Шукаю репетитора англійської мови для дорослого. Водні: вчила англійську в школі. Не погана граматика, розмовляти вільно не можу. Потрібна розмовна англійська для комфортних подорожей. Дякую
Вітаю. Я менеджер англійської школи для дорослих ’Donuts’. Пропоную вам безкоштовний пробний урок, на якому ви дізнаєтесь про наш унікальний метод та практикуми для самостійного вивчення або з вчителем, у групі або індивідуально.
Звертайтесь в особисті повідомлення на сайті або за номером телефону 0635605909 (viber, telegram).
Вибір завжди є і він за вами!