Додаю напруги• 25 января 2024

Чоловік поводиться дивно, коли хворію

Дівчата, в мене проблема. Коли хворію, то чоловік не те, що не приділяє уваги, взагалі поводиться дивно. Наприклад вчора упала, дякувати Богу не зламала ногу, але забила сильно копчика. Лежу, випила наніч таблеток. Він прийшов вчора пізно з роботи - я вже спала - почав лізти цілуватися, включив мені світло і пішов сам кудись в туалет. Я прокинулася і пішла спати у вітальню, так він зі мною не розмовляє з ранку - типу я його обділила увагою вчора. А я ледве заснула на пігулках. І так завжди - тільки захворію - вже його дома немає, може серед ночі почати фільми дивитися, музику слухати. Наче спеціально знущається, ніколи не купить нічого в аптеці, навіть якщо прошу, ніколи не принесе чаю чи поїсти. Добре, що син є і про мене дбає. В іншому нормальний, адекватний, а от тільки захворію - якийсь сюр
автор Додаю напруги • 25 января 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Он не имеет своих чувств и копирует чужие.Раз уважаемый человек так делает,значит так правильно.А то ,что вы не в маразме и свет со звуками вам мешают,он не учел
Взагалі не про нього - эмоційний, швидко виходить з себе, коли щось трапляється, переживає, я в цьому плані набагато спокійніша, при форс мажорах я дію розсудливо, а він навпаки ірраціонально, любить спонтанні покупки, приймає швидко рішення. Немає в нього продуманності. Вкладав з друзями кудись гроші, прогоріло и тп. Він такий більш авантюрний ніж я, і зовсім не шизоїз чи там прораховує все.

Трахтибидох• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
импульсивный, истеричный, эмоциональный, спонтанный, впадает в агрессию, когда вы болеете и становится к вам жестоким , причем сам не может это контролировать.
не, точно все ок с ним) он просто чувствительный, а вам надо стараться не провоцировать его , то есть не болеть и быть всегда веселой и на 100% здоровой.
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Как раз шизоиды такие и есть) Это параноики в другую сторону))
Чудо в декрете• 25 января 2024
Я про склад личности, а не диагноз.