Нічна ненажера• 25 января 2024
Ціна на оренду квартири, Дарницький р-н
Однокімінатна квартира в Дарницькому р-ні, в новому комплексі ЖК "Метрополія" вул. Гаспринського (Сормовська), 3. Будинок зданий в 2021р., до найближчого метро 4 км, 30 кв.м, є балкон. Фото виставляти не хочу. Ремонт дизайнерський, стиль хай-тек, меблі і техніка вбудовані, шафи до стелі. За рахунок ліжка-шафи, яке складається, спальня перетворються на кабінет, в кухні-студії є диван зі спальним місцем. Квартира організована так, що одночасно в різних кімнатах можуть жити і працювати дві людини з окремими спальними і робочими місцями. Яка адекватна вартість квартири?
Результат:
вже голосів:
22 (33.33%)
тиць
15 (22.73%)
11 (16.67%)
8 (12.12%)
7 (10.61%)
2 (3.03%)
свій варіант в коментарях
1 (1.52%)
муха в кедах• 25 января 2024
До метро далеко, біля вокзалу завжди бомжі, брудно, маршрутки йдуть заповненими, постійні пробки на проспекті, потяги, трамваї. Все це створює дискомфорт.
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Комплекс закритий, це не поряд з вокзалом
Вокзал в Дніпропетровську районі,ні?
муха в кедах• 25 января 2024
МаксХмара• 25 января 2024
Основне це місце. Лівий берег, біля вокзалу, до метро забитою маршруткою 30 хв тільки їхати по лівому берегу. ТЦ якихось поруч немає, парків немає…
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вокзал в Дніпропетровську районі,ні?
Вокзал ’Дарниця’, р-н Дарницький
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Вокзал ’Дарниця’, р-н Дарницький
Ну я там часто ходжу , вулиця празька ніби це дврз -дніпровський район
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Є там купу парків і гарне атб
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Поряд парк Партизанької слави. Не всі іздять на метро.
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Ппс недалеко, але теж їхати потрібно.
Там сам район ніякий.
В мене подруга живе там, мені там ввечері страшно ходити, ну і + скрізь бомжі 24/7
Там сам район ніякий.
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
це з іншого боку вокзалу
Молчалка• 25 января 2024
ЖК на околиці міста, швидше до Бориспільської траси дійти, ніж до метро. Розташування дуже ’на любителя’.
Тому більше 10-11 тис + комунальні, я би не дала
МаксХмара• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Хто не їздить на метро, знайде для оренди приємніше місце
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ну ті хто має авто не буде жити в такому місці, бо все рівно пробки
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
А поряд з чим?
Мала на увазі, що це не як вул. Привокзальна, яка поряд з вокзалом
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Чого?
Я глянула на жк гарне
Я б там жила і припівала,але вже давно на правому березі живу
Я глянула на жк гарне
МаксХмара• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Є там купу парків і гарне атб
Те що там є магазини, я вірю. Це ж не дикий ліс. Але молодим людям працюючим, там особливо ніде час проводити. По карті парк партизанської слави не так і поруч, ще проїхатись треба пару зупинок
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
+ саме так.
Або близько до роботи, або за містом.
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
це з іншого боку вокзалу
Ну все одного близько?
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Чого?
Я глянула на жк гарне
Ну якщо жити в ЖК і не виходити з нього, то ок.
А так, там вийшов і скрізь хрущовки, контингент так собі. З базара вокзального сміття скрізь.
Молчалка• 25 января 2024
Власне, авторе, ставте скільки хочеться, хоч 30 тис, не буде бажаючих, будете поступово знижувати вартість. Може, ми усі помиляємось , і ваша квартира - це скарб
А у нас макарошки• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Зате магазинів купа ,а контингент так дійсно там стрьомний ,зате екстрім
МаксХмара• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Згодна. Не таке велике жк щоб прям не мати потреби з нього вийти.
Якщо для оренди, то не дуже вдале місце. Якщо жити там і своєму житлі, то норм. На що зібрали і де змогли купити.
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ну все одного близько?
півкілометра
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ну все одного близько?
Близько, стіни будуть дрижати від потягів.
Хто жив недалеко від вокзалу, зрозуміє.
+ якщо будинок повністю не заселений, то він може бути дуже холодним, постійні ремонти з усіх сторін
Хто жив недалеко від вокзалу, зрозуміє.