Додаю напруги• 25 января 2024
Чоловік поводиться дивно, коли хворію
Дівчата, в мене проблема. Коли хворію, то чоловік не те, що не приділяє уваги, взагалі поводиться дивно. Наприклад вчора упала, дякувати Богу не зламала ногу, але забила сильно копчика. Лежу, випила наніч таблеток. Він прийшов вчора пізно з роботи - я вже спала - почав лізти цілуватися, включив мені світло і пішов сам кудись в туалет. Я прокинулася і пішла спати у вітальню, так він зі мною не розмовляє з ранку - типу я його обділила увагою вчора. А я ледве заснула на пігулках. І так завжди - тільки захворію - вже його дома немає, може серед ночі почати фільми дивитися, музику слухати. Наче спеціально знущається, ніколи не купить нічого в аптеці, навіть якщо прошу, ніколи не принесе чаю чи поїсти. Добре, що син є і про мене дбає. В іншому нормальний, адекватний, а от тільки захворію - якийсь сюр
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЛисаЛилу
жінка-потрібна здорова, а сестра -багата.
народна мудрість
100%
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Автор, из ваших сообщений сложилось мнение, что вы его боитесь, точнее говорить прямо все как есть, привыкли сглаживать углы и молчали 15 лет обо всем что вас не устраивало. Уважать это хорошо, но и он должен уважать вас и ваши желания.
Я не мовчала, але кожного разу тільки захворію - приколи
Простецкая• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Автор відповіла мені вже неодноразово, що він її поважає, бо питає її думки, і радиться. От і все. Для неї це великий прояв поваги.
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я говорила, що мене це ображає. Він ігнорує, або стає агресивним. Сьогодні наприклад образився, що я пішла спати в іншу кімнату. Написав вчора вночі смску, що таку поведінку розцінює як особисту образу
а те що збудив, запалив мені світло і мабудь ще фільми дивився пів ночі, то все ок
Детский сад какой-то... Ну, вот вы говорите ему : Вася, мне обидно и мне не понятна твоя реакция, какая причина такого поведения. А он что?
Простецкая• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
О, так це як раз той прояв поваги до вас про яку ви пишете?
Leonka Boo• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну трохи зібрала думок, може його просто лякає коли я хворію, хочу заманити його якось до психолога, або з другом його якось поговорити, щоб з ним поговорив. Не хочу правда з сімї це виносити - для всіх ми ідеальна пара, і він на людях дуже бігає за мною. Хочу поговорити з ним сьогодні.
Ніяких його друзів, ви що. Це для нього принизливо буде 100 відсотків. Якщо він не хоче до психолога, тоді самі сходіть хоча б.
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Какое такое поведение? То, что вы болеете? Или просто не хотите секса, даже если вам не плохо и имеете полное право пойти себе спать в любое время, это, по-вашему, не тирания?
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляПростецкая
Що для вас прояв поваги? Він може вночі поїхати мені щось поїсти купити, якщо немає в холодильнику, а хочу. Ми нормально живемо, маємо друзів, ходимо на вечірки, концерти, маємо гарних сусідів. Все ідеально, крім цих вибриків, які він і сам пояснити не в змозі
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Мовчить, або ти все придумала, щоб не спати зі мною
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
А вы робот? Вы не имеете права отказать? Даже если это так?
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Не ждать, разговаривать нужно. Но к психологу человек должен согласиться пойти сам, а не потому что жена давит. Иначе, даже если человек пойдет к психологу, лишь бы жена отцепилась, толку от этого будет 0. Знаете, что будет? Послушает это муж психолога, подумает ’психолог дурак, ничего не понимает’ и останется при своем мнении. Я ж говорю, это как с алкоголиками. Пока муж даже проблему не признает, какой там психолог...
