Корзинка-2a3f• 22 января 2024

Лазерная коррекция зрения

Подскажите пожалуйста,как бы вы поступили
Была вчера на диагностике зрения в Британском офтальмологическом центре. Для меня важно было понять,можно ли мне делать лазерную коррекцию зрения
Меня обследовали и врач объяснила,что коррекцию можно сделать,но я буду видеть как в очках,то есть 70 и 80 процентов,не более
Вопрос,стоит ли вообще делать эту коррекцию? Я думала процентов 90 хотя бы видеть(
Встидаюся запитать• 22 января 2024
Я теж туди збираюся. Око бачить на 40% якщо буде 70-80% то це для мене було б супер. Окуляри не хочу, не зручно

Ms. Похвала• 22 января 2024
Моей дочери тоже говорили, что будет видеть как в линзах, не на 100%. В результате зрение 1, они сами удивились. Никто не знает, как у кого будет, предупреждают заранее, чтоб не было претензий. А делать ли вам зависит от того, какое у вас зрение сейчас.
Виктория-1980• 22 января 2024
Делала у них 3 года назад, все супер было -8, сейчас двумя глазами все строки вижу, если по одному то две последние не вижу, но если учесть что видела только одну верхнюю, небо и земля. Лучшая инвестиция в себя
Ms. Анонимная• 22 января 2024
А ви не цікавились внутрішньочними факічними лінзами? Там можливостей більше ніж у лазерної корекції. Знаю, що клініка Айлаз займається їх імплантацією
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ні,не знала про таке
Почитаю, дякую)
Сунуся в чужі справи• 22 января 2024
Ответ дляВиктория-1980
Скажіть, будь ласка, там кілька видів лащерної корекції ви самі обираєте чи лікар якусь конкретну рекомендує?
Крапипопка• 22 января 2024
Скільки вам років? Чи дозволяє робити корекцію товщина рогівки? Сходить на консультацію ще до 2 клиник. За мене двома руками хваталися у всіх клиниках, тільки б зробити ту корекцію. В третій мені сказали, що мені її робити не можна.
Голова колгоспу• 22 января 2024
Сходите еще в другую клинику, к другому хирургу. Если такое же ответят, то уж точно скорее всего да. Я не знаю почему все так помешались на британском, мне кажется, реклама. Я в другом буду делать коррекцию, рекламировать не буду, врачу там очень доверяю.
Виктория-1980• 22 января 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Они сами

Котомафия• 22 января 2024
Периферична лазерна коагуляція сітківки ока, хтось чув, робили таке?
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Врач всегда рекомендует. Ну и еще фемто лазер, это лучше, чем инструментом надрез. Но лазер этот не везде есть.
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляКрапипопка
34 роки
Сказала лікар,що рогівка трохи тонше чим має бути,але можна робити корекцію
Мабуть так, треба ще пройти в іншій клініці діагностику
Дякую
Штора с кисточкой• 22 января 2024
Возраст какой?
Диоптрии какие, исследования какие провели?
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляКорзинка-2a3f
34 роки
Дякую
Скільки рогівка? Там має бути у вас в заключеннях , що дали. Якщо тонка, то без варіантів - консультуйтесь ще.
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Возраст какой?
34 года
Штора с кисточкой• 22 января 2024
При тонкой роговице вообще не делают!!!
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
При тонкой роговице вообще не делают!!!
Делают, тут уже говорили про Линзу, которая вставляется в глаз. Варианты есть, но нужно понимать стоит ли.
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Я супер-пупер• 22 января 2024
Ответ дляКорзинка-2a3f
фото
Це у Вас зір -2 і -2.5 і кажуть, що не буде 100%? Мені казали, що результат може бути 70-80% у тих, у кого -8-9. А при -2 буде 100% після корекції. Але це просто на словах, без обстеження. Я мамі робила операцію і спитала. Сама мрію про корекцію

Я супер-пупер• 22 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Напишіть, будь ласка, прізвище лікаря. Не думаю, що це буде реклама, а мені особисто корисна інформація, планую весною обстеження
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Як лікар каже, із-за того що складний астигматизм,після лазерної корекції буде одне око 70,інше 80 відсотків
Не більше,на жаль
Штора с кисточкой• 22 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Офтальмолог, работающий в Европе в клинике офтальмологии, не делают. Результата не будет .
Парасюха• 22 января 2024
Я сама кілька тижнів, як після обстеження у них. Але вирішила робити операцію. Мені 43, спочатку треба підпаяти сітківку, а потім корекцію. В мене міопія і астигматизм. -5,5. Мені теж зробили прогноз, що на даль буде 85-90 %, а от на близь, 65-75%, можливо прийдеться вдягати окуляри для читання. Але я все одно вирішила робити. Бо це мій шанс зняти окуляри, я в яких я 24/7 і при потребі вдягати тільки для читання. Чому цей центр? Бо в мене 5 людей зробили там операції і надщасливі. А по відсоткам, то вони їх занижують завжди, перестраховуються.
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Білий Михайло Володимирович.
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляКорзинка-2a3f
Не більше,на жаль
Так, проблема в астигматизмі. Вам точно потрібні ще консультації. І не засмучуйтесь. Варіанти завжди є.
Голова колгоспу• 22 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну може ви більше знаєте. В мене колега зробила так і в неї зараз 100% зір.
Штора с кисточкой• 22 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Вы не знаете ни диагноз, ни проведенные исследования, ни то, какое зрение у нее на самом деле и рассуждает о коллеге...
Я супер-пупер• 22 января 2024
Автор, підкажіть, будь ласка. До обстеження Ви тиждень були без окулярів і лінз? Не було такої вимоги? Бо в Айлазі рекомендують на тиждень-два перед обстеженням відмовитися від окулярів та лінз. А я цього не уявляю взагалі, бо й номера маршрутки не побачу і дороги, куди йти...
автор Корзинка-2a3f • 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Лінзи так,рекомендують зняти за 24 години до огляду
А в окулярах можна приходити
Коплю на груди• 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
в любом случае это нереально. у автора зрение 3%, куда ей без очков шастать.
а в Британском можно убиться на ступеньках даже в очках, даже летом без гололеда))