Куда ж без меня• 24 января 2024

Дівчата, порадьте заправку для салату

Без майонезу
Тундиринда• 24 января 2024
Олія різна сиродавлена, сметана, йогурт

Смайлик• 24 января 2024
оливковая, бальзамический, мед, специи
Вічний двигун• 24 января 2024
Олія+діжонська гірчиця+мед+сік лимона або оцет яблучний.
Смайлик• 24 января 2024
Ответ дляВічний двигун
точно, горчицу забыла
Істеріомама• 24 января 2024
Винегрет, из йогурта
Миссис Буркул• 24 января 2024
Люблю оливкова олія, лимон. Сіль, часник. Хто часник не любить, зелень мілко рублена.
olivochka• 24 января 2024
Авокадо розчавити+ лімон+ гоірчиця у зернах
Байрактара• 24 января 2024
Треба змішувати, щоб відчувалось солодке, кисленьке, гостреньке.
Соєвий соус, олія по смаку будь яка, часничка дольку вдавить, меду, лимонний сік.
Я в шейкері намішую на кілька днів і по трохи додаю до салатів, зберігаю в холодильнику
КвартираЧья• 24 января 2024
Оливкова олія, мед, винний оцет або лимонний сік, гірчиця діжонська і в зернах, часник, перець, сіль. Заправка універсальна, завжди маю її в холодильнику. Навіть дитина їсть із задоволенням.

Планшетница• 24 января 2024
Сметана, оливковое масло, лимонный сок, горчица, сушеный фиолетовый базилик, чеснок, ну и пахучее подсолнечное масло. Эти ингридиенты можно сочетать как хотите между собой.