Лорка-хлорка• 25 января 2024
Сік для дитини 1 рік
Читаю одну групу по прикорму, то там пишуть,що сік давати не можна до 3-х років. Поясніть,будь ласка,чому? Туди писати не хочу, бо там зафукають. Ще додам, що сік не магазинний, а домашній.
Соображалочка• 25 января 2024
Розбавте водою і давайте, просто сік кислотність піднімає...тут дивіться по дитині все індивідуально
Стильна штучка• 25 января 2024
сік і компот не рекомендовано
- багато цукру - шкода для зубів
- дитина напʼється соку, в якому висока поживність і не захоче їсти їжу
- сік для організму з точки зору пиття не є корисним, тільки чиста вода
- плюс сік може бути сечогінним, і буде зневоднювати організм
- дитина попʼє сочку/компоту і чисту воду самі пийте, нема дурних
я сік і компот стала давати десь з 2.5 роки, але вода як основа пиття залишається
- багато цукру - шкода для зубів
Коренная киевлянка• 25 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
сік і компот не рекомендовано
- багато цукру - шкода для зубів
’Не захочет есть еду.’... Так соки детям дают не перед едой и не между едой, а после
Воленс-неволенс• 25 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
сік і компот не рекомендовано
- багато цукру - шкода для зубів
Приготовлений власноруч сік не має цукрів.
Якщо немовля не сприймає яблук, можна спробувати сік з бананів та мандаринів.
До речі , інколи банани дешевші, ніж українські яблука
Лапка• 25 января 2024
Тільки кислоти і цукор в соках. Клітковини немає, одна шкода для шкт та зубів. Краще давати свіжі фрукти
Воленс-неволенс• 25 января 2024
Ответ дляЛапка
Автор уточнила, що сік- приготовлений власноруч..
Уважніше читайте
ДваДваВісім• 25 января 2024
Нема необхідності. Кислоти некорисні для зубів, цукор - для підшлункової, швидко росте і падає цукор в крові, привіт швидкому голоду. Плюс немає клітковини, корисної для травлення. Просто фрукти - набагато корисніші по всіх параметрах. А пити воду, просту воду. Не хоче воду - не хоче пити.
Лапка• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Уважніше читайте
І що? Сахароза, фруктоза -це теж цукри, які чудово сприяють карієсу на молочних зубах.
Домашка• 25 января 2024
Бо сік без клітковини, по факту розчин фруктози та вітамінів. Це призводить до швидкого підйому цукру, інсуліну і т.п. фрукти їсти, робити смузі, а воду пити. Вважаю так.
Домашка• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви не знаєте, що таке натуральні цукри у фруктах?
Воленс-неволенс• 25 января 2024
Ответ дляЛапка
Хаха.
Я - радецьке дитя, де всі жрали хліб з цукром.
І не було проблем з зубами.
Лапка• 25 января 2024
Ответ дляДомашка
Не знає, бо радецьке дитя🙄
Ух яка ж Я• 25 января 2024
Нащо він? Вже краще пюре з тієї фрукти зробити. Чисті соки дуже важкі, особливо для дитини.
Лапка• 25 января 2024
Ответ дляДомашка
А якщо воно варене в домашніх умовах ’на око’ по часу, вітамінів там немає.
Стильна штучка• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
а у фруктів немає цукру? 🤣
фрукти і овочі корисно вживати через клітковину. сік її немає.
ну давайте сік, це ж ваша дитина, вас тут ніхто не буде запевняти
Воленс-неволенс• 25 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
а у фруктів немає цукру? 🤣
Тобто, шмат м´яса є більш кориснішім, ніж яблуко?
Стильна штучка• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
а мʼясо тут до чого?
Лапка• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо говорити про дітей віком 1 рік, м´ясо для них дуже важливе, так як залізо з м´яса засвоюється краще, ніж з яблука, тому по актуальним рекомендаціям м´ясо вводять у прикорм з 6 місяців і воно бажано, щоб було в раціоні щодня.
Единорог помог• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
ви впевнені?
банани 60+ грн за кг, а я блука від 20 починаються грн за кг
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
сік і компот не рекомендовано
- багато цукру - шкода для зубів
В дитячих соках не має цукру це раз,
По друге, при правильному вживанні порушуватись режим харчування не буде теж.
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляЛапка
😂😂😂😂😂 що за діч
Лапка• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
В дитячих соках не має цукру це раз,
В дитячих соках не повинно бути ДОДАНОГО цукру, природні цукри там є, як в усіх фруктах, причому багато, але у фруктах окрім цукру і кислот є ще й клітковина, саме в ній найбільша цінність, плюс вітаміни, мінерали, що містяттся у свіжих плодах. Переварений сік з фруків, як і компот, не має ніякої користі.
Стильна штучка• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
В дитячих соках не має цукру це раз,
цукру немає, ага) фрукти не солодкі
ПлакалаВАвто• 25 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Уважніше читайте
Так яка різниця де він був зроблений,вдома чи на виробництві?вся корисна клітковина піде до смітнику,а сахароза вичавиться в стакан дитині,де тут користь?
Воленс-неволенс• 26 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
У мене в смітник ідуть лише зернятка.
Соковижималка з Польщі, якій років 30
Гуде, як трактор
Соковижималка з Польщі, якій років 30
Гуде, як трактор