НуКаНаКа• 24 января 2024
Де знайти порядну жінку. Київ.
На сайтах одна печаль.
НуКаНаКа
• 24 января 2024
Ответ дляМаксХмара
І при цьому має заробляти, як Ви, а то і більше, готувати їжу для всіх, прибирати, і дітей виховувати?) А Ви будете палити, як паровоз, пити, як свиня і тягатись по дівках?)
Не палю, не п´ю, прибираю сам, готую також, і дитину теж виховував...
Ласунка• 24 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Уже и забыли..
У кожного своє розуміння «порядності». Соьогодні працюємо в офісі, колега сказала, що виходе заміж. Почали її вітати і тут колега-чоловік каже, як же він мріє знайти дівчину та створити сім‘ю, питає, чи немає в нас хороших, нормальних, незаміжніх дівчат-подруг, щоб його з кимось познайомити. Я й запитую, що для нього «хороша», «нормальна». І він почав перераховувати якості. Наче все норм, мої подруги підходять, і тут він каже «щоб гроші сама заробляла, а не в чоловіка просила…». І виявилося, що немає серед моїх подруг нормальних та хороших дівчат, в його розумінні 🤷🏻♀️
Санта Барбара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Доброзичлива, стримана, без шкідливих звичок, домашня, турботлива, чарівна....
А в ліжку тигриця?)
Ласунка• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А що значить «чарівна»? Трохи того?
Сколько_мне_лет?• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А якщо все це тільки одне но - пь´є?
МаксХмара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
І в чому тоді проблема знайти таку жінку? Потрібна красуня, яка більше коштів на свій догляд витрачає чим Ви заробляєте?
Ласунка• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
І стримана - це як? Спокійна?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую, я працюю і в мене є де жити...
З Вашими батьками, а чарівна має бути з кремчиком з Єви та вбранні з 7 км.Одеси чи Хмельницького базару? Терпіти котів/собак Ваших батьків і пооявляти турботу до побутового інваліда, якого мамо виростила, що жінка це очаг ( з ..івна коники ліпити) і має радіти тому що є? Так?
НуКаНаКа
• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Яка у Вас зарплата та можливостi утримання сім´ї при таких забаганках?
Порядність-це вже забаганка
А яка вас влаштує?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
І де дитина і перша дружина?
Кого погано виховуаали дитину чи дружину з таким досвідом?
Аліменти будете платити з новою дружиною разом, а хатинка Ваша на мамі?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляЛасунка
І нащо він такий? ’Хороша’ ’нормальна’ яка живе за свої, сама вибирає а не її вибирають, з ким ахатись, кому готувати і від кого народжувати.
НуКаНаКа
• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
І де дитина і перша дружина?
Все як ви любите
КондуктЕр тролейбуса• 24 января 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Не нужны мужчинам порядочные женщины. Мир меняется. Жены и невесты, ’ждущие из армии’, верные жены... Не нужны. Это мое ощущение.
Чушь несусветная!!! Прочитала бы это моя сестра, колесившая год по госпиталям за любимым, которому давали 1% на то, что выживет. А она, как лучик, с ним везде. Сейчас я смотрю на их потрясающие лица на свадебных фото (поженились два месяца назад). Если бы не она - был бы он?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Порядність-це вже забаганка
А яка вас влаштує?
Від гречки та консерви в холодильнику, на зйомній квартирі, чи квартирі Ваших батьків з їх котиками і собачками, водичка з криничка-мене збуджувати не будуть. Це про порядність?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
До этого сколько вместе были? Т.е.не в госпитале за 2 месяца они розписали. Т.е.Ваша сестра из тех кто в радосте и горе...а не просто с запроса: хочу такую.
МинерАлочка• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Везде вы можете найти такую женщину. Если вам не подходит СЗ, знакомьтесь в реале. Проявляйте инициативу, знакомьтесь, ухаживайте за женщинами. И такая женщина появится. Главное чтобы и вы ей соответствовали по своим качествам.
Ласунка• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Мабуть тому й одинокий, що дівчині, яка по зовнішності та якостям підходить йому не підходить він
Пишущаяся• 24 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
На ухаживания деньги нужны)
Плакулька• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
чарівна на всю голову? шось жодне з переліку до порядності жодного відношення не має.
Борщик• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Сдержанная это какая, поточнее)
МинерАлочка• 24 января 2024
Ответ дляПишущаяся
На ухаживания деньги нужны)
Деньги нужны не только на ухаживания, но и на дальнейшую семейную жизнь. Но автор вроде не писал, что он бедный или жадный)
Ответ дляТебеОноНадось
Так і є.
Цінують і бояться втратити стерву, яка свої інтереси завжди ставить на перше місце, а тих хто терпить і готова чекати обирають ті, яких доведеться чекати, собі відмовля і т.п.
Наприклад дружини АТОшніків чекають зараз по другому колу, а ті хто в 2015 не пішов і зараз тихенько виїхали і вже будують життя в США (мій знайомий, один з багатьох виїхавших). І його дружина задоволена.
А ті, які порядні, зараз багато стали вдовами.
Таке життя і так завжди було.
АдеКВАтная• 24 января 2024
Ответ дляennSe
я така, але нікому не була така треба, всі шукали стерв, які і кинули хлопців, вас теж кинули??
От дійсно. Мені теж декілька разів казали, що я надто хороша, а потім з відвертими стервами зустрічалися. Цих чоловіків не зрозуміти....
Крихітка на всі• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А ви з автором знайомі?
Щось не зрослось?
КондуктЕр тролейбуса• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Не ищите ’трещинок’, не найдете. Были вместе до этого в радости, а потом в горе. Она удивительная, прошла настоящий ад, но теперь я налюбоваться на них не могу. Молю Бога, чтобы подарил им девочку ( они мечтают о ней)))
Пишущаяся• 24 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
А точно он на работу ходит и этого уже достаточно))) И на семейную жизнь по мнению современных порядочных мужчин должна зарабатывать женщина)