Кудлата хмаринка• 24 января 2024
Фіброаденома повторно, квінол дуо
Три роки тому виявили фіброаденому більшу за 2 см - злякалась, видалила та забула.
Мамолог нічого з препаратів не призначав.
Зараз знову зʼявилась( пішла на огляд до іншого мамолога (бо той виїхав закордон і клініку закрив), знов на тому ж місці, 2см на 1,4 см, каже лікар що більше за все треба видаляти.
Приписав квінол дуо та прожестожель на 3 місяці, а там буде видно що робити далі,але типу навряд без видалення обійдеться (вже почитала тут про квінол відгуки, все ясно)
Питання в чому - в кого зʼявлялись повторно фіброаденоми і відразу досить великого розміру, вони ж не зменшаться від ніяких ліків, так? Вихід лише операція? Чи якщо не збільшиться ще, то може й не видаляти?
Поділіться власним досвідом будь ласка
Плекаю думи• 24 января 2024
Видаляла вже тричі.
Маленькі ніяк не лікувала, зникли.
Видаляю великі.
Маленькі ніяк не лікувала, зникли.
Видаляю великі.
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
Видаляла вже тричі.
Маленькі ніяк не лікувала, зникли.
Видаляю великі.
Маленькі ніяк не лікувала, зникли.
Видаляю великі.
Вже тричі.. тобто ця зараза може зʼявлятись і зʼявлятись.. жах 😩
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Маю схильність, проблема з гормонами, ендометріоз. Ростуть на фоні сильного стресу. Це вже мої спостереження :(.
Бринзолетта• 24 января 2024
а видаляють саме фіброаденому чи залозу? вибачьте, не знаю.
в мене були маленькі, проходили самостійно
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
Мені лікар теж сказав, що це через стрес
А в мене й дійсно зараз період такий, і на роботі стрес і по особистим причинам, все разом.. але видяляти так кожен рік якось не хочеться, і ціна кусається та і неприємно це все
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Фіброаденому саме
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я в онкодиспансері видаляла безкоштовно.
Операційний пакет і лікарю на свій розсуд. Лікарю дала 500 грн, в операційну 200 грн.
Акукарача• 24 января 2024
У знайомої так було, видалила одну, іиявили іншу, приїхалв на операцфю, а ьам був інший лікар і уаже, ти будеш кожен рік оперкґуватися? Ну і вона вирішила спостерігати, вже років 7 пройшло, не росте, періодично призначають їй якісь бади та віт Е. Ризик переродження 1%. Мабуть варто видаляти вже перед клімаксом.
Акукарача• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
А в кого ви оперувались?
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляАкукарача
Варто видаляти великі. Про це говорять лікарі. Малі видаляти не радять.
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляАкукарача
А в кого ви оперувались?
Мамолог-хірург.
Брала направлення на узд і консультацію мамолога в сімейного. Записувалася в онкодиспансері.
Акукарача• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
Мамолог-хірург.
А прізвище не пам´ятаєте? Чи вам різні лікарі оперцвали?
Плекаю думи• 24 января 2024
Ответ дляАкукарача
Пам´ятаю. Поїдете в Рівне?
Різні.
Останні дві операції в одного лікаря +родимку видаляла.
Різні.
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
Я в 2021 заплатила 17000 за все, але то приватна клініка
Зараз таку ціну озвучили мені в державній, на Саксаганського, Київ
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я за удаление. Я наблюдала и донаблюдалась.
У вас велика була? Чи лікар запевнив що фіброаденома, в це було щось інше?
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляАкукарача
Мені теж бади призначили
З візиткою на знижку) почитала тут, що лохотрон і краще вже на айхерб купити аналог дешевший набагато
Первая ласточка инфляции• 24 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну где то 1,5-1,7 см, да врач уверил что фиброаденома, врач онколог-маммолог, наблюдала… потом жизнь закрутилась год не была … и здравствуйте рак. Спасибо, была возможность уехать за лечением в Израиль.
А так в Украине, была бы без грудей и яичников и с химией.
Как сказал мне врач , лучше удалить и спать спокойно, до этого удаляла наверно лет 10~13 назад.
Допишу от обнаружения фиброаденомы до постановки диагноза точно больше 5 лет прошло.
Знакомая с 2 фиброаленомами родила 2 детей и когда старшему было 7 они переродились
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Кошмар((
Меня тоже врач уверяет что фиброаденома, по узи
Но неспокойно
Наверное все же лучше удалять, от греха подальше
Но неспокойно
Акукарача• 24 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Мені теж бади призначили
Мені подобаються бади, по грудях я якраз і визначаю чи працює чи ні. Бо я п´ю по гінекології, але якщо груди стають як тряпочки, то радію :)
Саме квінол не пила, але наш епігал (здається) в зеленій коробочкі, мені сподобався більше за айхербоовський індол. Тазалок для грудей взагалі найкраще подіяв.
Ответ дляКудлата хмаринка
Кошмар((
Но неспокойно
Решать вам, но я за улаление. Выше дополнила сообщение
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляАкукарача
Дякую, почитаю за епігал
Кудлата хмаринка
• 24 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую за вашу відповідь, є над чим подумати
Ответ дляКудлата хмаринка
С другой стороны еще одна подруга наблюдает уже лет 25-30…, все ок. Уже и климакс у нее наступил.
Стигла полуниця• 25 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Так, мені в свій час казала лікар, що одну видаляєш, з´являтиься інша.
Патріотка з дивану• 25 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Може так.
Видалила вже 6 чи 7 штук в обох грудях.
Зараз теж є, але по УЗД вона без кровотоку, не росте вона одним словом.
Я раз в пів року стабільно на узд молочних залоз і консультацію у лікаря онколога хірурга. Вона дивиться УЗД і вже приймає рішення чи потрібно видаляти чи ні. Поки маленькі і не операційні їх не чіпаємо.
Видалила вже 6 чи 7 штук в обох грудях.