"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.
Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів:
483 (87.34%)
Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%)
В Україні вже безпечно
Ответ дляnata.ant
Всіх,кого Польща прийняла,ви хоч би не писали,що вона вам нічого не дає,а тоді дивуєтесь що поляки своє відношення змінили.
Мова про те, що не потрібно чекати, що Польща щось дасть. І так, поляки втомились давати. Я бачу тут українців. Робити нічого не хочуть, а тільки обговорюють, що де дадуть. Ті хто в Україні бігав за шарою, ті і тут так же поводяться. Є, звичайно, і нормальні люди, які працюють і сплачують податки. Але їх не багато. Війна майже 2 роки. Настав час злізти з шиї інших країн.
Іллюха Перчик• 26 января 2024
Ответ дляnata.ant
Що ви мелете,в мене брат ставить фотопастки,повно в нас тварин ,і це Сумська область
В Карпатах,можливо залишились якісь зайчики,косулі і кабани,можливо декілька вовків а все інше у всіх регіонах винищено а всю рибу вибито електроловами та сітками.Ліс вирізаний на 60 %,особливо сосни та дуби.Я моніторю все це вже не перший рік і все стає дедалі гірше в Україні.Про забруднення довколишнього середовища та про брудну воду в Річках,я взагалі мовчу.
kristi_ana• 27 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Я вже давно живу фактично на дві країни, так склалось, що половина родини по татові - поляки. Ніякого ’ухудшенія’ не бачу. А от бажання наших видати це за реальність бачу. І особливо тих, хто про ’ухудшилось’ знає з читан на форумах
Я жила в Польше ещё 12 лет назад, работала в международной компании, про отношение поляков к украинцам знаю не из форумов. Они и раньше к нам относились как гастробайтерам, а сейчас и подавно. Зачем отрицать очевидное? Это везде так, немцы терпеть не могут поляков, поляки украинцев...
kristi_ana• 27 января 2024
Ответ дляAriervil
Вы не сравнивайте европейцев, на которых никто не нападал, и нас с войной масштаба 1й и 2й мировых. Если бы хотя бы одна страна ЕС столкнулась с войной такого масштаба и такой длительности, поверьте, было бы и похлеще чем у нас. Люди - везде люди.
А 1 и 2 мировые войны не проходили на территории Европы?
Имя утеряно• 11 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Я в Польше. Польша дала мне аж 300 злотых при въезде. И возможность работать, всё! Каждый месяц я отдаю налогами в Польшу минимум 1600 злот, и так полтора года. Что там Польша даёт??? Не смешите. А, да ещё программа 40+ но ни один поляк меня не взял на эту программу, т.к. у меня нет детей, получать 40+ только на меня одну им не выгодно, они берут маму с двумя -тремя детьми. А после программы выгоняют на улицу
Ответ дляИмя утеряно
Ну приїхали б ви до війни,зрівняли б.Вас же ніхто не тримає,не хочете їдьте в іншу країну,але обливати брудом інші країни,можуть тільки українці.
Имя утеряно• 11 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
А где я обливаю брудом? Я написала, что не даёт ничего. А где мне жить, я уж как-нибудь сама разберусь
Имя утеряно• 11 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Перечитайте свій коментарій
Перечитала. Где я обливаю брудом? Или пишу, что должна была дать, но не дала?
300 злот. Я налогами в разы больше вернула
Пусть напишут, как они планируют поддерживать людей, которым некуда возвращаться, кто лишился домов, работы. Или они думают, что человек, получая минималку в Украине, легко адаптируется к жизни и без дома, будет платить аренду, или купит новый дом, еще и все налоги из этой минималки выплачивать.
маринабаранова• 25 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Знаю людей з міст, від яких зараз залишились тільки назви.
Є прописка там ,є ключі від домівки, але нема домівок і повернутися їм нема куди.
Так речь не о тех - у кого только ключи от дома остались, а то - и тех нет, ибо в одних пижамах только и успели выскочить...А о тех - кто регулярно, как челноки, катаются туда - сюда, нигде не работают, и сплошные претензии выдвигают. И у принимающей стороны, которая тратит огромные деньги налогоплательщиков, возникает резонный вопрос: ’Там, может, вы там и останетесь? Ездить же вам туда, и надолго, не страшно?’