Психологічка• 24 января 2024

Дівчата, порадьте супер зволожуючий кондиціонер та маску для волосся)

Дело было давно• 24 января 2024
Brillil

Стриптизерка• 24 января 2024
Мені кондиціонер Tigi дуже подобається. Ті, що з шампунями в комплектах ідуть
Своего не предлагать• 24 января 2024
erayba
Taro_adri• 24 января 2024
Ця просто супер
Стебель березы• 24 января 2024
Milkshake. Відкриття для мене і не дорого
Дело было давно• 24 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Ця просто супер
А если брать на розетке, не паль?
Taro_adri• 24 января 2024
Ответ дляДело было давно
А если брать на розетке, не паль?
Я там тоже брала , не паль
Подмигашка• 24 января 2024
Ответ дляДело было давно
А если брать на розетке, не паль?
Це не той бренд, який будуть копіювати і робити паль. Він же недорогий
Дело было давно• 24 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Я там тоже брала , не паль
Блин столько пали на розетке, я уже шуганая от них

Поліпривіт всім• 24 января 2024
Davines пользуюсь очень довольна брала разные сейчас разглаживающая очень классные волосы после нее
Taro_adri• 24 января 2024
Ответ дляДело было давно
А если брать на розетке, не паль?
Тільки ще краще буде волосся під термошапочку ( або можна просто пакет) нагріть феном і витримати 20хв
Дело было давно• 24 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Пали очень много, хоть они утверждают что только оригинал у них, лично держала в руках их говно, и ничего не доказать
Алгонавт• 24 января 2024
Ответ дляДело было давно
Часто там беру і ще ні разу не зустрічала підробки , може то щось дороге і популярне підробляють
Ms. Сама прямота• 24 января 2024
Ой, это такой личный вопрос. Я перепробовала почти все что есть на рынке профа, мне подошло буквально пару средств. У каждого сработают свои марки, плюс везде разная вода, разное изначальное состояние волос
Подмигашка• 24 января 2024
Ответ дляДело было давно
Жах((
Ms. Похвала• 24 января 2024
GLYNT
Ненька наша• 24 января 2024
Мароканоіл, любов любовна
сЛАдКОежКА• 24 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Ця просто супер
Плюсую 👍

Подорожче - oway moisturizing, та прямо кисла і дуже виражений ефект.
І середнє we are paradoxxx 3in1
сЛАдКОежКА• 24 января 2024
Ответ дляНенька наша
Мароканоіл, любов любовна
А мені воно волосся зажирняє, а великого розгладження не помітила. І правда кожному своє

Меня не звали• 24 января 2024
Ответ дляНенька наша
Мароканоіл, любов любовна
тільки дорогий, холєра. закордоном дешевше
Меня не звали• 24 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
а як ви користуєтесь?
сЛАдКОежКА• 24 января 2024
Ответ дляМеня не звали
а як ви користуєтесь?
Ні, на корені не наношу)) з тими, що вище писала, такої проблеми нема, це саме мороканойл не підійшов. І масло їх не найкраще
Меня не звали• 25 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
однокласниця перший раз привезла мені масло в 2009 з Канади. навчила як користуватись-не жирніє волосся у мене
сЛАдКОежКА• 25 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Я вмію користуватись) просто не мороканойлом, є кращі. Якщо вам підходить, то це добре. У мене волосся проблемне, бо тоненьке як павутинка і сплутується, ще й при жирному скальпі, тож того, що не підійшло, дуже багато
Меня не звали• 25 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
у мене та сама проблема. підкажіть, що вам ’зайшло’?)
сЛАдКОежКА• 25 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Масло greenlight з олією льону(хоча раніше воно й було краще), масло oway - трошки тяжче, але непогано. Шовк chi, k18. В принципі оце й усе для кінчиків, напевне(( якщо б ще щось підказали, була б вдячна. Бо це страшна морока, коли вони хочуть або стирчати пухом, або висіти сосулями.
Ще зараз тестую териозахист керастаз (cimento щось там) - непоганий, але не скажу, як у довгостроковому плані.

І дуже люблю філери lador, оце що точно не обтяжує зовсім і волосся гладеньке. Хай і чисто косметичний ефект.
Шампунь sesderma від випадіння ще можу порекомендувати, бо класно вимиває, але не плутає
Меня не звали• 25 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА

а шампунь від випадіння-де купляєте? перший раз чую)
сЛАдКОежКА• 25 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Я за кордоном, купа інтернет-магазинів сесдерму продають, ніби в Україні теж.
Просто дуже лізло волосся, пробувала все підряд, а цей досі купляю, бо добре миє і економний
Меня не звали• 25 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
щиро дякую за консультацію) щось із неї зкористаю!