Зяблик протестант• 25 января 2024
Хотим продать квартиры в Украине, есть вопрос, кто сталкивался с таким.
Недвижимость покупалась в браке, но оформлена на мужа. Сейчас встал вопрос о продаже. На данный момент мы оба не в Украине, что нужно сделать, чтоб продать эту недвижимость смогла я? Как возможно из-за границы все это переоформить на меня , или может доверенность какую-то от мужа на меня сделать. Кто сталкивался с таким?
Угги в горошек• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
в школі є предмет ’правознавство’ і якщо його не прокурювати в кущах за школою, то він дає основні базові юридичні знання, вчить користуватись нормативно-правовою базою
на всю жизнь учит. и законы не меняются
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
Но хочется же пелену оскорблений))) И муж выехал, и квартиры (не одна!) есть, чтобы продать :)
Не може такого бути
тут з першого дня пишуть, що виїхали одні ніщеброди, котрі тут нічого не мали
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
А если муж прописан в квартире? Вообще без вариантов продать, кто - то сталкивался? Сейчас ведь выписать невозможно?
давно вже спростили, через ЦНАП виписує новий власник на основі договору купівлі-продажу всіх попередніх мешканців, незалежно від статі
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
нотариус подскажет варианты... новый собственник выпишет...
Підказка - на стендах ЦНАПів
Хропочка з гривкою• 25 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Какую декларацию? Что вы пишете?
Автор гроші від продажу нерухомості буде перевозити за кордон.
Чи у вас інші варіанти?
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляПростецкая
Через тцк. Ещё до войны в конце 2021го муж перепрописывался. через военкомат, причём ещё и мед комиссию заставили проходить
А Ви не в курсі про зміни?
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляСекретница
Поручение это совершенно не тот документ, по которому возможно продать недвижимость
хто Вам таке сказав? Нотаріальне доручення - якраз той документ, по котрому можна продати нерухомість
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Максимум, що вони можете зробити оформити довіреність у посольстві в країні перебування. А далі шукати бажаючого , купити вашу квартиру з такими документами.
Наприклад, наша нотаріус влітку, коли купивали квартиру, наполегливо не радила, купивати по такій схемі, так як:
- довіреності, видані посольством, ніде не реєструються, людина може дати довіреність, завтра чоловік посварився з жінкою, передумав продавати, довіреність відкликати, покупець про це не знає, купує, з часом отримує судові позови від чоловіка
нотаріат країни перебування - в допомогу
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Я записувалась саме на прийом в посольстві і на сайті посольства
А ми зробили у місцевого нотаріуса. Зараз чоловікова сестра у Франції, вони вже давно там, але вирішили продати квартиру. Аналогічний механізм продажі
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Всем спасибо, теперь хоть поняла, что нужно идти в консульство.
В якій Ви країні?
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
1. Муж оформляет доверенность на кого-то в Украине.
2. Вы оформляйте заявление о разрешении на продажу.
3. Уточните, какие в вашей стране требования к доверенностям, следуйте им.
4. Высылаете доверенность и заявление в Украину.
5. Ваш доверенный человек проводит сделку.
6. Заранее подумайте, как будете выводить деньги.
+10000000, головне - наш нотаріус має сформувати текст довіреності, щоб потім не мав претензій
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Вы, наверное, в Польше.
так, але так само по довіреності чоловік вже продав сестри і племінника квартири, зараз продає свекрухи дім (вона теж за кордоном)
Захекалася читать• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А Вы только школу закончили по этому такая умная ?
Кили и Манджаро• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Для Канады так, как вы написали, не получится, например.
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
А если положить на свой счет в банке? по сути перевезти на карте.
можна і так, але будцть ’танці з бубном’, якщо надумаєте купувати там нерухомість
Наполеон Бонапарт• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Боже, но откуда вы такие. Элементарного никто не знает. Я в шоке
. Как вы смогли уехать то из страны? Как вообще жили в этом мире, не имея базовых логических и вседоступных знаний уровня школы?
Тем не менее, у людей квартиры, и за границу уехали. А у вас что.
Угги в горошек• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
ясно, спасибо
Кили и Манджаро• 25 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Чи у вас інші варіанти?
Декларация для этого не нужна. Нужны совсем другие документы.
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
на всю жизнь учит. и законы не меняются
так, принцип дії і правила пошуку потрібного не міняються.
Наполеон Бонапарт• 25 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Я не собираюсь покупать заграницей ничего ( ну пока что) еще до войны думали продавать, но тогда так и не продали. А сейчас они простаивают и не сдаются, ну в общем надо продавать)
Вы еще узнайте как потом эти все деньги вывести за границу. Вот будет задача.
Ответ для13чудоСВЕТА
Так, можна і у місцевого
Але їм треба надати текст
Бажано дві мовні версії
Або одну тоді перекладати на укр
нотаріус підтверджує підпис людини, яка підписала документ, а також те, що вона має на це всі повноваження.
Після цього довіреність потрібно легалізувати, тобто проставити на ній– апостиль, що дасть їй юридичну силу на території України.
Але їм треба надати текст
Бажано дві мовні версії
Або одну тоді перекладати на укр
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
а Ви навіть школу не закінчили, що такий дрімучий правовий нігілізм в елементарному?
Пушкининиана• 25 января 2024
Ответ дляПеремелица
А гроші як вивозити будете думали. Тут писали що з цим є проблеми
чого, є продаж, декларуйте та везіть..
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Так, можна і у місцевого
Але їм треба надати текст
Бажано дві мовні версії
Або одну тоді перекладати на укр
Але їм треба надати текст
Бажано дві мовні версії
Або одну тоді перекладати на укр
+1, завжди текст нам писав наш нотаріус, тому що угода - в правовому полі України. З перекладом вже проблем не було
Котики-муркотики• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Так форум и существует чтоб подсказали , а не причитали .
Автор муж рисует ген доверенности и вы физически являетесь на продажу . Может конечно позвонить в агентство эксклюзив подписать
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляПушкининиана
чого, є продаж, декларуйте та везіть..
тут ще нюанс: для вивозу підтверженням є тільки виписка з банку, якщо це готівка. Тому хто в Європі, то простіше вивозити сумами до 10 тис. євро. Бо для тої ж Польщі для підтверження достатньо договору купівлі-продажу. У Франції нашим також сказали, що договір буде служити підтвердженням.
Пушкининиана• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
ну тоді добре, якщо так в Європі..
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
Ответ дляПушкининиана
ну тоді добре, якщо так в Європі..
Європа різна, я написала за ті країни, про котрі знаю особисто, рештою не цікавилась. Просто треба йти в країні перебування і уточняти. Я, наприклад, консультувалась в їх банку, податковій, нотаріуса, щоб потім не було ніяких зачіпок. Ввіз без декларування - норма єдина для країн ЄС, а от щодо підтвердження походження коштів, то можуть різнитись
Захекалася читать• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы меня с кем то путаете :)
Секретница• 25 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Это говорит Гражданский кодекс.
Недвижимость можно продать по доверенности