Нічна ненажера• 25 января 2024
Ціна на оренду квартири, Дарницький р-н
Однокімінатна квартира в Дарницькому р-ні, в новому комплексі ЖК "Метрополія" вул. Гаспринського (Сормовська), 3. Будинок зданий в 2021р., до найближчого метро 4 км, 30 кв.м, є балкон. Фото виставляти не хочу. Ремонт дизайнерський, стиль хай-тек, меблі і техніка вбудовані, шафи до стелі. За рахунок ліжка-шафи, яке складається, спальня перетворються на кабінет, в кухні-студії є диван зі спальним місцем. Квартира організована так, що одночасно в різних кімнатах можуть жити і працювати дві людини з окремими спальними і робочими місцями. Яка адекватна вартість квартири?
Результат:
вже голосів:
22 (33.33%)
тиць
15 (22.73%)
11 (16.67%)
8 (12.12%)
7 (10.61%)
2 (3.03%)
свій варіант в коментарях
1 (1.52%)
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляКурочка
Ну то вони здають дешевше ринка
Але знайти таких хозяїв то ж рідкість
Мої так, дешевше.
Але потолок по будинку на однокімнатну 8 тис.
Зубачистка• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Ви швидко здали, бо біля метро. Такі квартири як гарячі пиріжки
але все старе.і совлепія.дивану 35 років.ремонту нема.просто чисто.як здали в 1998 р так і є
Молчалка• 25 января 2024
Авторе, за скільки ви хочете свій скарб здати?
Якщо прийшли сюди з питанням, то , певно, бажаючих за вашу суму немає?
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
знайшли де питати.тут половина заздрісних які порадять здавати за 5 тис.(
Позняки.10 пов.совдепія біля метро. ремонту нема.все старе .техніка нова.10 тис.здала за 1 добу через ріелтора. черга на огляд була. чисто,дуже тепла квартира. будинок зданий в 1998 р здала в листопаді.
ваша - 12 тис мінімум..і нікого не слухайте.))знайшли де питати))))
дякую, колего, це точно!
користь від цього допису, хіба що потренувати стресостойкість
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Добре, вам повезло, що маєте аж 56!!!! квадратів. Все, меньша квадратура отстой.
Не я кажу про відстій, я кажу про те, що це двокімнатна 30 квадратів.
Скоріше за все СУ сумісний, гардеробний не має теж.
Це розміри для 1 людини, не для двох.
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Є.
Але точно не квартира автора. Хоч локація й не дуже, але це новобудова зі свіжим ремонтом.
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Батьки здають- до метро пішки 20 хвилин, однокімнатна, 37 метрів, ремонт 2000х, є всі меблі і техніка включно з бойлером, 5 тис грн.
В будинку такі ж квартири здають по 5-8 тис.
Лісова?
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Мені здається, що для цієї квартири більше плюсів є від міської електрички під боком, ніж від метро. Електричка не зупиняється під час повітряної тривоги.
Та ні. Метро потрібне щодня, а електричка лише під час тривоги, но на ці поодинокі випадки можна маршруткою під´їхати до електрички. Була біля цього же, коли шукала собі квартиру, таке собі містечко, жах
Курочка• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Мої так, дешевше.
Ну старий будинок то так. Опалення не прикрутити.
8 тис норм ціна.
5 таке собі..
8 тис норм ціна.
5 таке собі..
Молчалка• 25 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
У цій новобудові є квартири за 10 тис.
Ті, хто там орендують, більше цікавляться ціною, ніж дизайнерським ремонтом
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Дякую, для когось це плюс- електричка поряд.
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Для мене це мінус
Шумно і запах
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Те як вона курсує, в який час будеш добиратися до роботи годинами.
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Не всім конче потрібно метро. Є люди у яких робота недалеко від станцій міської електрички. Це і є цільова аудиторія автора.
Зубачистка• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
дякую, колего, це точно!
саме так.раджу здавати через ріелтора.у вас гарний ремонт,не не всім по зубам ваша квартира.ніяких олх.Висуваєте вимоги кого ви хочете бачити і все.нехай ріелтор підбирає і приймає 100 дзвінків в день. той хто може заплатити ріелтору- може платити в принципі. я вже в цьому 15 р. ніколи сама не здавала. Обходьте стороною тих,хто зразу збиває ціну.
є ті,що шукають подешевше.а є ті кому треба гарно і з ремонтом.зараз купа людей працює дистанційно.яким все одно на метро
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Дякую за пораду!
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ дляМолчалка
У цій новобудові є квартири за 10 тис.
Ті кого цікавить ціна - не розглядають новобудови з закритою територією в якості оренди.
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
дякую, колего, це точно!
А промоніторити об´яви з вашого ЖК нє?
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Часто користуєтесь? Чи теоретик?
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
А промоніторити об´яви з вашого ЖК нє?
Теж мабуть дизайнерські
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
А промоніторити об´яви з вашого ЖК нє?
Дякую, промоніторила. А запитати на формумі не можна?
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ага. Ви там певно не жили, бо знали б як вона тарохтить. Особливо напряжно вночі. Я набагато далі жила і то її чула.
Брехушечка• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Основне це місце. Лівий берег, біля вокзалу, до метро забитою маршруткою 30 хв тільки їхати по лівому берегу. ТЦ якихось поруч немає, парків немає…
Про парки ви зря. До нас з позняків їздять в партизанський
муха в кедах• 25 января 2024
Тут така солянка
2 столи, крісло, ліжко, стільці.
А головне все різного кольору і так гарно пасує один одному 😂😂😂😂
2 столи, крісло, ліжко, стільці.
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
На хвилиночку, якщо автор звертається за послугами ріелтора, то взагалі то вона б і мала сплачувати йому за його послуги
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Теж мабуть дизайнерські
А автора ’дизайнерську’ бачили?🤣
Нічна ненажера
• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Для Вас мінус, для когось не має значення.Якось же живуть люди біля вокзвлів.
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
А автора ’дизайнерську’ бачили?🤣
Ще ні, а є фото? :))
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Який сенс питати на форумі? Моніторити ціни в районі, у вашому же і формуєте ціну