НуКаНаКа• 24 января 2024

Де знайти порядну жінку. Київ.

На сайтах одна печаль.
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляЛасунка
Мабуть тому й одинокий, що дівчині, яка по зовнішності та якостям підходить йому не підходить він
Що таке ’підходить’ в світі де все купується і продається?
Якщо у автора більші побажання чим змога це все підтримувати-звісно, таких не знайде, або зменшує планку хотєлок.

автор НуКаНаКа • 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Від гречки та консерви в холодильнику, на зйомній квартирі, чи квартирі Ваших батьків з їх котиками і собачками, водичка з криничка-мене збуджувати не будуть. Це про порядність?
я живу окремо
ennSe• 24 января 2024
ви хочете таку хорошу, то йдіть в сільпо на касі знайомтеся чи в форі, чи в Еві. чого ж ні? хороші дівчата, багато з вас вимагать не будуть, бо ж і ви ніхто, якщо зочете щоб вона платила за себе
Ласунка• 24 января 2024
А по темі автор, на СЗ є різні в т.ч. й порядні у вашому розумінні. Також знайомляться на роботі. Якщо ви з Києва, сходіть на швидкі побачення
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
Деньги нужны не только на ухаживания, но и на дальнейшую семейную жизнь. Но автор вроде не писал, что он бедный или жадный)
Кроме опыта воспитывания детей...наверное соседских или племянников, может он педагог без материальных проблем на 0.75 % ставки и мобилизации не подлежит. Посто желанный жених.
ТрамвайGirl• 24 января 2024
Ответ дляD_A_V
я уже забрал последнюю 🤫🙄😁
вы уже не один?!
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
А ви з автором знайомі? Щось не зрослось?
Ага )) саме на цьому сайтi, адекватні і без проблем, шукають ’чарівних’ вільних жіночок 😂
МаксХмара• 24 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не ищите ’трещинок’, не найдете. Были вместе до этого в радости, а потом в горе. Она удивительная, прошла настоящий ад, но теперь я налюбоваться на них не могу. Молю Бога, чтобы подарил им девочку ( они мечтают о ней)))
Да что там искать, очевидно, что когда горе наступило он таки соизволил жениться, а до того отмазки были, как обычно) Встанет на ноги и найдёт другую, получше, моложе и т.д. Что женщина хорошая попалась верю, а что он действительно ценить её будет - нет.
КондуктЕр тролейбуса• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
я живу окремо
Скільки вам років? Я, наприклад, маю багато одиноких знайомих-жінок-дівчат, що шикарні (і милі, і господарочки, і є при баблі), але не знають де ті гарні хлопці. Бо хлопців та чоловіків добрих порозбирали((( Ось сьогодні до нас на роботу заїхала наша клієнтка (34 роки, красуня, свій маленький бізнес, є авто і квартира), а от порядного мужчинки немає.

Ондатрова шуба• 24 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Им вообще нужна женщина? Мне кажется порой, что проститутки достаточно нынешнему мужику.
Это последствия эмансипации. Женщины хотели равенства и получили его
автор НуКаНаКа • 24 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
tanya_217• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Доброзичлива, стримана, без шкідливих звичок, домашня, турботлива, чарівна....
Запитання номер один.
Який Ваш дохід?

А потім уже, які ваші вимоги щодо зовнішності, віку та обов´язків жінки у вашому розумінні (що саме очікуєте готувати, прибирати і діти на ній чи 50/50)?

Чарівна жінка з нормальною фігурою(без зайвої ваги), з не потороченою шкірою, рівними зубами і красивим волоссям, віком до 30 без жодного доходу але з милим личком може легко знайти чоловіка з зп від 2500$(в Києві).
Якщо дівчина має до цього щось іще(власне житло, машину, хорошу роботу) то це +++до прайсу в його ЗП.

Так! Гроші це важливо, бо за ніщеброда іти це прирікати себе і своїх дітей на злидні. Це дурість.
автор НуКаНаКа • 24 января 2024
Ответ дляennSe
Вам точно 35 років?
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я не ищу а наоборот -радуюсь, что люди задолго до войны поняли друг друга а во время войны стали той поддержкой и опорой. От чистого сердца желаю девочку и мальчика!
Всех благ.
Синиця у спідниці• 24 января 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Не утрируйте.
tanya_217• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую, я працюю і в мене є де жити...
Житло своє, окремо від батьків?
Пасти Ла• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Є така знайома. У передмісті.
Вам скільки років?
Не пью, не курю• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Не палю, не п´ю, прибираю сам, готую також, і дитину теж виховував...
Якось все занадто добре
Ондатрова шуба• 24 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чушь несусветная!!! Прочитала бы это моя сестра, колесившая год по госпиталям за любимым, которому давали 1% на то, что выживет. А она, как лучик, с ним везде. Сейчас я смотрю на их потрясающие лица на свадебных фото (поженились два месяца назад). Если бы не она - был бы он?
а потом он вылезет из этого дерьма, станет орлом холенным, и упархет. Сколько таких историй

tanya_217• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Яку дитину?
Пишіть одразу, якщо ви РСП!
Дитина від попереднього шлюбу, хоч для жінок, хоч для чоловіків дуже суттєво знижує рівень партнера, тому що діти завжди потребують ресурсів (гроші, сили, час).
Якщо ви маєте дитину, то і шукайте жінку з дитиною, бо без дітей навряд погодиться. Ну хіба від безнадьоги, коли вік 30+, а на горизонті зовсім нікого.
когдадеЦкие• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Стримана, чарівна - це про що? Запит максимально не конкретний, окрім шкідливих звичок - але яке відношення вони мають до порядності?!
tanya_217• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Порядність-це вже забаганка
А яка вас влаштує?
Стримана і без шкідливих звичок це ДУЖЕ велика забаганка.
годовасик• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Зовнішність значення не має?
КондуктЕр тролейбуса• 24 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Чтоооооооо?????????? Ви - не зная ситуации такое воротите? Да как язык ваш поворачивается? Он бредил ею, боялся спугнуть, так как под Бахмутом был в штурмовой роте. Мечтал хоть до отпуска дотянуть, ситуация не простая. Там любовь ключом била!!! Боже, как гадко читать это((( Все, вы стали той кнопкой, которую я нажимаю и никогда больше не зайду на Советчицу (а я на сайте 14 лет). Тошно. что женщины перестали быть просто (как автор мечтает) добрыми и милыми. Бабло, корысть... все, во что вы верите((((
ТрамвайGirl• 24 января 2024
автор, а які вам потрапляються? просто цікаво які є непорядні жінки...я от про чоловіків можу багато сказати , а от про непорядних жінок думала їх мало
ПлюшкамиБалуюсь• 24 января 2024
Сидит на кухне, всем раздала люлей и пьет мартини с швепсом. Хочет курить, но приличные не курят, и не пьют. Все, надоело быть приличной, толку от этого никакого нет.
Ондатрова шуба• 24 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
я тут знакомилась когда-то давно, встречалась с несколькими.
tanya_217• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Все як ви любите
То ж нічого не зрозуміло із вашої відповіді.
Своє ОКРЕМЕ від батьків житло маєте?
Діти у Вас уже є?
Котомафия• 24 января 2024
Я туть ☺️
Каркуша Клара• 24 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Уууу...і тепер про дітей і дружин?!
До 40 Ви жили з ким і де Ваші дітки, чи готові чужу дитину піднімати.
Чи хватить мат.можливостей і фіз.підтримки, щоб жіночка Вам +- 35-37 народила дитину?