От том что они ’миролюбивая’страна. &ука. Что происходит? Как они все так могут? Поему они его не престрелят там же на месте как бешенную собаку:(? И как довго мир будет ’обеспокоен ’и слушать бредни умалишенных?
Ответ дляIn limbo
Латентний путініст, як він себе вже сам і називав. Прикинувся опозиціонером, що характерно за його вислови зупинити мобілізацію, провести референдум на (увага) завойованих (не анексованих, не окупованих, ні) територіях і все таке, його не саджають, з виборів не знімають. Короче, грають на антивоєнних обіцянках, а насправді несуть в маси другого пітуна.
лично я верю, что первого уже нет. поэтому скрывать долго не получится. начинают подпихивать новое лицо, и якобы не такое кровожадное. ага
Ответ дляТатьяна-57fb
а вы до сих пор считаете что это путлер там сидит а чего у него сползает нижняя скула или верхняя во время его пиз ....ежа ,это дядя вова плотник там сидит и вякает пьяные бредни а путлер давно загнулся уже ,а уравлевнцы кремля и еще один старый пень маразматик бамбило патрушев вот кто продолжает’ правое дело ’
я верю, что его нет
Ответ дляПодрысь
Ми цього не можемо знати напевно. Та й зараз це мало що змінює. Очевидно, що будуть пропихувати якогось «приемника». Але більш очевидне, що зроблять як і з пітуном в 2000. Взірвуть декілька будинків, стихнуть на нас, пропихнуть «мочітєля в сортірах». Може хіба що вже не такими топорними методами. Хоча, знаючи їх «таланти»…
Ответ дляНамСвоюРобити
Хремль зупиниться лише тоді, коли не матиме змоги далі воювати.
Думки хромадян їм до лампочки. Навіть якщо цього таваріща допустять і він набере аж 25-30%.
А от якщо дійде до неспроможності, то тоді так - можуть використати це для ’збереження обличчя’.
Звичайно. Але чим нижча там популярність війни, тим легше кремль може піти на відведення військ. Це все авжеж досить примарно, на жаль.
Ответ дляIn limbo
вот в том то и дело, что его смерть ничего не меняет или не поменяет. там система, как писали выше и они не против продолжения бренда путина.
Aksinia 111• 23 января 2024
Ответ дляFalcon82
І саме головне, що на зараз, на сьогодні ми абсолютно безсилі перед цим терором.
P.s. не треба про ЗСУ. Вони боги, але гине цвіт. І ППО це супер, але гинуть люди, українці.
ППО где ? В Харькове о таком не слышали . Судя по тому, что по нам запускают, то и прилетает . Хоть с300 , хоть х-сы .
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Блин да, но этот мир ради своей безопасности и усыкание от ядерки - забрал нашу силу в 90 х(
А потом мы просрали впк.
Надо то , се.
Я тут писала в 2014 - надо строить впк, делать ракеты, одно и тоже. ...
Но люди бегут за популизмом, не этим - ’ подготовки К войне, чтоб был мир’
А за девизом ’ мы мирные, мы перестанем стрелять’.
И так по кругу, ничего не учит, никакая история и примеры.
А потом мы просрали впк.
Надо то , се.
Ні, це не в нас забрали. ЦЕ МИ ВІДДАЛИ.
Це ми обрали такого президента, це ми дозволили прийняти йому таку пропозицію і реалізувати її.
ЦЕ ВСЕ НАША КОЛЕКТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
І от коли ми все це усвідомимо, та почнемо думати кого обираємо та кого утримуємо своїими податками - тоді щось зміниться в країні.
Татьяна-57fb• 23 января 2024
Ответ дляAksinia 111
там сильно близко с рашей вот и не срабатывает ППО наши ВСУ такие же люди как все не могут как роботы со скоростью звука все сбить когда половину а когда все как получится к сожалению
Ответ дляCoffee is Love
Ні, це не в нас забрали. ЦЕ МИ ВІДДАЛИ.
На нас давили, не знаю что думал кравчук. Реально верил в мир? Между капелек?
А Кучма? Кучма взращивал миллиардеров (
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляLudaSHS
А Кучма? Кучма взращивал миллиардеров (
Не думаю що вірив. Просто гарну ціну запропонували.
Aksinia 111• 23 января 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
У Вас не верная инф. Ни половину, ни всё никогда не збивается. Прилетает ВСЁ, что запускается на Харьков . Кроме шахедов , шахеды сбивают .
L-i-s-a-92af• 23 января 2024
Головне із заяв лаврова:
• росія завжди була «готова до переговорів», але їхнім результатом має бути усунення українського уряду;
• українці не зацікавлені у війні, а продовжувати протистояння їх підштовхує Захід;
• Формула миру Президента В. Зеленського – це «шлях в нікуди», і чим швидше це усвідомлять, тим краще буде для України й Заходу;
• якщо Україна «припинить боротьбу», будуть врятовані «сотні тисяч» життів;
• Захід просуває ідею про ризик нападу росії на НАТО в майбутньому, щоб «вимагати гроші» на допомогу Україні.
