Реверанс• 26 января 2024

Ще 17 депутатів від партії "Слуга народу" написали Заяви про складання мандата

Ще 17 народних депутатів від партії ’Слуга народу’ написали Заяви про складання мандата. Про це повідомив чільник фракції Давид Арахамія під час дискусії в рамках проєкту ’Нова країна’.

’У парламенті наближається велика криза. Тільки в моїй фракції 17 заяв на складання мандата. Тобто, тепер у парламенті 401 людина, ще одну ми точно відпустимо за медичними обставинами. Буде вже 400 людей. Мінімально необхідну кількість для ухвалення рішень, а саме – 226 депутатів із 400, дуже важко збирати. Знаю, що в інших фракціях теж є люди, які хочуть піти’, – сказав Арахамія.
Як раніше повідомляв 5.ua, нардеп-мажоритарник Єфімов складає мандат. Обраний у Краматорську депутат очолював депутатську групу ’Відновлення України’.

Нагадаємо, що в серпні Верховна Рада позбавила мандата ’слугу’ Холодова.

Дивіться також відео: ’Слуга’ Холодов, який живе за кордоном, склав мандат – Віталій Гайдукевич.

https://www.5.ua/polityka/shche-17-narodnykh-deput...

Хто питав,що буде в кінці.
Здається почалося
Результат:
вже голосів: 155
85 (54.84%) Більше красти тут нічого
36 (23.23%) Мільйонери-слуги відпочинуть
34 (21.94%) Ваш варіант
Sara Ice• 26 января 2024
Бояться брати гріх на душу, підписуючи новий законопроект 10378
автор Реверанс • 26 января 2024
Бабло в конвертах перестало капати?
Чи вже назбирали на безбідну старість дітям?
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Амінь
Masha 2506• 26 января 2024
Попутній вітер в сраку.
автор Реверанс • 26 января 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Амінь
Повна блокада Ради?
Команда з москви?
Seehund• 26 января 2024
Будет президент все единогласно сам принимать, не переживайте.
Riesling• 26 января 2024
Всіх звільнити до кінця війни і повісити замок.
Після - переобрати повністю.
Snezhi• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Бабло в конвертах перестало капати?
Правнукам😂
inresta• 26 января 2024
всех уволить
нафига столько дармоедов.
вот, к примеру,
в Дании только 135 депутатов.
Filomena• 26 января 2024
Люди йшли хайпувати і дерибанити(
Кризисний уряд на зразок Ізраїлю.
Sara Ice• 26 января 2024
Кількість депутатів має бути пропорційно зменшена до тієї кількості людей, які проживають зараз на підконтрольній Україні території.
tashara777• 26 января 2024
Хай усі складуть, яка економія одразу
nutty• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Бабло в конвертах перестало капати?
США сворачивает помощь просто
Filomena• 26 января 2024
Ответ дляinresta
всех уволить
нафига столько дармоедов.
вот, к примеру,
в Дании только 135 депутатов.
А міністерства?
Там ще більше. Якщо тільки у Єрмака 40 позаштатних радників.
Що робити в Раді, коли керують все одно інші?
Bransoletka• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Повна блокада Ради?
Команда з москви?
Команда з Москви
Ирина_Б_• 26 января 2024
на фронт?)))
Мимо_шла• 26 января 2024
Так может тогда выборы проведем?
Раз депутаты не хотят больше работать в раде
Mangoskin• 26 января 2024
Ответ дляРеверанс
Повна блокада Ради?
Команда з москви?
А она что-то нормальное принимает ?
И уже нелегитимна с октября .
Mangoskin• 26 января 2024
Ответ дляRiesling
Після - переобрати повністю.
И на фронт всех этих трутней !
Filomena• 26 января 2024
Ответ дляMangoskin
А она что-то нормальное принимает ?
И уже нелегитимна с октября .
Рада це інституція що зараз хоча б номінально робить країну демократичною. Дає доступ різним політичним силам.
Чи має лишитися лиш апарат президента?
Це взагалі не смішно, а трагічно.
SolgAvA• 26 января 2024
никто их не отпустит, пальцы в двери- и до конца.
Ловушка.
Игра не окончена.
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляFilomena
Чи має лишитися лиш апарат президента?
Це взагалі не смішно, а трагічно.
как раз таки Конституцию писали умные люди, да. ВРУ до победного конца. Но учитывая что монобольшинство зеленое- то пофиг
lus_so• 26 января 2024
Сцикуни.
Чомучка• 26 января 2024
Ответ дляSeehund
та не президент, а його прокладка єрмак
Seehund• 26 января 2024
Ответ дляЧомучка
та не президент, а його прокладка єрмак
Они уже как сиамские близнецы.
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляSeehund
он и так это делает. Янцукович тоже влетал в Раду, все вжимались в кресла, и голосовали как партия прикажет. Этот такой же, только чуть-чуть другой
Carin• 26 января 2024
Вы меня извините, но вот это как понимать?

’Мінімально необхідну кількість для ухвалення рішень, а саме – 226 депутатів із 400, дуже важко збирати.’
_________

Они на работу демонстративно не являются или как?
Seehund• 26 января 2024
Ответ дляSolgAvA
Кто туда нормальный попадет?
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляSeehund
Кто туда нормальный попадет?
понятия не имею. у нас один выходец с нашей конторы- облезлое чмо, с троещины, каким-то чудом затисался в слуги, его наши прокляли и там неликвид. Удивлена
SolgAvA• 26 января 2024
Ответ дляCarin

_________

монобольшинство- уже не есть большинством. Прозрели молодые реформаторы. Поняли что скоро кабздец