Злюка бобер• 25 января 2024
Дівчата, а хто робить пастилу в дегідраторі, поділіться рецептами ;)
ВыФсеВрете• 25 января 2024
Це сушка звичайна? Якщо так то я роблю просто: перемелюю фрукти чи ягоди, накладаю тонким слоєм і сушу, перевіряю коли перестає липнути то вимикаю, охолоне, скручу і нарізаю. Ніяких добавок не додаю, цукру теж.
Язвочка• 25 января 2024
Ютуб, там все подробно рассказано и показано. А те кто делает на продажу свои фишки и секреты не откроют)
Дякую_аж_підскакую• 25 января 2024
350 грам яблучного пюре, 100 грам ягідного пюре або інших фруктів. Трішки води і вперед рівномірно по піддону. В мене ізідрі. Особливо ніяких рецептів звичайної пастили не використовую.