Еленнн• 27 января 2024

Скільки зараз коштує зробити сайт?

Всім привіт, підкажіть ,будь ласка, скільки коштує створити сайт для художника.
(на жаль, з фінансами зараз проблемно.).((.
alMira05• 27 января 2024
Не знаю сколько за верстку берут,но начинающие дизайнеры готовы делать за минимальные цены сайт(одностраничный),чтобы получить навыки реальных заказов.
Kerry78• 27 января 2024
Ответ дляalMira05
Не готові.Меньше ніж за 10 000-15 000 грн за повноцінний сайт ніхто не візьметься.І це без наповнення товарами і без сео оптимізації,це оплачується окремо.
Я робила 4 роки тому,мені зробили паршивенький сайт на тільді(навіть без наповнення,наповнювала сама).Взяли 2700 грн.Потім сама ще доробляла його.
Якщо нема грошей зробіть самі сайт-візитівку,це не дуже складно.
alMira05• 27 января 2024
Вам какой конкретно сайт надо?Где автор и его работы?или чтоб ещё анимации были всякие ?
nenatasha• 27 января 2024
3000 Грн
Свята• 27 января 2024
Ответ дляKerry78
За 100 долларов берутся.
Kerry78• 27 января 2024
Ответ дляСвята
За 100 долларов берутся.
Це буде недосайт.
Я вже стикалась з таким.
Ви взагалі розумієте скільки на це потрібно часу??
Ви готові працювати тиждень за 100 у.е?
Tivoli• 27 января 2024
одностраничник сами сделайте в конструкторе
Tivoli• 27 января 2024
вообще еще все художники на Behance
красивый хороший сайт будет сделать от 1-2 тыс долларов
автор Еленнн • 27 января 2024
Ответ дляTivoli
вообще еще все художники на Behance
біля 300..
не ті зараз часи.((((.
Tivoli• 27 января 2024
Ответ дляЕленнн
біля 300..
не ті зараз часи.((((.
ну невостребованные горе-спецы всегда демпинговали
а для нормальных всегда ’те’ часы, люди работают онлайн, у них нет привязки к Украине

Вообще до войны по мебели норм сайт 7 тыс баксов делали
Tivoli• 27 января 2024
Ответ дляЕленнн
біля 300..
не ті зараз часи.((((.
Так вы тоже продаете свою картинку за 100 грн, бо не те часы?)
Или ’это другое’?))
laska_vo• 27 января 2024
Ответ дляnenatasha
3000 Грн
Сайт? Ви знаєте, що таке сайт?
nenatasha• 27 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Сайт? Ви знаєте, що таке сайт?
а ви?
laska_vo• 27 января 2024
Ответ дляnenatasha
а ви?
Я так, бо моя фірма їх розробляє. А те що за 3000грн не може називатись сайтом.
nenatasha• 27 января 2024
Ответ дляlaska_vo
/
nenatasha• 27 января 2024
авторе, щоб питати, скільки коштує сайт, треба як мінімум дати зразок, який вам подобається
бо вам тут зараз понаписують

моя фірма робить за 3000 грн, звертайтеся
laska_vo• 27 января 2024
Ответ дляnenatasha
/
Найбуєте як раз ви. Ви хоч знаєте скільки коштує найпростіший шаблон для сайту? Якщо ви говорите про веб сторінки на ’дитячих’ шаблонах, без жодного функціоналу, то не потрібно це сайтом називати. Це так само як некст порівняти з гуччі.
nenatasha• 27 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Одну й ту саму річ можна продати й за 3000, за 20000 і за 100тис грн.
Різниця лише в майстерності продати/впарити товар/послугу.
Те, що ви вмієте гарно продавати, молодці. Але брехню розповсюджувати не варто.
Порівняння брендів одягу, говорячи про функціонал, показує вашу непрофесійність. Адже футболка від Некст і Гуччі виконує одну й ту саму функцію, але коштує дорожче через брендовість Гуччі.
Estetka• 27 января 2024
Автор, зачем Вам сайт? Если только визитка - проще вести Инстаграм. Толку будет больше.
автор Еленнн • 27 января 2024
Ответ дляEstetka
Дякую, я веду інстаграм, але якось він у мене не сильно йде.. ((. https://www.instagram.com/oleksiienko_olena_art/
laska_vo• 27 января 2024
Ответ дляnenatasha
Ой, та ви ще той бізнесмен. Якщо собівартість речі 6тис, то треба бути дуже ’розумним’ щоб продати за 3тис. Футболка виконує одну функцію, але ще є таке поняття як якість матеріалу, нитки, рівність шву, кропіткої вишивки і т. д. Чи ви про таке не чули. Ну насолоджуйтесь й далі дешевим ширпотребом з дешевих матеріалів, виправдовуючись - всі брешуть, воно того не варте. Іншу дурню від вас навіть проглядати не буду, не збираюсь більше витрачати час.
Estetka• 27 января 2024
Ответ дляЕленнн
Додайте більше прикладів своєї роботи, розкажіть як ви це робите. Ваш Інстаграм більше виглядає як особостий, а не робочий.
Навчіться може рілси знімати й сторіси - це те, що зараз працює. Подивіться, що ще роблять успішні у вашій сфері люди.
І коли наповнення буде гарне краще на ці гроші дайте рекламу в інстаграмі.
Estetka• 27 января 2024
Реальна ціна на сайт від 15-20 тисяч гривень, менше і гарно хіба що талановитий студент, або самі розберетесь.
Зробити сайт - це тільки початок. Наповнення, розкрутка набагато важливіші і дорожчі можуть бути.