Была тут моя тема, где народ смотрит и открыто говорит "ачотакова"
Вы тут спонсировали ракеты на головы украинцам и себе же
Kidstaff Bot• 24 января 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf