Майструю крила• 26 января 2024
Мені 41, вперше буду вчителем
Переїхала в іншу країну зараз, за освітою вчитель, ніколи не працювала в школі. Переважно сиділа вдома. А ось зараз почала працювати в новій країні в школі асистентом вчителя. І ось мені сказали, що багато наших дітей- підлітків приїхали і я буду викладати їм мову. Почала я цю мову вчити півтора роки тому. Так несподівано.
Підскажіть свої фішки у роботі вчителем)
Аноним с кешбеком• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ой, а то в наших школах всі капець які спеціалісти.
П.с закінчила пед.
В наших школах сейчас тоже уже конкретный дефицит кадров(((. За границей хоть зарплата нормальная, а у нас? Я как-то больше за наших детей волнуюсь, кто их учить через пару лет будет…
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Автор, вам тут зараз розкажуть що нічого у вас не вийде. Пробуйте. Вчитель краще ніж прибиральниця.
Дякую, дякую, дякую♥️♥️♥️
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
П.с закінчила пед.
Людина, розмовляючі на рідній мові з народження, вчиться 5 років, щоб бути вчителем, і тут така автор півтора року повчила мову на курсах і вже здатна її викладати?
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Таке враження, що вас завидки беруть, от чесно
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Ні, я просто вчитель і мати. І я в шоці. Бо після таких, як ви, батьки ще беруть репетиторів.
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Ви виїздили з України взагалі?
Янка-угомонись• 26 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А немає кому. Мій факультет де 18 років кому було студентів більше ніж вміщалось в аудиторії, в минулому році був майже порожній, страшний недобір, просто стайка студентів пробігла і все.
Янка-угомонись• 26 января 2024
Ответ дляПапина дочка
За кордоном система навчання трохи інша, чи я помиляюсь.
Щось тут батьки просто в захваті від тієї системи, і діти там всі відмінники, і без знання мови між іншим, і класно і легко і т.д.
Чому ж автор не справиться? Ви ж її не знаєте? Може вона як пітбуль буде гризти навчання
Папина дочка• 26 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Ви виїздили з України взагалі?
Так. Я в Німеччині. Але я вчила мову не 1,5 роки, як ви, а з 11 років. Я вільно володію мовою, від того і в шоці. Бо у наших школах вчителі з рівнем С1. Який В2?
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Так, я пітбуль♥️
Нульовий сантиметр• 26 января 2024
Успіхів вам, автор! У вас все буде добре і діти і батьки будуть задоволені! Діткам ви дасте основи з опорою на рідну мову, у цьому ваша перевага . Ви можете перекласти, порівняти придумати аналогію та асоціації до слів та граматики, зацікавити діток і вибрати для них матеріали цікаві та необхідні, адже самі розумієте і проходите цей шлях…найважливіше, далі їх мова відшліфується легко, адже вони живуть в середовищі та й ви не одна їх вчителька будете. PS. У мене на курсах в Києві був носій англійської на уроках він хвилин 10 говорив про погоду, а потім читав газету взагалі не напрягався і не заохочував , а були наші викладі які віддавались на повну і це в Britisch council…
Майструю крила
• 26 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Хай сонечко завжди світить вам ♥️🌻♥️