знаю что будет) и знаю что без личной терапии значительных изменений не будет. Но если ничего не делать, то ничего не изменится. Но мы зря с вами клавиатуры бьем) Автора по сути все устраивает, она в первую очередь не считает что у нее есть проблема. Так что это разговор ни о чем.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Ми любимо обніматися вночі, що я що він. Йому важко заснути без мене, тому і злиться. Але я також зла, бо знав, що я впала, прийшов вночі, збудив, ввімкнув світло і пішов шаритися, а я ні заснути не можу і болить
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
В мене проблема, бо я сприймаю все геть по іншому. Мені потрібна турбота коли я хворію, а він це не виносить. Коли здорова - хоч зірку з неба
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Это не оправдание. Я бы рехнулась, как репейник, причем еще и агрессивный репейник) Вы не плюшевый мишка, чтобы быть всегда в кровати и ждать хозяина.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Я це люблю, не переношу холодних чоловіків
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так это вы не делаете это проблемой вас обоих. Пока проблема у вас, ничего не изменится. Сделайте это и его проблемой.
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я бы посоветовала автору сходить к психологу) но автор не пойдет, у нее же проблем нет, муж любящий и заботливый, есть только одна мааленькая проблемка, а так все хорошо.
Метелики на душі• 25 января 2024
Ответ дляПоміркована думка
т.е если человек упал или авария - то он виноват, что у человека не выдержала кость?
а он никогда не болеет? почему бы Вам тогда не отзеркалить?
Особенно виноваты те, у кого онко...нечего было рождаться, если в семье у кого-то тоже было онко, знали ж ,что такое может быть
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ні не тиран, навпаки відповідальний і турботливий чоловік. Просто в нього їде дах коли я хворію. Питала сьогодні - нащо будив мене, чому світло лишив - змовчав і пішов на роботу. В мене немає раціонального пояснення його діям
Може, перевіряв чи жива ви там?)) І світло лишив щоб не розслаблялись.
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Всему есть мера. Вы не видите перегиба т.к. любите его.
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Согласна. Ну пусть сама решает)
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Она не видит перегиба, потому что не хочет ничего менять) Любовь там не при чем.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Та схожу спитаю. Просто не так це часто, тому не муляє. Тільки дуже засмучує, коли знову повторюється
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Может и так. Скажу по себе, я когда бм любила, тоже не видела очевидного. Все в ином свете...
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Що мінять? Розводитися?
я його словами і скандалими не можу спонукати до дій, що мені потрібні. У нього в голові - все придумала і все
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Слава Богу) начните с себя, может и муж подтянется) удачи!
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Що мінять? Розводитися?
ну вот где я хоть раз написала вам разводиться? но вы опять же можете все воспринимать так как хотите)
Метелики на душі• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Не сказала б, інтелігентний, начитаний, добрий
Та да, он ’интелигентно ’ Вас терпеть не может, когда Вы болеете....Вы понимаете, все его положительные качества гроша ломанного не стоят при таком отношении, когда Вам плохо?
Омлетик• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Коли не хворію - абсолютно нормальний, як захворіла - починає принижувати - типу чого лежиш, для нього моя хвороба - смертельна образа
я намагаюсь взгалі не хворіти - буває рідко дуже. Але так гнітить
Автор, в мене схоже. Я прям відчуваю що чоловіка дратує коли я хвора. Не розуміє що мені погано, вважає що я перебільшую. Певно через те що він легше переносить хвороби і тупо не здатен усвідомити що інша людина важче хворіє.
Це такий тип чоловіків :(
Братья Капли• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Що мінять? Розводитися?
Тут именно дело как вы к этому относитесь, устраивает ли вас такое. Пробуйте говорить, может достучитесь. Можно фильм какой включить, где подобное отношение мужа или наоборот заботится о больной жене и потом комментировать героя и его поведение типа невзначай, но я думаю, он намека не поймет. Я бы себя чувствовала в таких отношениях плохо. т.к. не понимаю такого отношения и от этого напрашиваются мысли о стабильности и защищенности, надежности, которые мне важны. Помните, что вы останетесь вдвоем, когда ребенок уйдет в свободное плавание.
Начинайте плавно и методично пытаться для начала хоть как-то достучаться.. Если прожили так 15 лет спешить разводиться уже нет смысла.