Майструю крила• 26 января 2024
Мені 41, вперше буду вчителем
Переїхала в іншу країну зараз, за освітою вчитель, ніколи не працювала в школі. Переважно сиділа вдома. А ось зараз почала працювати в новій країні в школі асистентом вчителя. І ось мені сказали, що багато наших дітей- підлітків приїхали і я буду викладати їм мову. Почала я цю мову вчити півтора роки тому. Так несподівано.
Підскажіть свої фішки у роботі вчителем)
Княгиня пітьми• 26 января 2024
Я не учитель. Но вам советую начинать подбухивать потихоньку. Без опыта и с подростками на трезвую голову и прибить случайно кого нибудь можно
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Вже почала) дякую
ОдинРазНадетое• 26 января 2024
Сочувствую, я не смогла, нервы не выдержали, хотела своих учеников убить
ОдинРазНадетое• 26 января 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Вы правы, по другому никак
Семенівни сусідка• 26 января 2024
Ответ длямиссАрфография
Капец! Сейчас специалисты остались?
С ссср да их куча бестолковых и ничего не хотящих .. автор хоть фишками интересуется .
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляРекламама
Запивайте успокоительное вискарем
Звідки ви знаєте, як мене звати?)
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Вже почала) дякую
Германия? А чему вы научите детей, сами не зная языка? На уровне это морковка, а это редиска? Отказывайтесь
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Норвегія, здавала екзамени. Розмовний рівень В2, письмовий В1
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Я теж вчитель і розмовний майже В2. Але ви хіба не розумієте, що то дуже мало? І що насправді нема того В2, навіть якщо іспит сдали. Це не той рівень,коли ви можете викладати. Ну хіба що А1. Це треш, ставити дітям такого вчителя
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ длямиссАрфография
Капец! Сейчас специалисты остались?
Та де там
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Я думаю, що керівництву школи видніше треш чи не треш. Діти будуть вчити з нуля
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Керівництву то байдуже, я вже надивилась на такі випадки. Бо їм треба хоч хтось, хто хоч якось мову розуміє. Бо нема кому викладати таким дітям
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
У вас песимістичне мислення.
Барвіночка• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Я вчителька англійської, пристойно володію, і мені на повному серйозі і не одна людина казала, що в закордонних школах зовсім необов´язково, щоб вчитель іноземної мови на цій мові розмовляв. Немає такого у вимогах до вчительких скіллів і відповідно цього ніхто не соромиться, так і треба. І це мова йшла про розвинуті країни. Тобто який це рівень, що й не розмовляяє - А2 напевно
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
У вас песимістичне мислення.
Ні. Але я б не хтіла своїй дитині такого викладача. А ви своїй? Викладати мову, коли вчите її лише 1,5 року, то нормально?
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляБарвіночка
На А2 хоч щось кажуть, А1. Он авторка вже каже, що керівництву школи видніше. Але це жах
Янка-угомонись• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
І що, не вчити таких дітей зовсім?
Автор разом з дітьми довчить.
Столічна штучка• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
В моїй групі дівчину, вчителя за фахом, зняли з курсів і відправили працювати вчителем в молодші класи. Це було в вересні 2023, а приїхала вона в квітні.
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
І що, не вчити таких дітей зовсім?
Автор разом з дітьми довчить.
Дітей вона нічому не навчить. Відмовитись. Знайдеться нормальний місцевий вчитель
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А яка країна?
Янка-угомонись• 26 января 2024
Автор, вам тут зараз розкажуть що нічого у вас не вийде. Пробуйте. Вчитель краще ніж прибиральниця.
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Для неї краще, а для дітей? Якби вона навчала вашу дитину?
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Звідки ви знаєте? Міняйте своє ставлення до життя
Швидка Настя• 26 января 2024
Важливо ж не просто мову знати, а володіти методиками викладання для дітей різного віку. Дуже здивована рішенням керівництва школи. Вам пощастило. Старайтесь.
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Дякую. Я стараюсь. Я рік ходила на мовну практику в школу. Діти до мене тягнуться
Аноним с кешбеком• 26 января 2024
Несколько моих однокурсников (иняз) вашего возраста уже преподают в немецких школах, хотя учителями никогда не работали. Немецкий учат, знают хорошо английский, вначале в интеграционных классах, сейчас уже и в обычных - учителями англ или начальная школа. В Германии дефицит педагогов. А, и в садиках тоже работают.
Янка-угомонись• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Ой, а то в наших школах всі капець які спеціалісти.
П.с закінчила пед.