bijenci• 23 января 2024

Втрата громадянства України за добровільне набуття громадянства країни-агресора!

ЩО ВИ ПРО ЦЕ ДУМАЄТЕ?
❗️Зеленський вніс до Ради законопроект про множинне громадянство: за що українців позбавлятимуть громадянства

Підставами для втрати  громадянства є:
▪️добровільне набуття громадянства країни-агресора (виняток — примусова паспортизація українців на тимчасово окупованій території);
▪️загрозу нацбезпеки у разі, якщо громадянин має паспорт ще однієї держави;
▪️брехня при оформленні громадянства;
▪️не складання іспитів з основ Конституції України, історії України та знання державної мови;
▪️військову службу на стороні країни-агресора;
▪️тероризм.
Результат:
вже голосів: 141
76 (53.9%) Нарешті!Давно пора!
33 (23.4%) Результат
32 (22.7%) Не можна за це позбавити гром-
Еленнн• 23 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Вы думаете, что экзамен будет для всех? 😂
боюся, що нам зроблять массову провірку знань, а там дальші такі ніштячки можна придумати..

Лизочек• 23 января 2024
Ответ дляЕлена1265
А добровольный отказ не предусмотрен? 🤔
Если у вас есть другое гражданство, то без проблем
Елена1265• 24 января 2024
Ответ дляJENYABEST
Хороший вопрос!
Я прямо задумалась отказываешься от гражданста и все защищать не идешь так получается ?
Нет. Лица без гражданства Украины не обязаны защищать Украину. Только по желанию
Красавишна-Улыбавишна• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Так в нас 99 відсотків не знають конституції України,всіх позбавлять громадянства
Президента и Раду первыми судя по принимаемым законам
Елена1265• 24 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Неправда, лицо без гражданства, проживающее на территории Украины, не имеет права на выезд как и мужчины - граждане страны
На каком основании?
Ангел сошедший с небес• 24 января 2024
Ще б у список навідників і колаборантів
Елена1265• 24 января 2024
Ответ дляЛизочек
С проблемами, вообще-то
Почитайте правила выхода из гражданства. Как минимум, нужно проживать не в Украине
lady.dziu2011• 24 января 2024
Може почати з влади , вони не знають основ Конституції.
Лизочек• 24 января 2024
Ответ дляЕлена1265
С проблемами, вообще-то
Корбана быстро лишили, не отходя от кассы, так сказать

Елена1265• 24 января 2024
Ответ дляЛизочек
Вы же не сравнивайте простой мобилизационный ресурс и Корбана
Pole• 24 января 2024
Ответ дляЧомучка
Її всю і не треба знати, там мова про ОСНОВИ, якщо ви вмієте читати.

До головних принципів Конституції України належать: народовладдя, пріоритет прав людини і громадянина, поділ влади; соціальної, демократичної, правової держави; державного суверенітету; рівноправності громадян перед судом і законом.
Ух, як красиво написано)))
osna• 24 января 2024
Ответ дляЛизочек
И много у нас сдаст испит по истории, мове и Конституции? Может быть только те, что недавно ЗНО/НМТ сдавали )
Я думаю,по Конституции половина ВР и ОП не сдаст экзамен
Natalifairy• 24 января 2024
Оце ’не складання іспитів тощо’ геть не зрозуміло.
Белоснежная• 24 января 2024
Сценаристы 95 квартала без работы не простаивают. Не делом, так хоть словом
звездная галактика• 24 января 2024
Ответ дляЧомучка

прям захотелось пожить в стане, где все это работает
Ирина_Б_• 24 января 2024
т.е. на оккупированных будут уже не граждане Украины?
RaminaSonne• 24 января 2024
Ответ дляJENYABEST
Хороший вопрос!
Так, тільки ніхто відмовитися не дасть
RaminaSonne• 24 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Если не имеете другого гражданства, то призовут все равно.
Ні. Не мають права призивати негромадян
sky-labs• 24 января 2024
Еще бы провести экзамены з основ Конституції України, історії України та знання державної мови среди уже имеющих гражданство, на предмет соответствия занимаемой ’должности’....

tetnes• 24 января 2024
Ответ дляЕлена1265
А добровольный отказ не предусмотрен? 🤔
Вперед в консульство. В течении года лишат
tetnes• 24 января 2024
Ответ дляJENYABEST
Хороший вопрос!
https://justicon.ua/blog/expert/kak-otkazatsa-ot-g...
tetnes• 24 января 2024
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Ще б у список навідників і колаборантів
Навідники , якщо підпадуть під статтю тероризму то і так, а колаборанти це і є ті що проходять військову службу на стороні країни-агресора
tetnes• 24 января 2024
Ответ дляPrervana
Это конечно прям аргумент
Безвиз тоже лишний)