Реверанс• 26 января 2024

Ще 17 депутатів від партії "Слуга народу" написали Заяви про складання мандата

Ще 17 народних депутатів від партії ’Слуга народу’ написали Заяви про складання мандата. Про це повідомив чільник фракції Давид Арахамія під час дискусії в рамках проєкту ’Нова країна’.

’У парламенті наближається велика криза. Тільки в моїй фракції 17 заяв на складання мандата. Тобто, тепер у парламенті 401 людина, ще одну ми точно відпустимо за медичними обставинами. Буде вже 400 людей. Мінімально необхідну кількість для ухвалення рішень, а саме – 226 депутатів із 400, дуже важко збирати. Знаю, що в інших фракціях теж є люди, які хочуть піти’, – сказав Арахамія.
Як раніше повідомляв 5.ua, нардеп-мажоритарник Єфімов складає мандат. Обраний у Краматорську депутат очолював депутатську групу ’Відновлення України’.

Нагадаємо, що в серпні Верховна Рада позбавила мандата ’слугу’ Холодова.

Дивіться також відео: ’Слуга’ Холодов, який живе за кордоном, склав мандат – Віталій Гайдукевич.

https://www.5.ua/polityka/shche-17-narodnykh-deput...

Хто питав,що буде в кінці.
Здається почалося
Результат:
вже голосів: 155
85 (54.84%) Більше красти тут нічого
36 (23.23%) Мільйонери-слуги відпочинуть
34 (21.94%) Ваш варіант
Seehund• 26 января 2024
Ответ дляSolgAvA
понятия не имею. у нас один выходец с нашей конторы- облезлое чмо, с троещины, каким-то чудом затисался в слуги, его наши прокляли и там неликвид. Удивлена
У нас одно время был в городе их офис, любой придурок мог вступить.
--Мята-• 26 января 2024
Ответ дляCarin
Вы меня извините, но вот это как понимать?

’Мінімально необхідну кількість для ухвалення рішень, а саме – 226 депутатів із 400, дуже важко збирати.’
_________

Они на работу демонстративно не являются или как?
голосов имеется ввиду
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляSeehund
ну в ВРУ попать по спискам нужно иметь связи, Не говорю что ум. Брагарь - продавайте собак, оплачивайте коммуналку- яркий тому пример.Сын няни детей ’гаранта’. Безуглая туда же. Ну и можно долго расписывать. ВообЩЕэто последний през ...дальше что будет- увидим
Carin• 26 января 2024
Поняла в каком смысле, спасибо!
--Мята-• 26 января 2024
вообще-то это совсем не хорошо
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Повна блокада Ради?
Команда з москви?
такого не будет.
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляBransoletka
Команда з Москви
та ладно, какая?
mavka.cy• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Бабло в конвертах перестало капати?
Чи вже назбирали на безбідну старість дітям?
тут головне, мабуть, вчасно вийти. хто останній той вимикає світло. Крайній тобто
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ для--Мята-
вообще-то это совсем не хорошо
ну как бы давно не хорошо, слуги сами охеревают
RaminaSonne• 26 января 2024
Попутного вітру й лопатою по горбу.
Свій варіант: чують щури, що незабаром із вилами за ними прийдуть.
Чомучка• 26 января 2024
Мабуть на передок пішли
miamav• 26 января 2024
Ніхто не розуміє навіщо це робиться????? Строк зе закінчується, щоб не робити перевибори президента, будуть вибори у раду проводити. Ще зе із єрмаком не все спиз..вибрали. Та і зараз їм аж ніяк не можна втрачати владу, бо візьмуть їх за одне місце.
Star39• 26 января 2024
Ответ дляCarin

_________

174+ постоянно депутата прогуливают. Или по Мальдивам
Павела• 26 января 2024
Ответ дляSara Ice
Бояться брати гріх на душу, підписуючи новий законопроект 10378
Про гріх смішно, звичайно. Може відчувають, що пахне жареним, але думаю їх дожмуть
Isidda• 26 января 2024
Це тільки зі слуг стільки,а ще з інших партій народ валить.Бояться.Взялося за них СБУ добре.Нехай валять,50-100 депутатів хватить з разних партій.
Нова-плюс• 26 января 2024
Где-то есть фамилии этих 17 депутатов?
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Бабло в конвертах перестало капати?
И то и другое . И пока не прижали фост.
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляSolgAvA
никто их не отпустит, пальцы в двери- и до конца.
Ловушка.
Игра не окончена.
Не не,
Яйки.
В двери только 🥚🥚
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляЧомучка
Мабуть на передок пішли
Передком пишлы
автор Реверанс • 26 января 2024
Ответ дляMangoskin
И на фронт всех этих трутней !
Вони поїдуть на Мальдіви.
Навмисно Зеленський дозволяє друге громадянство
liss• 26 января 2024
Пусть валят .. я готова туда идти 🤞
Heksa• 26 января 2024
Ответ дляFilomena
Рада це інституція що зараз хоча б номінально робить країну демократичною. Дає доступ різним політичним силам.
Чи має лишитися лиш апарат президента?
Це взагалі не смішно, а трагічно.
Монобільшість - це не про демократію
granfola• 26 января 2024
Когда заканчивается их срок полномочий? Кто знает дату?
MaBka• 26 января 2024
Насправді мені це не подобається. Тікати всі збираються. Купувати довідки різні і виїздити. Ситуація погана у нас, не відомо що буде. Якась країна під´єднається до раші, або декілька.
Не дарма Європа готується до війни. Замість того, щоб нам допомогти - вони чекають, коли сволоти протопчуться по нам і підуть далі
Takamaka• 27 января 2024
Ответ дляFilomena
Чи має лишитися лиш апарат президента?
Це взагалі не смішно, а трагічно.
++++
L-i-s-a-92af• 27 января 2024
Ответ дляinresta
всех уволить
нафига столько дармоедов.
вот, к примеру,
в Дании только 135 депутатов.
В Данії населення 5млн.
Хоч би думали інколи,перш ніж писати
L-i-s-a-92af• 27 января 2024
Ответ дляMangoskin
А она что-то нормальное принимает ?
И уже нелегитимна с октября .
Любимая песня ольгиских троллей про ’ нелегитимных’
Вы за своим хйлом следить не забывайте
Чомучка• 27 января 2024
Ответ дляmiamav
Що можна зробити?
Mangoskin• 27 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы за своим хйлом следить не забывайте
Вы ее и поете и он ваш , а не мой
miamav• 27 января 2024
Ответ дляЧомучка
Що можна зробити?
Хороше питання, але не знаю. Якби ввели стан війни, то тоді Залужний головний і всіх можна взяти за одне місце. Що зе, що всіх депутатів. Тому його і не ввели. Треба знати закони щоб створити коаліцію і на законних правах закінчити це блядство