"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.
Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів:
483 (87.34%)
Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%)
В Україні вже безпечно
А я вот такое прочитала
.
Поездки украинцев домой на праздники и в отпуск свидетельствуют о том, что им не нужна временная защита, - Rzeczpospolita, ссылаясь на правительство Польши
Польша продлит помощь украинским беженцам только до конца сентября. После этого хотят:
▪️отменить статус временной защиты после выезда из Польши даже на короткое время. Сейчас действует ограничение в 30 дней.
▪️уменьшить выплаты на детей, но деталей пока нет.
По данным издания, 21% беженцев хотят навсегда остаться в Польше.
.
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.
Тоже это читала
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.
Так,це правда,це деталі законопроекту Польщі
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.
Взагалі дуже багато людей катається,в мене є знайома яка їздить в Дніпро вії робити,і так кожний місяць ,звісно всіма льготами що надає Польща вона користується
Кончені. «Зробіть гірші умови ніж у них будуть в Україні, щоб поповерталися нах хаус»
Відомо навіщо. Щоб працювали ТУТ. І неважливо де, ким і за яку плату.
Нема де жити? Плювати. Підуть працювати, на оренду та й нашкребуть (хіба ще щось треба? Ні. Сарказм*)
Додому всі в стойло. Арбайтн.
А! Ну і мобілізація ж.
Додому всі в стойло. Арбайтн.
А! Ну і мобілізація ж.
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляbonny1
Наша власть, когда что то пишут или принимают законы, у меня такое впечатление, что они все нюхают или курят
Если задуматься о целях, то понятно, что все делается продуманно.
Не вважаю, що в Україні безпечно. Тому допомога у вигляді працевлаштування, медичного забезпечення, навчання для дітей, вивчення мови, надання прихистку є необхідною для новоприбулих. Але коли ці новоприбулі з часом починають свої туристичні мандри по всій Європі, в тому числі і в небезпечну Україну - то які ж вони біженці? Якщо такі біженці вважають, що це безпечно їздити в гості додому та ще й на регулярній основі - це вже не біженці, а хитрозроблені туристи.
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляМирусёнок
Потому что часть семьи не выпускают из страны. Они не знают просто - как это, не выпускать людей из страны
Кто знает - тот офигевает.
Ответ дляnata.ant
Ні,ви помиляєтесь,що їздять насамперед до своїх чоловіків,дуже маленький відсоток таких подорожей
Это вы ошибаетесь. Ездят В ОСНОВНОМ к мужьям. Никто из моих знакомых, кто выехал с мужьями, за это время в Украину не ездил. Ездят только те, у кого там муж остался.
Vitalinka1987• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.
Ой... 500 злотих на дитину на місяць... ой вибачте, вже 800. Чи ж не допомога. При тому що я тут лише квартиру знімаю за 3000 злотих, і квартира обняти і плакати.
Ответ дляМиззери
Ну вот с такой властью и врагов не надо
Жилье они оплатят в Киеве ? Или они только себе компенсацию в миллионах выписывают за аренду при наличии имущества , мудаки
Пару тижнів тому, коли обговорювали відміну впо, пенсіонерам та інвалідам пропонували їхати за кордон. Тепер, мабуть, одразу запропонують коробку від холодильника ставити під парканом і жити.
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.
Логика железная конечно
Я часто езжу например потому что у меня родственники остались , дети не ездят , выехала из-за детей
И так 90 процентов те кто ездят , многие к мужьям
Если с детьми то тоже есть разница неделя в год в опасности или 365 дней ?