Поліцейський патруль• Изменено 26 января 2024

Ви пишете блогерам, які несуть дурню?

Особливо зараз деякі блогерші, які вєщають з Німеччини, несуть такий брєд, що соромно їх слухати. Я розумію роздратування тих, хто дивиться це з України.
Наприклад, Хто в Німеччині, той знає, що Тафель дається обмеженому колу: інвалідам, пенсіонерам, багатодітним, все.
Допомоги дійсно достатньо для придбання продуктів.
Оці блогерські відоси про Тафель, фукання, іронія, сарказм- демонструє ненажерливість деяких українців. Насправді більшість адекватних людей від цього виду допомоги відмовляється.
Особливо, коли виїхала з чоловіком.
Як ви розумієте, більшість чоловіків, які виїхали «інваліди» і працювати не можуть.
Оцей сарказм- ха-ха- погонять на роботу, не дочекаєтесь, дуже недоречний.
Зараз дійсно Джоб центр наполегливо пропонує роботу і багато хто вимушений був погодитись. Найчастіше це будинки престарілих.
Чоловікам роботу знаходять дуже швидко. Робота для чоловіків є завжди, і мова особливо не потрібна. Жінкам теж, на освіту особливо не звертають увагу. Закінчив курс В1- йди працюй.
Дивлюсь деяких блогєрш і розумію, що завдячуємо їм таким відношенням до біженців як з боку українців так і українців, які вже в Німеччині давно.
Написати коментар- ти хейтер, жалоба, блокування.
Мій пост про те, що багато чого, що ви бачите в Тік тоці, Інстаграм, про життя біженців- це дурня, особисте бачення, яке часто не відповідає дійсності, за яке соромно. Хайпнути- не думаючи про наслідки, що наляпала- головна мета.
Життя в Німеччині- це не тільки Лідл, ДМ, дорога на курси.
Це пошук роботи, волонтерство, питання з дітьми, вивчення мови.
Уявіть що більшість без чоловіків і справляються.
У мене бажання всім блогершам, які з чоловіками по Тафелям ходять
І показують, що в Німеччині просто ходять взад- вперед з Lidl в DM- відключити Інтернет.
У тих, хто працює, часу на всяку дурню- не вистачає.
Бесбардак• 26 января 2024
Ну так не слушайте. Вы же им своими просмотрами активность и поднимаете. Плюс, они опять же для активности и несут этот бред, чтобы тригерить хомяков

Творческий типаж• 26 января 2024
Конечно, они так смешно оправдываться
Намазюкана нішою• 26 января 2024
Никогда никаких блогеров не смотрела.
автор Поліцейський патруль • 26 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Конечно, они так смешно оправдываться
Все законно, мають право.
Пусин Кукин• 26 января 2024
Я всяку дурню не дивлюся.
Мамин тріль• 26 января 2024
конечно пишите, развивайте их блог и помогайте зарабатывать)
Без образів• 26 января 2024
Не смотрю такое. Когда была беженкой старалась вообще помалкивать и была благодарна за любую помощь принимающей страны.

вАлнуюся сильнА• 26 января 2024
Вони мені не цікаві. Провокаторам не пишу, будь-яка реакція підтримує їх популярність
Жена_КотораяСтена• 26 января 2024
Ні, люди взагалі таку дурню у тих рілзах знімають - мене на всіх не вистачить.
Ужгород• 26 января 2024
Давно смирилась что большенство дурачки
Вони вєщають це в маси- їм вірять.
Але це реальна дурня!
Прилипало• 26 января 2024
А як в Німеччині не справлятися, якщо там соціал хороший. Не має ніякої різниці як ти виїхав, з дітьми, чи з чоловіком. Хочеш накопичити соціал, то або економ, або знаходь інші способи, такі як Тафель.
Ну відпишіться ви від людини, якщо вона не цікава вам. Чи вам хочеться повоювати з вітряними млинами?
Метровий сантиметр• 26 января 2024
От каждого вашего комментария им капают денежки, так что если не хотите чтоб они зарабатывали не пишите им.
Ответ дляПрилипало
Мені хочетсья таким відключити інтернтет.
Вони впливають на формування думки про украінців.
Прилипало• 26 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Інтернет ви можете виключити тільки собі, що я і раджу зробити.
Ответ дляПрилипало
Навіщо?
Заздрю?
Я хейтер?
Нєєго на панімаю?
Играю_на_кларнете• 26 января 2024
Чим більше Ви їй пишите - тим більше активна її сторінка. Тим більше грошей вона заробляє. Не пишу. Відпишуюсь, та і все.
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я б цій блогерші і євро не заплатила. На чому вони заробляють?
Играю_на_кларнете• 26 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
На рекламі. Чим більш активна її сторінка - тим більше у неї переглядів.

Мальчижка• 26 января 2024
Не смотрю всякую херню
Прилипало• 26 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Навіщо?
Заздрю?
Я хейтер?
Нєєго на панімаю?
У вас потік не звʼязаних між собою слів?
Ви написали, що хочете їм відключити інтернет. Але зробити цього фізично не можете. А от собі можете. Навіщо нервувати через якихось там блогерів. Для мене це дно
Хропочка з гривкою• 26 января 2024
А может вы просто перестанете смотреть блогеров , которые вас так раздражают и вместо того, чтобы строчить им комментарии , займётесь чем - то полезным и нужным в вашей реальной жизни ? Это гораздо разумней и конструктивней.
Ответ дляХропочка з гривкою
Я взагалі не коментую блогерів.
Але жити за принципом «какая разніца» мені важко.
Такі блогерші впливають на формування суспільної думки.
Тому і запитую, як на них впливати?
Ответ дляПрилипало
Я не нервую, але спокійно дивитись на цей брєд важко. Всі хто коментує і пише їм про це - завісніки і хейтери.
Прилипало• 26 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну так у вас ж вибір. Дивитися чи ні.
Пенек Возмездия• 19 февраля 2024
У автора, видимо, много свободного времени, раз такой ерундой занимается.
автор Поліцейський патруль • 20 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А має бути какая разніца?
Може час щось змінити?
Нє?
Пенек Возмездия• 20 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А має бути какая разніца?
Може час щось змінити?
Нє?
Вы реально ничего им не сделаете.
На диване возмущаться и я могу.
Пенек Возмездия• 20 февраля 2024
Снимите анонимов с темы, админы.
Мне нужно знать, кого блочить.
Пенек Возмездия• 20 февраля 2024
Ответ дляПрилипало
Вот именно, потому что явно человек как с цепи сорвался.