Пишу з калідору• 24 января 2024
Не хочеться довгих прогулянок. У вільний час просто хочеться полежати
Мені всього 37, ніби ще не старість, але жага до довгих прогулянок, пригод вже минула. Після пів годинної прогулянки ловлю себе на думці, що краще б вдома полежати, новини почитати чи корисну інформацію, подивитись серіал. Активності з дітьми обтяжують, бажання, щоб ніхто не чіпав і нікуди не тягнув.
Апатія? Нестача енергії? Можливо треба вітаміни пропити? Чи це варіант норми ?
Ms. Анонимная• 24 января 2024
Мне 45. Также песня. И отпуск стала так же проводить. Первую неделю точно. Много лежу и сплю. Это жизнь нас делает такими. Ситуация в стране.
Скорая помощь• 24 января 2024
Те саме, 38 років, зі старшою 10 років тому як дурна у будь-яку погоду по 2-3 години гуляла з коляскою, а зараз не хочу і все ( молодшому 2 роки через місяць)
from Ukraine• 24 января 2024
Мені 48, дитині 8. Школа, кружки/секції. Можна, я просто промовчу? :)) Бо сказати, що важко, і немає ентузіазму - це нічого не сказати. І це при тому, що здоров´я, як на мій вік, більш-менш в порядку (ттт).
Пишу з калідору
• 24 января 2024
Ответ дляgdsN
от до речі також. я в жару завжди активніша..
У мене те саме й у спеку, і загалом 365 днів у році останні декілька років. Не скажу, що прямо з початком війни почалось
Біле пальто• 24 января 2024
Полежіть, відпочиньте, бо у вас, швидше за все, розрядилася батарея. Дайте собі час на зарядку, накопичуйте сили. І все повернеться, ви відновитеся, як фенікс
AmazingLady• 24 января 2024
А куда зимой идти гулять надолго? Ну вот сейчас дождь , ни присесть, ни пройтись..
Стефанія• 24 января 2024
У меня отпало желание не то, что гулять, а вообще шевелиться лишний раз. Работа- кровать, кухня- стирка и то с трудом. Мне 38.
УЗИ щитовидки - АИТ (2 года назад не было, буду с гормонами разбираться).
Мамин тріль• 24 января 2024
Меня и в 20 тыняться вымораживало просто. Не понимаю этих бесцельных скитаний по кругу. Я в Николаеве жила, так снимала квартиру в самом центре, все в пределах 2-3 мин максимум идти было. Так что автор, вы не одна)
Фізик-ядерщик заочно• 24 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Значит, вам нужно было этим заниматься еще до войны)