Пліснявілий сир• 25 января 2024
Де зараз купувати бланки податкової звітності?
Друкувати з і-нета не виходить. Раніше вони при податкових продавались, зараз - немає. Де їх взяти?
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляЗайченя
При налоговой есть, в инете тоже был в прошлом году, он менялся?
Та вони весь час вносять якісь зміни. І в інтернеті мільон ресурсів, де є ці бланки, однак, незрозуміло, чи вони актуальні і правильні. Раніше біля податкових завжди самі актуальні можна було купити. Тепер не продають.
Научительница• 25 января 2024
При вході в електронний кабінет є всі актуальні бланки. Або зробіть ецп бещкош овне та здавайте ті звіти електронно.
Сирожено_пирожено• 25 января 2024
ой
кто-то еще сдает на бумаге?
скачайте в интернете и распечатайте в любом ксерокс-центре
кто-то еще сдает на бумаге?
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляНаучительница
У мене закінчився строк ключа, я не можу увійти в кабінет. І зробити його вже немає часу.
Сирожено_пирожено• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Если есть карта приват, то это делается в приват-24 за 5 минут.
Научительница• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Чому немає часу? Приват робить за хвилини, або в тій же податковій, де ви бланки купувати збирались.
Сирожено_пирожено• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
и входить не обязательно
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, Приват. Дякую, подивлюсь. Бо як робити через податкову, то там 100500 документів назбирати треба. То цілий квест.
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляНаучительница
Бланки є на головній сторінці кабінету і заходити непотрібно.
Дякую!
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
и входить не обязательно
Дуже дякую!
Сирожено_пирожено• 25 января 2024
Ответ дляПліснявілий сир
или через Вчасно
Пліснявілий сир
• 25 января 2024
Ответ дляIncol
А Приватбанк маєте ? Також через Дію можна зробити, це значно швидше, чим їздити в податкову.
Дуже дякую, спробую!
Бубль Гум)• 21 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Боже через приват , укрсиб сделайте ,