нажаль не всі розуміють чуже горе
Тріль підпільний• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Шкода, зовсім ще молода.Можливо були шанси.
Були ж симптоми,ну як так проігнорувати? Ладно, у самої хворої може бути якийсь страх,повне заперечення того,що це смертельно,але ж сімʼя,рідні,близькі куди дивились?.. біда.
Розумна Губка
• 17 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Селен.
Дякую вам за поради
Руда ліса• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
рік не могла їсти !!!! і як рак свиснув — втрата свідомості— пішла до лікаря.. це капець.. не розумію ні хвору ні її дітей…. не довго муки їй нести, а вони страшні… у колеги чоловік помирав від раку шлунку… смерть мучагика.. хоронили як мумія був((((
Альфасамка• 17 декабря 2024
краще не витрачайте час тут. Йдіть навколо світу, з мужиками спіть, останні дні і так
Квітка Миру• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Як гадаєте, скільки часу?
От 1 мес до 1,5 года
Квітка Миру• 17 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Интересно на УЗИ это видно? Ведь как диагностировать заблаговременно? Разве кто страдает жкт и раз в год делает гастроскопию ....
Руда ліса• 17 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
галюцінція
Топтунша• 17 декабря 2024
Немає чим підтримати, але передайте дітям: нехай шукають знеболення. До лікаря , на облік і брати червоні рецепти (досвід 12 річної давнини) на трамадол, морфій, налбуфін, чим ще зараз знеболюють. Не знаю як зараз з цією підтримкою хворих, але не гайте час. Це пекельний біль.
Топтунша• 17 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Рак шлунку покаже гастроскопія і рентген з барієм. УЗД може бути ідеальним.
Эскиз бесконечности• 17 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Вы головой ударились? Тему внимательно читали?