Дідова баба• 26 января 2024

Мене прийняли на роботу, але щось дуже дивно. Де підстава?

Прийшла, розказала, відповіла. Кажу, що в понеділок хочу на роботу, що мене запросили в офіс на перший день сьогодні, і я після цієї співбесіди поїду. Мені кажуть " ви нам сподобались, виходьте в понеділок. їдьте в ту компанію, до кінця дня скажете сьогодні"
ну я поїхала до тих, але вирішила залишитись таки тут. вже відправила документи їм і в понеділок іду.
але так дивно - я навіть не чекала , щоб вони вибрали. просто в кінці сказали таке і все. якось насторожує
Дама_с_караваем• 26 января 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Не захотіли віддавати потрібного їм працівника компанії 2. Швидше за все через брак працівників, бо можливо, або заробітна плата не дуже висока, або немає кому працювати через те, що більшість цінних працівників виїхали закордон.
Співбесідували на цьому тижні чотирьох, на наступному ще одну. Це аут. Вибираємо кращих із гірших. Хороша зп, страховка, цікава робота, норм колектив, закордонні відрядження.
Подається повний шлак.

Дама_с_караваем• 26 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ви думаєте це був диктант? 😂
Переказ
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
может начальник хочет вас как любовницу, а потом женится)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я бы вас гнала с обеих компаний, интересно кем вы туда устраиваетесь. Разве что уборщицей можно, вы ж двух слов связать не можете
а Вы делаете много ошибок, но Вас не гонят)
Свекруня• 26 января 2024
Може зп не дуже або робота така собі, що у них мало кандидатів для вибору
Свекруня• 26 января 2024
Так і взагалі що в цьому такого, можливо шукають багато працівників просто тому й беруть майже всіх. Зп скоріш за все маленька і для роботи багато знань не треба
Леопардові панчохи• 26 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я зато ясно изьясняюсь

Смайлик• 26 января 2024
Ответ дляДідова баба
копію документів відправила, так
А чого спішили? В понеділок вони могли б спокійно вас оформити.
Менеджер по роботі з клієнтами?
автор Дідова баба • 26 января 2024
Ответ дляСмайлик
Менеджер по роботі з клієнтами?
Мене попросити заповнити дещо
Типу анкета у відділ карту
А в понеділок віднесу документи, то і оформлять
Ні, борони Боже, не він
Невгамовна Бу• 27 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Перекладіть хтось мені......
я думала,что я одна не поняла этой ахинеи
Невгамовна Бу• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
що вам дасть ця інформація?
очень многое для понимания что за ажиотаж там-все Вас хотят взять на работу.Может мы не на тех учились?
автор Дідова баба • 27 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
‚Всі‘ - це дві компанії?