Мочалкин блюз• 25 января 2024

коли краще на море з дитиною?

Привіт!
Цікавить Європа.
Мені сказали липень-серпень не їхати краще, бо дуууже жарко, а я погано переношу жару.
Краще планувати кінець червня або початок вересня?
ВсеЧетко• 25 января 2024
Я була минулого року на Криті з дитиною з 13 по 23 липня, море вже було тепле, температура повітря була більш менш комфортна, спека почала посилюватись десь після 20-го липня і людей почало ставати більше. Для себе зробила висновок, що наступного року можна трішки здвинути відпустку ще на днів 5 назад і приїздити.

Україна наше все• 25 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
маю на увазі щодо медицини. щоб було все безпечно і якісно.

і начиталась також, що самих жінок десь викрасти могли.
Сидіть дома
Ангел-предохранитель• 25 января 2024
Если Балканах и Греция, то май, июнь и сентябрь, октябрь. Я тут живу и июль - август +40-43 это сложно, особенно без тени и деревьев
Ангел-предохранитель• 25 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
я навіть не знаю куди, бо ми ще не були.
кажуть, Іспанія краще, бо Адріатика часто холодне море..
можна було б звичайно в Хорватію розглянути чи Грецію. Мені важливо, щоб було безпечно і хороша медицина, бо поїду сама з дитиною
Что значит Адриатика холодное море? Теплее Чёрного и Ионического. Июнь 22-25, июль и август 27-29 градусов
Ангел-предохранитель• 25 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Адріатика краще лише липень і серпень, так?
далі вже холодно?
Адриатика тёплая до 15 октября