bijenci• 23 января 2024
Втрата громадянства України за добровільне набуття громадянства країни-агресора!
ЩО ВИ ПРО ЦЕ ДУМАЄТЕ?
❗️Зеленський вніс до Ради законопроект про множинне громадянство: за що українців позбавлятимуть громадянства
Підставами для втрати громадянства є:
▪️добровільне набуття громадянства країни-агресора (виняток — примусова паспортизація українців на тимчасово окупованій території);
▪️загрозу нацбезпеки у разі, якщо громадянин має паспорт ще однієї держави;
▪️брехня при оформленні громадянства;
▪️не складання іспитів з основ Конституції України, історії України та знання державної мови;
▪️військову службу на стороні країни-агресора;
▪️тероризм.
Підставами для втрати громадянства є:
▪️брехня при оформленні громадянства;
▪️тероризм.
Результат:
вже голосів:
76 (53.9%)
Нарешті!Давно пора!
33 (23.4%)
Результат
32 (22.7%)
Не можна за це позбавити гром-
Красавишна-Улыбавишна• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Так в нас 99 відсотків не знають конституції України,всіх позбавлять громадянства
Президента и Раду первыми судя по принимаемым законам
Ответ дляЧомучка
Її всю і не треба знати, там мова про ОСНОВИ, якщо ви вмієте читати.
До головних принципів Конституції України належать: народовладдя, пріоритет прав людини і громадянина, поділ влади; соціальної, демократичної, правової держави; державного суверенітету; рівноправності громадян перед судом і законом.
Ух, як красиво написано)))
Белоснежная• 24 января 2024
Сценаристы 95 квартала без работы не простаивают. Не делом, так хоть словом
звездная галактика• 24 января 2024
Ответ дляЧомучка
прям захотелось пожить в стане, где все это работает
RaminaSonne• 24 января 2024
Ответ дляJENYABEST
Хороший вопрос!
Я прямо задумалась отказываешься от гражданста и все защищать не идешь так получается ?
Так, тільки ніхто відмовитися не дасть
RaminaSonne• 24 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Если не имеете другого гражданства, то призовут все равно.
Ні. Не мають права призивати негромадян