Поліцейський патруль• Изменено 26 января 2024
Ви пишете блогерам, які несуть дурню?
Особливо зараз деякі блогерші, які вєщають з Німеччини, несуть такий брєд, що соромно їх слухати. Я розумію роздратування тих, хто дивиться це з України.
Наприклад, Хто в Німеччині, той знає, що Тафель дається обмеженому колу: інвалідам, пенсіонерам, багатодітним, все.
Допомоги дійсно достатньо для придбання продуктів.
Оці блогерські відоси про Тафель, фукання, іронія, сарказм- демонструє ненажерливість деяких українців. Насправді більшість адекватних людей від цього виду допомоги відмовляється.
Особливо, коли виїхала з чоловіком.
Як ви розумієте, більшість чоловіків, які виїхали «інваліди» і працювати не можуть.
Оцей сарказм- ха-ха- погонять на роботу, не дочекаєтесь, дуже недоречний.
Зараз дійсно Джоб центр наполегливо пропонує роботу і багато хто вимушений був погодитись. Найчастіше це будинки престарілих.
Чоловікам роботу знаходять дуже швидко. Робота для чоловіків є завжди, і мова особливо не потрібна. Жінкам теж, на освіту особливо не звертають увагу. Закінчив курс В1- йди працюй.
Дивлюсь деяких блогєрш і розумію, що завдячуємо їм таким відношенням до біженців як з боку українців так і українців, які вже в Німеччині давно.
Написати коментар- ти хейтер, жалоба, блокування.
Мій пост про те, що багато чого, що ви бачите в Тік тоці, Інстаграм, про життя біженців- це дурня, особисте бачення, яке часто не відповідає дійсності, за яке соромно. Хайпнути- не думаючи про наслідки, що наляпала- головна мета.
Життя в Німеччині- це не тільки Лідл, ДМ, дорога на курси.
Це пошук роботи, волонтерство, питання з дітьми, вивчення мови.
Уявіть що більшість без чоловіків і справляються.
У мене бажання всім блогершам, які з чоловіками по Тафелям ходять
І показують, що в Німеччині просто ходять взад- вперед з Lidl в DM- відключити Інтернет.
У тих, хто працює, часу на всяку дурню- не вистачає.
Особливо, коли виїхала з чоловіком.