Додаю напруги• 25 января 2024
Чоловік поводиться дивно, коли хворію
Дівчата, в мене проблема. Коли хворію, то чоловік не те, що не приділяє уваги, взагалі поводиться дивно. Наприклад вчора упала, дякувати Богу не зламала ногу, але забила сильно копчика. Лежу, випила наніч таблеток. Він прийшов вчора пізно з роботи - я вже спала - почав лізти цілуватися, включив мені світло і пішов сам кудись в туалет. Я прокинулася і пішла спати у вітальню, так він зі мною не розмовляє з ранку - типу я його обділила увагою вчора. А я ледве заснула на пігулках. І так завжди - тільки захворію - вже його дома немає, може серед ночі почати фільми дивитися, музику слухати. Наче спеціально знущається, ніколи не купить нічого в аптеці, навіть якщо прошу, ніколи не принесе чаю чи поїсти. Добре, що син є і про мене дбає. В іншому нормальний, адекватний, а от тільки захворію - якийсь сюр
Козяка-маляка• 25 января 2024
Муж вам психологический сын. Ведёт себя соответствующе.
Ну а сыну осталась роль психологического мужа
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЗубожиння
Нет,какой же он адекватный?
Коли не хворію - абсолютно нормальний, як захворіла - починає принижувати - типу чого лежиш, для нього моя хвороба - смертельна образа
я намагаюсь взгалі не хворіти - буває рідко дуже. Але так гнітить
Valechka-mk• 25 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
И бедный ребенок
Стрибну в гречку• 25 января 2024
може в звичайному житті ви його надто контролюєте і напрягаєте, а коли ви хворієте і не маєте сил для цього - то для нього ’ковток свободи’..
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Ему надо секс
Так, і це теж. Ображається що не даю в такі дні
Зубожиння• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну так и познаются люди,когда трудности.Есди он так себя ведёт во время вашей болезни,значит относится к вам не очень.Еще вот важно а когда он болеет ,требует к себе внимания?
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Кошмар, ні в мене просто дитина жаліслива як і я. Як хто хворіє так я беру завжди лікарняний сижу з ними
ношу їсти в постіль.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Та ні, не контролюю, в мене на те немає часу
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Надеюсь, вы троллите
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЗубожиння
Коли хворіє назвонює звичайнр, коли я буду, якщо мені треба працювати. Він не говорить що я винна йому щось, але їсть та пє коли приношу. Ліки він не приймає принципіально, але думаю радий, що піклуюся
ОливьЕЖечка• 25 января 2024
В каком месте муж адекватный? Ему на вас откровенно пофиг. Ни любви, ни заботы, ни хотя бы сочуствия. Кого только наши женщины не считают адекватными ?
Зубожиння• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вот в следующий раз ведите себя как он.Просто интересно что будет.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Надеюсь, вы троллите
Чому тролю, правда. Думаю, може через секс. Він реально звіріє, коли я лежу.
Стрибну в гречку• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
а хто у вашій парі більше заробляє?
ОленаЖабаЗелена• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
ууу...це його так мама виховала. не зламаєте цей паттерн.
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
ну потому что невозможно столько лет жить в этом и незамутненно писать о том, что он нормальный. Это не нормально. У него психологическая проблема, с которой нужно работать. Вы сыну прививаете искаженный паттерн поведения в семье.
Но я думаю, что вы тролль. Вы же рожали, муж был рядом, при таких раскладах вряд ли он помогал с ребенком. Не представляю как первые годы ребенка можно было пережить рядом с таким мужчиной.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
От і для мене так. Це прояв любові, а він так не вважає. В іншому немає в мене претензій - робить те, що прошу, купляє все що потрібно. Заскок тільки з хворобою. А ще коли не працювала - теж його бісило - в мене була перерва мід роботами 4 місяці, що я дома лежу, нічого не роблю
ну то таке, я без роботи і сама нужусь
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
а хто у вашій парі більше заробляє?
Він заробляє більше
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
ну то таке, я без роботи і сама нужусь
Совет да любовь.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Його мати така сама квочка як і я. В нас взагалі такі сами характери
Leonka Boo• 25 января 2024
Він просто не виносить чужої слабкості. Бо є свої болючі місця. Тому і ховається від вас. Це психологічне.
Ответ дляДодаю напруги
ну то таке, я без роботи і сама нужусь
’іншому немає в мене’
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляLeonka Boo
І чим зарадити? Він точно не піде до психолога, бо зневажає цю професію - він сам лікар-хірург
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Почему вы ещё с ним? Вы себя не любите?
Я ж пишу, це рідко таке
я хворію раз на 2 роки. Здорова шо коняка, просто впала вчора на сходах