Нічна ненажера• 25 января 2024

Ціна на оренду квартири, Дарницький р-н

Однокімінатна квартира в Дарницькому р-ні, в новому комплексі ЖК "Метрополія" вул. Гаспринського (Сормовська), 3. Будинок зданий в 2021р., до найближчого метро 4 км, 30 кв.м, є балкон. Фото виставляти не хочу. Ремонт дизайнерський, стиль хай-тек, меблі і техніка вбудовані, шафи до стелі. За рахунок ліжка-шафи, яке складається, спальня перетворються на кабінет, в кухні-студії є диван зі спальним місцем. Квартира організована так, що одночасно в різних кімнатах можуть жити і працювати дві людини з окремими спальними і робочими місцями. Яка адекватна вартість квартири?
Результат:
вже голосів: 66
22 (33.33%) тиць
15 (22.73%) 10000-11000
11 (16.67%) 12001-13000
8 (12.12%) 14001-15000
7 (10.61%) 11001-12000
2 (3.03%) свій варіант в коментарях
1 (1.52%) 13001-14000
Моль Моллівна• 25 января 2024
До метро далеко, это большой минус.

автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ дляМоль Моллівна
До метро далеко, это большой минус.
Так, це мінус для тих, хто іздить метро.
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Згодна. Не таке велике жк щоб прям не мати потреби з нього вийти.

Якщо для оренди, то не дуже вдале місце. Якщо жити там і своєму житлі, то норм. На що зібрали і де змогли купити.
Саме так, для власного житла то норм, для оренди таке собі. Можна на Позняках за 10 тисяч знайти, але ж там 5 хвилин до метро буде
Хвильоватиша• 25 января 2024
Максимум 10-12. Додайте ще цінник за обслуговування закритої території і ціна вже виходить як за однушку біля метро з актуальним ремонтом.
Молчалка• 25 января 2024
Подивилась оренду у цьому ЖК, студії 10-16 тис грн. Але такі вони ’стрьомні’, що за 10, що за 16
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМолчалка
Тому автор і не хоче показувати цей дизайнерський ремонт 😂😂😂😂
Неваляшкина• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
5-7 тис
Ага, в Киевк в новостройке с новым ремонтом и мебелью. А чё не доплатить нужно?

МаксХмара• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
А кому на вокзалі на лівому березі з машиною треба ця квартира?
муха в кедах• 25 января 2024
А ще цікаво який поверг, бо з тривогами задоволення бігати. Чи є сховище недалеко?
С якого матеріалу зроблені стіни і тд
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Квартира, звісно, має свої плюси та мінуси. Для когось важливе-метро, для когось новий ЖК з ергономічною квартирою
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Дійно,на Лівому березі з машинами не живуть
Молчалка• 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Знайшла там ’дизайнерську’ за 18500
Щось я, певно, відстала від цін на оренду
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Комплекс закритий, це не поряд з вокзалом
Ну як же не поряд, якщо поряд
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
С якого матеріалу зроблені стіни і тд
Підземний паркінг. Будинок монолітно-каркасний.
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМолчалка
Знайшла там ’дизайнерську’ за 18500
Я знімаю двушку на політехнічній, моя подруга знімає двушку на Осокорках, теж в новобудові. Я плачу 12, це разом з комунальними, вона платить 14, теж разом с комунальними.
Але то біля метро!
В жопі міра за 18500 ніхто знімати не буде. Бо важлива локація, а вона ніяка.
Лама_мама• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Поряд парк Партизанької слави. Не всі іздять на метро.
Але метро сильно впливає на ціноутворення
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Ну як же не поряд, якщо поряд
Нехай так, півкілометра.
Зубачистка• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
5-7 тис
таких цін в києві нема
МаксХмара• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Живуть, але ж можна знайти краще розташування житла.

муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляМолчалка
Знайшла там ’дизайнерську’ за 18500
І ще кухня студія, це мінус, а не плюс!
І 30 квадратів!!! 30!!!!!!
В мене двокімнатна квартира 56квадратів. А тут 30!!
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Але то біля метро!
Для Вас важлива локація, для когось інші фактори.
муха в кедах• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
таких цін в києві нема
Є.
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ дляНеваляшкина
Тут ще важливе місцеположення квартири
Курочка• 25 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Ну метро на лівому стоїть під час тривоги, а електрички, що прям поряд з авторовой квартирой- їздять. Це якись да +.
Зубачистка• 25 января 2024
знайшли де питати.тут половина заздрісних які порадять здавати за 5 тис.(
Позняки.10 пов.совдепія біля метро. ремонту нема.все старе .техніка нова.10 тис.здала за 1 добу через ріелтора. черга на огляд була. чисто,дуже тепла квартира. будинок зданий в 1998 р здала в листопаді.
ваша - 12 тис мінімум..і нікого не слухайте.))знайшли де питати))))
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
таких цін в києві нема
Батьки здають- до метро пішки 20 хвилин, однокімнатна, 37 метрів, ремонт 2000х, є всі меблі і техніка включно з бойлером, 5 тис грн.
В будинку такі ж квартири здають по 5-8 тис.
автор Нічна ненажера • 25 января 2024
Ответ длямуха в кедах
І ще кухня студія, це мінус, а не плюс!
І 30 квадратів!!! 30!!!!!!
Добре, вам повезло, що маєте аж 56!!!! квадратів. Все, меньша квадратура отстой.
Хвильоватиша• 25 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Мені здається, що для цієї квартири більше плюсів є від міської електрички під боком, ніж від метро. Електричка не зупиняється під час повітряної тривоги.
Курочка• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ну то вони здають дешевше ринка

Але знайти таких хозяїв то ж рідкість
МаксХмара• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Ви швидко здали, бо біля метро. Такі квартири як гарячі пиріжки