«Поїздки українців додому у відпустку та на свята свідчить про те, що їм не потрібен захист…» Текст статті не копіюється - тому фото-скрін.
Цікаво, народ з Польщі хлине до Німеччини?
Odna Takaya• 26 января 2024
Ответ дляАфри
Это и есть все.
Или вы думаете что иностранцы живут в Польше без карт побыта?
Как бы по рабочим, гуманитарным визам, ещё живут.
И не думаю,а знаю.
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляroksinata
Я уже тут, з двома дітьми. Працюю продавцем і знімаю двох кімнатну квартиру в передмісті Варшави. На роботі теж є українці і хто знімає кімнату, хто кавалерку, але їхньої зарплати їм хватає і на зйом і на життя. У Києві не жила, але щось сумніваюся що мені б хватило там грошей навіть на квартиру, при таких же умовах.
Вистачило б теж.
Я з Києва
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляNa_t_li
И ?
Вас первое время поддерживало государство и давало время найти работу и стать на ноги.
В Германии и Норвегии, в Ирландии и Англии и дальше поддерживает.
Польша что-то начала резко прикручивать гайки.
В якому сенсі різко?
Всі ці програми були від початку і зараз теж є.
А балакати вони можуть все, що завгодно
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляroksinata
Ну і що до спеціальностей. Брат підтвердив диплом інженера і працює по спеціальності, аж півтора року йому це зайняло.
:)
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляNa_t_li
Заробитчане примерно так и ехали. Тоже с одним чемоданом и смутно понимая куда они попадут. В какую опу на заводе.
Просто заробитчане ехали не в спешке и это было их решение.
А вот беженцев ( особенно первые 3 месяца войны) конечно жалко, что люди в панике и полной растерянности бежали от войны.
Ні, спочатку їхав один член родини, потім поступово перебиралися інші.
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А що, ЄС фінансував і продовжує фінансувати Україну в розмірах, яких датує Польщу? Чи хто повинен за вас утримувати ваших дітей?
А хто їх утримує крім мене?
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Так ті,хто працює і карту побиту можуть отримати. Отримав та й катайся собі, але якщо ти під захистом то дійсно, які покатушки?
Так всі працюючі вже з картами побиту :))
Ответ дляOla_la-d152
увы. многие страны вводят такое условие. Я тоже далеко не ехала, под границей остановилась, в Молдове, что б часто ездить к маме старенькой. Но, Молдова уже в этом году ввела, что если больше 45 дней в году выезжаешь защита анулируется. Думаю в следующем году большинство стран обновят условия, защищенным либо не выезжать из страны защиты - либо домой
Тогда украинцы начнут подаваться на беженство повально. Они этого не хотели, поэтому придумали защиту эту...ну-ну, пусть.
Odna Takaya• 26 января 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну, й добре. Про що тоді тема?
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Ну, й добре. Про що тоді тема?
Про те, що українці тішаться від того, того, що в Польщі наших людей позбавлять допомоги :)
Борисфенка• 26 января 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Нє, не так. Авторка в Німеччині переживає, що всі біженці з Польщі переїдуть в Німеччину, а потім всіх позбавлять допомоги чи виженуть.
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Ответ дляNa_t_li
Это если семья полная: м+ж
Многия одинокие женщины ехали сами как заробитчанки вникуда.
:)))
Ответ дляБорисфенка
Авторка працює в Австрії, в неї там постійний контракт і нерухомість. Вона просто переживає за Україну і українців.
Борисфенка• 26 января 2024
Ответ дляbegovelik
І авторка нічого не чула про існування Євросоюзу і тому читає інтерв´ю польської волонтерки Аніти і верзе казна-що???
rainbow in the sky• 26 января 2024
’Польща планує.......’ А Україна не планує скасувати виплати ВПО?
Борисфенка• 26 января 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Як Польща може щось планувати, перебуваючи в ЄС? Ну що за дитячий садок?
rainbow in the sky• 26 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Я про перші два слова з заголовку! Так у автора,я так і написала)
Борисфенка• 26 января 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Та це моє обурення до авторки, а не до вас.
Волонтерка сказала, що Польща запланувала. І сміх, і гріх.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 января 2024
Ответ дляSandr1n
Подивіться, вище навела статистику, чи вигідно Польщ розвертати українців чи то популстичні балачки політиків.
Я бачила ту статистику ще в грудні. І шо? Незважаючи на те, що в Польщі працюють 95% дорослих а в Німеччині лише 18, Пільги будуть скасовувати всюди. Ну і щодо карти побуту, в мене друзі в серпні подали і досі отримати не можуть. Контракт офіційний, айті.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну як шо, це повинно заспокоїти занепокоєних тим, що невдячні українські біженці обїідають Польщу.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 января 2024
Ответ дляNa_t_li
Я мужчину знаю, была у него в Марках ( напротив Икеа) на даче этой.
Говорит, что купил за 20000 зл участок 3 сотки и построил домик из блоков. Около 60 или 70 метров он, двухэтажный. Живёт он с женой и ребенком 3 г. и свекровью круглый год. Топят дровами.
Конечно там и развернуться негде на том участке, в домик сам не заходила.
Но все таки не снимать за 4000 зл.
Українець? Польща дозволила іноземцям землю купувати?
Marge Simpson• 26 января 2024
Ответ дляbegovelik
Хз, но поляки говорят, что есть )
Автор, бред! В Польше давно нет льгот! Цены себе не сложат.
Tanchik111• 26 января 2024
Ответ дляnata.ant
В сенсі не існує садочків безкоштовних? Ви таке хоч не пишіть нікому
Цікаво, у вас бескоштовний? Я за садочок плачу від 350 до 450 злотих на місяць. Державний садок. Плюс всілякі фонди, екскурсії. А ви ні?