Пишу_граммотно!• 23 января 2024

Ви слухаєте російських виконавців? Музику, блогерів, відео?

Результат:
вже голосів: 255
167 (65.49%) Ні
88 (34.51%) Так
автор Бізешка • 23 января 2024
Ответ дляklaraneill
эппл тоже платит, выкинете айфон?) и гугл платит, и ютуб тот же
Так, наразі в мене не айфон

klaraneill• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Так, наразі в мене не айфон
вот только и другие бренды с рос рынка не спешат уйти
Юлия_Юлия• 23 января 2024
Нет. Дале не принцип, просто тошнит от них всех!
Anita123-13ef• 23 января 2024
Ні,спочатку було важко але швидко підтягнувся україномовний контент
Ксения З.• 23 января 2024
Ответ дляWorld Shop
Мне нравится Рауй и Файк, каверы Камика, ХаммАли и Наваи ,особо больше никого не знаю .
Из более старого наверное Би-2, Земфира,Цой конечно же . Ну и то что из 2000-х со студенческими годами связано .
А ,еще НеАнгелы , их кстати можно слушать? Не знаю просто ,вроде ж кацапской спивают ,а вроде и украинские девушки . Вот шо ж делать теперь?
Рауф и Фаик
хочу и буду• 23 января 2024
зненавиділа все кацапське фсе......
Imann• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Тобто не платять, рекламу ви дивитеся, коли слухаєте музику? Рибко? А стримінгові сервіси?
Удалено администрацией...
Vicky-A• 14 февраля 2024
Майже ні. Якщо щось треба - типу інструкція до виконання, відео - а україномовного немає, то мушу. А пісні і так ніколи не слухала. А зараз дуже багато вже нашого контенту розвивається, і це добре.