Які висновки можна зробити із заяв лаврова?
По-перше, звинувачення лаврова у «відмові» країн Заходу від переговорів щодо України здебільшого спрямоване саме на країни Глобального Півдня. Насправді путін зацікавлений лише в тих переговорах, які призведуть до роззброєння українських військ та усунення від влади нинішнього українського уряду. Звісно, що для України неприйнятні умови, які пропонує ворог, адже протистояння з росією повністю завершиться виключно після виходу України на кордони 1991 року та створення коаліцією держав, що підтримують Україну, превентивних механізмів, які не дадуть змоги кремлю повторити агресію не тільки проти України, а й будь-якої іншої держави. А тим часом кремль не виявляє готовності до конструктивних переговорів і продовжує переходити на військові рейки, притримуючись стратегії, що такий хід війни буде все більше послаблювати переговорну позицію України.
По-друге, лавров намагався применшити воєнні злочини російських окупантів і звинуватив ЗСУ в «нанесенні ударів» західною зброєю по цивільних об’єктах тимчасово окупованих територій та Донецька, тоді як, за його твердженням, росіяни й українці «живуть у мирі та злагоді» на ТОТ. Схожі наративи просували й інші російські медіа, але незалежні іноземні журналісти підтвердити ці заяви не змогли, а в Україні заперечили здійснення такого обстрілу. Лицемірство кремля яскраво підтверджує масована ракетна атака рф по українських містах вранці 23 січня, внаслідок чого загинули щонайменше 5 людей і понад 40, зокрема й діти, отримали поранення. Щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях, то звіти американського Інституту вивчення війни (ISW) регулярно документують факти участі російських військ та окупаційних адміністрацій у широкомасштабних етнічних чистках, під час яких примусово та незаконно вивозили до росії українців, систематично знищують українську мову, культуру, історію та етнічну приналежність населення.
По-третє, кремль скликав чергове засідання Ради Безпеки ООН для критики законного постачання зброї в Україну, яке здійснюється на підтримку невід’ємного права України на самооборону, як це відображено у статті 51 Статуту ООН. Таким чином рф намагається відвести фокус уваги спільноти від використання під час обстрілів України летальної зброї, отриманої з Ірану та КНДР у порушення міжнародних правил. Проте такі спроби лише об’єднують партнерів України в продовженні військової допомоги. Як заявила пані посол США в Україні Б. Брінк у відповідь на масовану ракетну атаку 23 січня, «зараз Україна потребує нашої подальшої підтримки, щоб захистити себе від цих жорстоких нападів на цивільне населення».
Отже, подібними виступами кремль хоче зміцнити свою позицію в ООН та використати цей міжнародний майданчик для легітимізації своїх наративів на світовій арені, а також задля переконання інших країни припинити свою військову допомогу Україні. Засідання РБ ООН 22 січня стало черговою спробою лаврова просунути основний меседж – війна закінчиться коли кремль досягне своїх цілей у війні, тобто після повної капітуляції України та Заходу. До речі, більшість учасників зустрічі сприйняли заяви лаврова як невдалу спробу росії відволікти світ від її військових злочинів та військової агресії, а Формулу миру Президента В. Зеленського – як спробу створити фундамент для припинення війни. Навіть постпред Китаю при ООН Ч. Цзюнь визнав, що «жодна країна не повинна гарантувати свою безпеку за рахунок безпеки інших держав» та закликав якнайшвидше «зупинити бойові зіткнення». Реакція учасників Радбезу на виступ лаврова була настільки негативною, що він покинув зал засідання, перш ніж свої доповіді зачитали представники більшості інших членів Ради Безпеки та постпред України С. Кислиця.
На жаль, росія як член Радбезу і надалі матиме право збирати засідання для просування російського порядку денного. Як вважає С. Кислиця, у найближчій перспективі рф не позбавлять усіх повноважень в ООН, адже постійні члени РБ ООН не готові навіть до політичної дискусії на цю тему.
Wendy Rhoades• 23 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Путин настолько верит в себя, что модет в одном выступлении выдвигать противоречивые тезисы, через пару минут себя ж опровергать, но он так уверен в том что несет, что его не колышет все это. Это сродни псих заболеванию уже
та даже не сродни, он и есть психически больной.
Вопрос в другом: как это стадо верит? Конечно пропаганда и все такое, но такого масштаба...(
После боевых комаров это уже даже не смешно, скорее страшно.
Ответ дляWendy Rhoades
Да уж, ’ правда’ - нацисты, комары, гуси - голуби, биолаборатории.