ЧорноброваЯ• 27 января 2024

Купувати житло в Полтавській області?

Батьки з Донецької області, зараз живуть тимчасово у квартирі родичів у Києві, але їм це не подобається, бо звикли жити в селі у власному будинку з городом. домі. Власне житло зараз ціле, до лінії фронту 40 кв. Чи варто зараз купувати житло в маленькому місті Полтавської області, біля свекрів?
Результат:
вже голосів: 45
26 (57.78%) так
10 (22.22%) ні
6 (13.33%) почекати до весни
3 (6.67%) тиць
графиняВишенка• 27 января 2024
Смотрите сами. Сколько денег, сколько лет родителям. Конечно 40 км это слишком близко, там опасно, возвращаться пока не стоит.

Дідова баба• 27 января 2024
В Полтавській ні. Я купила в Черкаській. Задоволена. В Полтавській би не купляла
Плюс в Черкаській ви продати можете завжди. Найцентральніший район України
На циголках• 27 января 2024
Тільки якщо батьки дійсно хочуть там жити, ну і подумайте над оформленням документів
Трахтибидох• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
За сколько? Интересно просто , тоже присматриваю
Шальная коклетка• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Чим Черкаська обл краща, ніж Полтавська? Толі вже краше Вінницька, вона ще центральніше ;)
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
45 тыс дол.готовий будинок з усіма зручностями. Присматрюйте швидше. Бо по вулиці продавали 3 будинки.то вже купили. Все хороше давно рощібране.а якщо зараз з´являється- то швиденько забирають.
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
А тим що це найцентральніший район України і на сьогодні як показало- найбезпечніший. Полтавська обл межує з якою? На сході?

Тут надолго• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
А на заході з якою? З Черкаською!
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляТут надолго
А на заході з якою? З Черкаською!
А причому тут захід.як треба щоб подалі бути від Сумщини і Харківщини.Врешті.як хочете. Я купила, доводити нічого не буду.Городик є .Земля як масло. Росте усе. Влітку городина дешева на ринку.навіть поки садити не планую. Близько до Києва, якщо електричка чи авто. Садок шикарний маю.
КрестьянинДиор• 27 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
І за 40-50, і за 100 тисяч можна купити. Я звідти, там класно.
КрестьянинДиор• 27 января 2024
В Київській області дивіться
Moon shine• 27 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Бо це центральний район України. А Віінниця ні. Карту відкрийте і подивіться. Я теж вважаю, що для купівлі житла це найліпший район.
И.О. человека• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Дорого
Ми батькам за 8 тис купили , по ходу електрички Київ Коростень
Гектар двору
В лісі
Блиск думки• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
У якому це селі така ціна на будинки? Квартиру в обласному центрі можна купити за такі гроші.
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Дорого
Гектар двору
В лісі
В лісі жити не хочу. За 8 тис це халупка.стара хатинка. А я купила в 2022р гарнющий будинок з усіма зручностями.двір.альтанка.садок. город. не будинок а картинка. Гектара мені не треба .бо я не лось з 2 шлунками. А ось 25сотих з головою. Ставка робилася на будинок і двір. Щоб все до ладу і готове
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Корсунь- шевченківський. Це містечко і дуже гарне
И.О. человека• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
То ви собі вам не треба
А батькам треба
І ви у чорта на кулічках
А тут електричка поруч , маршрутки , Варшавська траса , година і в Києві
А що робити у вашому селі ?
И.О. человека• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Ну таке
Один музей одна вулиця
Все
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
То ви собі вам не треба
А батькам треба
І ви у чорта на кулічках
А що робити у вашому селі ?
В селі ви) а я Корсунь Шевченківському.)))

И.О. человека• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Я в Києві , а батькам купили в Коростені
Набагато краще Корсуня
Дідова баба• 27 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Набагато краще Корсуня
Я теж в Києві) з Коростеня мій чоловік.тож я знаю що там добре і що погано. ) доброго там точно нема нічогт.крім комарів) там продали)
А взагалі впізнаю кідстафовських бабів. Обісрати.обхаяти)) в Корсуні погано, хоча тепер практично нема вільного житла.все розібрано. Люди ходять питають чи не продає хтось. Зато в тмутаракані .в якомусь забитому богом і людьми селі під лісом з комарами дуже класно і вишукано)))) щвичайно..куди коростегьському забитому селубратися до Корсуня з одною вулицею))))смішно. Наше бабье як завжди. Геть нічого більше не хочу писати. Ну і звичайно у вашому задрипаному селі 5 театрів і 10музеїв)))
Радуга-дуга• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Я сама з Черкащини , ціни на житло піднялися дуже . Треба шукати дуже добре і довго .
Блиск думки• 27 января 2024
Ответ дляДідова баба
Якщо в такому містечку то так. А купувати в селі будинок за такі гроші, то це їх викинути на вітер.
Радуга-дуга• 27 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Чому саме в селі ? І в селі є такі будинки що не в кожному місті є .
КрестьянинДиор• 27 января 2024
Ответ дляБлиск думки
У нас в селі ціни на будинки з ремонтом від 100 тис $. А є і за 300-500 тисяч.
Блиск думки• 27 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Є. Але вкладати такі гроші у будинок у селі не є обдуманим рішенням. Звісно, багато чого залежить від перспективності села, в основному, як далеко від міста і яка транспортна розв´язка.
Блиск думки• 27 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Конча Заспа?
КрестьянинДиор• 27 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Чи далі від міста, тим дорожче зараз і цінніше
КрестьянинДиор• 27 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Конча Заспа?
Ні.
Блиск думки• 27 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Дайте посилання на такі ціни в селі.