Бережіть себе) російська мерзота, надіюсь вони всі не сядуть вдало
Happiness13-Ukraine• 23 января 2024
Перша сцука вже ржущій смайл вліпила. Щоб у тебе руки відсохли, мразина.
Happiness13-Ukraine• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Тут болотних багато є, особливо в анонімних темах
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Цікаво, чому Адміни їх не банять, вони ж бачать хто це
Говорили админы не видят кто лайки ставит
TANYA 0 0 0 0• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Також це замітила, що є і теми провокуючи створюють і їх не блокують
Ответ дляAbrado
Та не звертайте уваги на цих узкіх, раз дивляться, то значить в курсі, що вони тварюки зомбовані.
На них вже давно не звертаю уваги.
Є ще інші теми, де ці смайли викликають обурення. Нещодавно була тема, де мама поховала дитину, так навіть там хтось вліпив смайлик, що сміється.
Николь1986• 23 января 2024
Ответ дляБізешка
Взагалі, щось дуже не зрозуміле зараз. Надіюсь як мінімум білгород сьогодні спати не буде
Да нахрен нам тот белгород, не спать должны питер и мацква. И так, желательно, каждую ночь месяц подряд, как мы тогда в мае. Может тогда дойдет. А нет, убогим не дойдёт. Мечты...